1
VAN EETVELT LENNERT
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010717
JUNIOR
2H45´30"
2
VAN POPPEL SÉBASTIEN
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20010407
JUNIOR
2H45´30"
3
VAN TRICHT FLORIS
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010623
JUNIOR
2H45´30"
4
WAEYAERT ARNO
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010814
JUNIOR
2H45´30"
5
DEHAIRS SIMON
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010604
JUNIOR
2H45´30"
6
VERSTAPPEN TIJS
MAES CT GLABBEEK
BEL20010908
JUNIOR
2H45´30"
7
VANDENBRANDEN NOAH
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020729
JUNIOR
2H45´30"
8
STALMANS JASPER
MAES CT GLABBEEK
BEL20020429
JUNIOR
2H45´30"
9
LAGROU STAN
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020205
JUNIOR
2H45´30"
10
DE LEEUW WARD
MAES CT GLABBEEK
BEL20020718
JUNIOR
2H45´30"
11
BOELS SENNE
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020319
JUNIOR
2H45´30"
12
LADANG MIGUEL
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020225
JUNIOR
2H45´30"
13
WILLEMS JAGO
WIELERCLUB "ONDER ONS - PARIKE" VZW
BEL20011112
JUNIOR
2H45´30"
14
TEERLINCK ALEXANDER
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020730
JUNIOR
2H45´30"
15
DE JAEGER ARTHUR
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020604
JUNIOR
2H45´30"
16
CRAPS LARS
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20011017
JUNIOR
2H45´30"
17
VAN HAMME WOUT
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020508
JUNIOR
2H45´30"
18
DELAHAYE JENS
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
BEL20020814
JUNIOR
2H45´30"
19
DE BRAEKELEER JUUL
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20020812
JUNIOR
2H45´30"
20
CEURENS ROBBE
TEAM TYPE 1
BEL20010629
JUNIOR
2H45´30"
21
VAN DER VEKEN SENNE
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010129
JUNIOR
2H45´30"
22
ROMBAUTS DAAN
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20011119
JUNIOR
2H45´30"
23
WALLYN TIBO
MAES CT GLABBEEK
BEL20011122
JUNIOR
2H45´30"
24
ERAUW THIEMO
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010925
JUNIOR
2H45´30"
25
VANDEN BERGHE SENNE
TEAM TYPE 1
BEL20020423
JUNIOR
2H45´30"
26
ROESEMS SIEBE
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010608
JUNIOR
2H45´30"
27
VERBEECK DAG
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020523
JUNIOR
2H45´30"
28
MICHAUX MAXIM
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010404
JUNIOR
2H45´30"
29
D´HONDT DANTÉ
ZANNATA-GALLOO TEAM
BEL20020610
JUNIOR
2H45´30"
30
HUYGHE GUST
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020109
JUNIOR
2H45´30"
31
CLYNHENS TOON
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20010209
JUNIOR
2H45´30"
32
VERRIEST NOAH
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20020429
JUNIOR
2H45´30"
33
DENOYETTE LOÏC
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010420
JUNIOR
2H45´30"
34
MISEUR MON
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010104
JUNIOR
2H45´30"
35
VAN CUTSEM SENNA
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20011027
JUNIOR
2H45´30"
36
JANSSENS ROBBE
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020417
JUNIOR
2H45´30"
37
GOOVAERTS LENNERT
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020418
JUNIOR
2H45´30"
38
MEERS JESSE
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010131
JUNIOR
2H45´30"
39
GHEYSENS LAURENS
MAES CT GLABBEEK
BEL20020105
JUNIOR
2H45´30"
40
MERTENS WIM
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011205
JUNIOR
2H45´30"
41
NYS THIBAU
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20021112
JUNIOR
2H45´30"
42
JORDENS JULES
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20021203
JUNIOR
2H45´30"
43
TURCKSIN LINUS
MAES CT GLABBEEK
BEL20010409
JUNIOR
2H45´42"
+0´12"
44
BRAMS ANDY
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20010113
JUNIOR
2H45´42"
+0´12"
45
WAUTERS SEPPE
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20020515
JUNIOR
2H46´12"
+0´42"
46
STEENACKERS LUKA
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20021021
JUNIOR
2H46´45"
+1´15"
47
VAN CAUTER JARNE
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010912
JUNIOR
2H46´45"
+1´15"
48
VOGELS AARON
MAES CT GLABBEEK
BEL20020610
JUNIOR
2H47´00"
+1´30"
49
MELLAERTS ROBBE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010818
JUNIOR
2H47´41"
+2´11"
50
MUYSHONDT NILS
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020924
JUNIOR
2H48´36"
+3´06"
51
NELISSEN JUUL
MAES CT GLABBEEK
BEL20020718
JUNIOR
2H48´51"
+3´21"
DNF
BERT TOON
HEIST CYCLING TEAM (HCT)
BEL20021121
JUNIOR
DNF
CEULEMANS WARD
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020102
JUNIOR
DNF
COREMANS DANTE
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL20020320
JUNIOR
DNF
DE KINDER MATTHIAS
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010808
JUNIOR
DNF
DE RAEDT ARNE
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020719
JUNIOR
DNF
DE RYCK ROBBE
MAES CT GLABBEEK
BEL20010320
JUNIOR
DNF
DEMAN BREM
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
BEL20020516
JUNIOR
DNF
HOEBEKE MAARTEN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020626
JUNIOR
DNF
HOUTMEYERS MIKA
MAES CT GLABBEEK
BEL20021004
JUNIOR
DNF
JORISSEN SENNE
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20020110
JUNIOR
DNF
LEFEVER KAMIL
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20011007
JUNIOR
DNF
MARIT SENNE
ALFASUN ALFACOOL CYCLING TEAM
BEL20011003
JUNIOR
DNF
MATHIJS JENS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020227
JUNIOR
DNF
MEERT NOAH
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20020123
JUNIOR
DNF
MOORTGAT SÖREN
DEBONDT VERANDAS CYCLING TEAM
BEL20021126
JUNIOR
DNF
PINXTEN LUCAS
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20011212
JUNIOR
DNF
RAYMACKERS PIETER-JAN
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20011231
JUNIOR
DNF
REEVES ALEXANDER
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010806
JUNIOR
DNF
SHUMBUSHO KEVIN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20020721
JUNIOR
DNF
SLUYDTS TOON
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20020109
JUNIOR
DNF
SNOECK TANGUY
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20011107
JUNIOR
DNF
VAN BELLINGHEN KEANO
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20010410
JUNIOR
DNF
VAN DEN ABBEEL TIBO
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20021217
JUNIOR
DNF
VAN DER PERREN RITTE
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
BEL20010130
JUNIOR
DNF
VAN MELDERT ROBIN
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010320
JUNIOR
DNF
VAN NOYEN LUKAS
BRAIN² OLYMPIA TIENEN
BEL20021024
JUNIOR
DNF
VAN SCHELVERGEM JOACHIM
JONGE RAKKERS VOLLEZELE
BEL20020909
JUNIOR
DNF
VERBIEST JORDI
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL20010313
JUNIOR
Close