1
DETALLE Noah
VELO CLUB ARDENNES
U17M2
0H15´45S
´0S
2
D’HOLLANDER Luca
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
U17M2
0H15´59S
0H0´13S
3
SEGAERT Alec
GAVERZICHT-BE-OKAY
U17M2
0H16´0S
0H0´14S
4
UIJTDEBROEKS Cian
SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
U17M2
0H16´11S
0H0´25S
5
VERSTAPPEN Dries
MAES CT GLABBEEK
U17M2
0H16´12S
0H0´26S
6
INION Sander
ZANNATA-GALLOO TEAM
U17M2
0H16´13S
0H0´27S
7
POELMANS Bob
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
U17M2
0H16´16S
0H0´30S
8
VAN GENECHTEN Jelle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
U17M2
0H16´21S
0H0´35S
9
LOWIE Théo
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
U17M2
0H16´22S
0H0´36S
10
LAMBRECHT Michiel
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
U17M2
0H16´24S
0H0´38S
11
BERTELS Lennert
DE DIJLESPURTERS V.V. MECHELEN V.Z.W.
U17M2
0H16´25S
0H0´39S
12
VAN RAEMDONCK Cédric
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
U17M2
0H16´26S
0H0´40S
13
CRISTOFANO Iyen
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
U17M2
0H16´28S
0H0´42S
14
DEWIL Baptiste
CYCLING TEAM LUC WALLAYS - JONGE RENNERS ROESELARE
U17M2
0H16´28S
0H0´42S
15
VERVENNE Jonathan
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
U17M2
0H16´29S
0H0´43S
16
THONNON Senne
SPORT EN MOEDIG GENK
U17M2
0H16´30S
0H0´44S
17
JANSEGHERS Stef
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
U17M2
0H16´36S
0H0´50S
18
DEGEEST Stijn
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
U17M2
0H16´36S
0H0´50S
19
DE BEUL Lars
MAES CT GLABBEEK
U17M2
0H16´39S
0H0´53S
20
BIJNENS Joren
SPORT EN MOEDIG GENK
U17M2
0H16´45S
0H0´59S
21
Xander HUBO
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
U17M2
0H16´51S
0H1´5S
22
DURNEZ Seppe
HERMANS CYCLING TEAM
U17M2
0H16´52S
0H1´6S
23
VAN CAUWENBERGHE Arne
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
U17M2
0H16´53S
0H1´7S
24
DE MEESTER Milan
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
U17M2
0H16´55S
0H1´9S
25
DAXHELET Louis
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
U17M2
0H16´58S
0H1´12S
26
GEERAERTS Ferre
YOUNG CYCLING TALENT D&D
U17M2
0H16´58S
0H1´12S
27
BERNARD Thibaut
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
U17M2
0H16´59S
0H1´13S
28
RAES Renzo
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
U17M2
0H17´0S
0H1´14S
29
KINO Jan
WIELERCLUB ONDER ONS - PARIKE VZW
U17M2
0H17´3S
0H1´17S
30
DALVING Quinten
AVIA-RUDYCO-JANATRANS CYCLING TEAM
U17M2
0H17´3S
0H1´17S
31
JACQUES Lucas
SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
U17M2
0H17´8S
0H1´22S
32
VAN GILS Yannick
WAC TEAM
U17M2
0H17´11S
0H1´25S
33
LAURENT Lucas
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
U17M2
0H17´15S
0H1´29S
34
BLOMMAERT Sander
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
U17M2
0H17´22S
0H1´36S
35
DECEUNINCK Andreas
GAVERZICHT-BE-OKAY
U17M2
0H17´24S
0H1´38S
36
LAUWERS Tristan
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
U17M2
0H17´28S
0H1´42S
37
SCLACMENDER Mathias
DANNYJI CYCLING TEAM
U17M2
0H17´35S
0H1´49S
38
DE TROYER Yorben
VAN MOER LOGISTICS CYCLING TEAM
U17M2
0H17´35S
0H1´49S
39
VAN COPPERNOLLE Yoni
ISOREX CYCLING TEAM
U17M2
0H17´43S
0H1´57S
40
BULTYNCK Douwe
ZANNATA-GALLOO TEAM
U17M2
0H17´55S
0H2´9S
Close