1. 17 FRANCK Alicia 10008128984 Experza Pro CX 00:40:52.0 00:00:00.0
2. 11 HOEKE Geerte 10011025042 Xalt Cycling 00:40:52.5 00:00:00.4
3. 2 VANDERBEKEN Joyce 10003289694 Bike Advice Itaf CT 00:41:32.3 00:00:40.2
4. 7 CASASOLA Sara ZU23 10010998972 DP66 GIANT SMP TEAM 00:41:40.5 00:00:48.4
5. 5 ŠTĚPÁNOVÁ Karla 10008143435 SUPERIOR XC TEAM 00:41:47.0 00:00:54.9
6. 20 ČÁBELICKÁ Jitka 10006049043 Gapp system - Cabtech MTB Racing Team00:42:07.5 00:01:15.4
7. 16 VANÍČKOVÁ Tereza ZU23 10023478226 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:42:15.8 00:01:23.7
8. 1 HEIGL Nadja 10008623886 KTM Alchemist Racing Team 00:42:22.3 00:01:30.2
9. 3 NORBERT RIBEROLLE MaZrUio23n 10026268388 EXPERZA PRO CX Team 00:42:25.8 00:01:33.7
10. 4 BAJGEROVÁ Nikola 10009748278 TEAM DUKLA PRAHA 00:42:26.3 00:01:34.2
11. 10 MUDŘÍKOVÁ Kateřina 10009122933 ACK Stará Ves nad Ondřejnicí 00:42:28.8 00:01:36.7
12. 23 ZONTONE Asia ZU23 10030380077 ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 00:42:38.8 00:01:46.7
13. 27 NOVOTNÁ Aneta JKY 10047257471 ADASTRA Cycling Team 00:42:46.0 00:01:53.9
14. 48 BEDRNÍKOVÁ Karolína JKY 10047257370 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:42:51.3 00:01:59.2
15. 9 KESEG ŠTEVKOVÁ Janka 10004201801 Outsiterz 00:43:05.0 00:02:12.9
16. 8 JANŮ Kamila ZU23 10023478327 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:43:14.2 00:02:22.2
17. 13 PAUL Stefanie 10009005119 crossladen.fidlock l racing 00:43:23.0 00:02:30.9
18. 6 UNGERMANOVÁ ElizabethZU23 10010944008 TJ AŠ ML.BOLESLAV 00:43:38.5 00:02:46.4
19. 19 ŠVIHÁLKOVÁ Tereza ZU23 10015426519 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:43:45.8 00:02:53.7
20. 32 ZEMANOVÁ Kristýna JKY 10047782887 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:44:08.9 00:03:16.8
21. 51 NAVRÁTILOVÁ Vendula 10007654088 GHOST RACE TEAM 00:44:25.0 00:03:32.9
22. 12 BOROWIECKA Barbara 10048974371 Cannibal Team 00:44:46.7 00:03:54.7
23. 18 SEIDEL Clea JKY 10036382559 RadTeamSeidel Luckenwalde e.V. 00:45:00.5 00:04:08.4
24. 43 RUMAC Elisa JKY 10028984085 ASD JAM'S BIKE TEAM BUJA 00:45:07.7 00:04:15.7
25. 49 PLESKAČOVÁ Natálie JKY 10047412065 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN 00:45:17.8 00:04:25.7
26. 28 HARTYCHOVÁ Nicole ZU23 10047281622 MITAS MERCEDES - BENZ PRAHA TRE0K0:45:29.5 00:04:37.4
27. 41 PROŠKOVÁ Tereza JKY 10047404082 TJ STADION LOUNY 00:45:40.2 00:04:48.2
28. 21 VERNEROVÁ Klára ZU23 10047781978 IVAR CS - AUTHOR TEAM 00:45:49.2 00:04:57.1
29. 15 JASEKOVÁ Tatiana 10009722818 Slovak national team 00:46:03.7 00:05:11.6
30. 30 VANÍČKOVÁ Elena 10008641569 ČEZ Cyklo Team Tábor 00:46:13.2 00:05:21.1
31. 22 LUTTUSCHKA Larissa 10009989566 Stevens Racing Team Frauen RSV Finst0e0rw:4a6ld:e1 8e..V5.00:05:26.4
32. 35 KADLECOVÁ Zuzana JKY 10047257673 ADASTRA Cycling Team 00:46:21.0 00:05:28.9
33. 29 NAVRKALOVÁ Michaela JKY 10047371144 KC KOOPERATIVA Jablonec nad Nisou 0z0s:46:35.5 00:05:43.4
34. 46 BRAVENCOVÁ Denisa JKY 10047321836 CYKLO TEAM KOLARNA 00:47:12.7 00:06:20.6
35. 45 PAPO Alice JKY 10030630863 DP66 GIANT SMP TEAM -1 lap(s)
36. 14 FINDROVÁ Mariana 10007817372 Slovak national team -1 lap(s)
37. 47 ŠMÍDOVÁ Adéla JKY 10053920058 Author team Stupno -1 lap(s)
38. 39 KOTLÍNOVÁ Simona JKY 10084553062 SK BIKETIME BULLS PÍSEK -1 lap(s)
39. 25 KLÍMOVÁ Natálie JKY 10047329718 IVAR CS - AUTHOR TEAM -1 lap(s)
40. 36 KNIHOVÁ Kateřina JKY 10054141542 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN -2 lap(s)
41. 38 PARMOVÁ Barbora JKY 10047403981 TJ STADION LOUNY -2 lap(s)
42. 37 SUCHÁ Kateřina JKY 10047374578 ADASTRA Cycling Team -2 lap(s)
43. 40 MINAŘÍKOVÁ Klára JKY 10084553163 SK BIKETIME BULLS PÍSEK -2 lap(s)
44. 42 BARTOŠOVÁ Martina JKY 10047420149 EXPRES CZ - TUFO TEAM KOLÍN -2 lap(s)
45. 50 VÁLKOVÁ Kateřina 10094383004 STARK CYCLING TEAM -3 lap(s)
Close