1. 90 Dylan EATHER (Dubbo CC) 151307 20:43.54
2. 110 Zac KELLY (Hawthorn Cycling Club) 231713 20:59.41 +15.86
3. 106 Dalton STRETTON (City of Burnie CC) 246245 21:10.90 +27.35
4. 114 Joshua COMMONS (South West CC) 206028 21:12.42 +28.87
5. 91 Dylan GEORGE (Manly Warringah CC) 242848 21:19.27 +35.72
6. 109 Jackson HADDEN (Bendigo & District CC) 198225 21:27.55 +44.00
7. 113 Matthew CONNAN (Peel District CC) 212538 21:27.60 +44.05
8. 112 Joshua SPAGNOLO (Brunswick Cycling Club) 244882 21:31.00 +47.45
9. 111 Andy SAMPSON (Hawthorn Cycling Club) 237428 21:31.07 +47.52
10. 85 Harry JONES (Canberra CC) 164139 21:35.56 +52.01
11. 97 Jai FIELKE (Norwood CC) 239122 21:36.73 +53.18
12. 94 Tyler TOMKINSON (Balmoral Cycle Club) 194050 21:37.77 +54.22
13. 108 Tarun COOK (Blackburn Cycling Club) 227850 21:39.76 +56.21
14. 100 Zac MARRIAGE (Kilkenny CC) 229645 21:41.09 +57.54
15. 96 Mitchell YARDE (Hamilton Wheelers Cycling Club) 249432 21:41.63 +58.08
16. 128 Luke TUCKWELL (Bathurst Cycling Club) 195727 21:48.03 +1:04.48
17. 87 Daniel BARBER (Dubbo CC) 212687 21:50.39 +1:06.84
18. 93 Mitchell LOHMANN (Balmoral Cycle Club) 241648 21:51.58 +1:08.03
19. 145 Daniel O'MALLEY (Hawthorn Cycling Club) 229726 21:54.82 +1:11.27
20. 119 Andrew DAVIES (Balmoral Cycle Club) 211766 22:01.78 +1:18.24
21. 125 James PANIZZA (Balmoral Cycle Club) 206568 22:03.85 +1:20.30
22. 103 Leo ZIMMERMANN (Norwood CC) 219461 22:07.91 +1:24.36
23. 115 Calum MILNE (Peel District CC) 227619 22:13.94 +1:30.39
24. 153 Jamie HAZELDEN (Preston Cycling Club) 171361 22:14.40 +1:30.85
25. 95 Finn WALSH (Balmoral Cycle Club) 168851 22:14.61 +1:31.07
26. 131 Mitchell MCGOVERN (Blackburn Cycling Club) 211322 22:21.58 +1:38.03
27. 98 Aston FREETH (South Coast CC) 250093 22:23.18 +1:39.63
28. 154 Brayden BLOCH (Randwick Botany CC) 197363 22:27.23 +1:43.68
29. 124 Thomas MOORE (Balmoral Cycle Club) 226519 22:28.63 +1:45.08
30. 146 Aiden SINCLAIR (HDCC) 205227 22:36.85 +1:53.30
31. 88 Ryan BRITTEN (Illawarra Cycle Club) 205098 22:38.12 +1:54.57
32. 101 Jude THURSBY (South Coast CC) 242853 22:39.05 +1:55.50
33. 121 Xander GRIFFITHS (Balmoral Cycle Club) 238024 22:41.77 +1:58.22
34. 120 Connor ERASMUS (Balmoral Cycle Club) 236809 22:46.42 +2:02.87
35. 86 Joshua BATES (Canberra Cycling Club) 208335 22:46.73 +2:03.18
36. 143 Etienne RICHERT (Gold Coast Cycling Club) 207475 22:52.82 +2:09.27
37. 102 Paul WENTROCK (Kilkenny CC) 249353 22:52.92 +2:09.37
38. 147 Owen TOOLEY (Hunter District CC) 254592 22:55.36 +2:11.81
39. 104 Jack MENZIES (Mersey Valley Devonport CC) 225794 22:55.53 +2:11.98
40. 99 Sam GOLDING (Norwood CC) 428827 22:55.57 +2:12.03
41. 89 Harry DENINGTON (Southern Highlands CC) 245385 22:58.06 +2:14.51
42. 123 Matson MCADAM (Balmoral Cycle Club) 228542 23:05.04 +2:21.49
43. 141 Reuben WARD (Fraser Coast Cycling Club) 433481 23:06.34 +2:22.79
44. 137 Asher FAWLE (Coffs Harbour CC) 211665 23:07.10 +2:23.55
45. 148 Jonah HAMER (Illawarra Cycle Club) 209857 23:17.25 +2:33.70
46. 129 Tom NICOLSON (Bendigo & District CC) 197243 23:17.33 +2:33.78
47. 92 Brody ALLISON (Bundaberg Cycling Club) 222029 23:51.97 +3:08.42
48. 117 Murray CULLING (Ararat & District Cycling Club) 165713 24:36.24 +3:52.69
49. 116 Michael HARRISON (Alice Springs Cycling Club) 249041 24:37.43 +3:53.88
50. 142 Ho Ming CHAN (Gold Coast Cycling Club) 428838 24:37.85 +3:54.30
51. 144 Ren TSEN (Hamilton Wheelers Cycling Club) 428066 24:45.09 +4:01.54
52. 132 Alexander JONES (Carnegie Caulfield CC) 163692 24:51.42 +4:07.87
53. 105 Campbell PALMER (City of Burnie CC) 240641 24:52.24 +4:08.69
54. 107 James ANTHONY (Brunswick Cycling Club) 195425 26:18.33 +5:34.79
dns 152 Willis LIENERT (Port Adelaide CC) 200243
Average speed of the winner: 43.25 km/h
Number of starters: 54
Close