1 41 CLAYTON Damien
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 27 03:40:50 40
2 92 KOWALSKI Dylan
FRA
25 03:41:04 30
3 58 CABOT Jeremy
FRA
28 03:41:04 25
4 5 PAQUOT Tom
BEL
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 20 03:41:04 20
5 65 JULLIEN Anthony
FRA
AG2R LA MONDIALE 21 03:41:04 15
6 49 VANDERMEERSCH Emilien
FRA
21 03:41:04 10
7 99 BOUTS Jordy
BEL
23 03:41:04 5
8 108 MERTENS Julian
BEL
22 03:41:04 3
9 112 VEREECKEN Thomas
BEL
22 03:41:04 3
10 96 SAINT MARTIN Clement
FRA
28 03:41:04 3
11 71 BACON Romain
FRA
29 03:41:04
12 10 PAROZ Justin
SUI
AKROS - THÖMUS 23 03:41:13
13 72 GARBET Nicolas
FRA
28 03:41:13
14 118 WRIGHT Paul
NZL
21 03:41:14
15 113 WOOD Reece
GBR
21 03:41:19
16 1 TASSET Marvin
BEL
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 22 03:42:31
17 111 VANDENABEELE Henri
BEL
19 03:42:39
18 55 VAN ESLANDER Florian
FRA
24 03:42:47
19 3 VENNER Quentin
BEL
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 21 03:43:49
20 83 HARAKHAVIK Uladzimir
BLR
24 03:44:04
21 61 PELLEGRIN Mathieu
FRA
24 03:44:19
22 4 WIRTGEN Luc
LUX
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 21 03:44:21
23 52 FLET Axel
FRA
25 03:44:26
24 75 QUINIO Adrien
FRA
27 03:44:29
25 95 PICOUX Maximilien
BEL
24 03:45:59
26 119 MCKIBBIN Nic
IRL
21 03:46:06
27 109 PATTYN Steven
BEL
19 03:46:11
28 87 MADORRE Thibaut
FRA
23 03:46:11
29 43 BLAMPAIN Maxime
FRA
23 03:46:18
30 84 LOUICHE Vincent
FRA
27 03:46:27
31 70 VERGER Simon
FRA
21 03:46:40
32 120 LAMPIER Steve
GBR
35 03:47:23
33 81 ELOY Maxime
FRA
20 03:47:23
34 100 LEYMAN Celestin
BEL
22 03:47:51
35 73 MC DUNPHY Conn
IRL
22 03:50:09
36 30 MOL Wesley
NED
TEAM DIFFERDANGE GEBA 20 03:50:58
37 116 JONES Harrison
GBR
22 03:50:58
38 32 WINTER Laurin
GER
TEAM DIFFERDANGE GEBA 23 03:50:58
39 9 GÜLLER Timo
SUI
AKROS - THÖMUS 25 03:50:58
40 114 QUARTERMAN Charles
GBR
TREK - SEGAFREDO 21 03:50:58
1
41 82 HANCKE Charles
FRA
22 03:52:32
42 47 HUENS Rémi
FRA
20 03:52:32
43 29 FRANZ Toni
GER
TEAM DIFFERDANGE GEBA 22 03:52:32
44 12 VOISARD Yannis
SUI
AKROS - THÖMUS 21 03:52:32
45 42 DALTON Alex
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 23 03:52:32
46 2 VERBEECK Sven
BEL
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 21 03:52:32
47 25 AUTRAN CARRILLO Jose Eduardo
CHI
START CYCLING TEAM 20 03:52:32
48 129 PESCHGES Marcel
GER
23 03:52:48
49 22 BAZAN CLAVELES Oscar
ARG
START CYCLING TEAM 20 03:53:00
6 DOPCHIE Félix
BEL
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 20 DNF
7 FONTAINE Emerson
BEL
WALLONIE - BRUXELLES DEVELOPMENT TEAM 19 DNF
8 BACHMANN Laurin
SUI
AKROS - THÖMUS 20 DNF
11 SELENATI Nico
SUI
AKROS - THÖMUS 23 DNF
13 ZOBRIST Manuel
SUI
AKROS - THÖMUS 22 DNF
23 JAVELLY Luis
FRA
START CYCLING TEAM 22 DNF
24 VILLANUEVA Eduardo Ignacio
ARG
START CYCLING TEAM 23 DNF
26 QUINTERO ARTEAGA Leonel
VEN
START CYCLING TEAM 22 DNF
31 VAN ELZAKKER Wout
NED
TEAM DIFFERDANGE GEBA 21 DNF
33 MULLER Gabriel
FRA
TEAM DIFFERDANGE GEBA 34 DNF
34 ANDERSSON Andreas
SWE
TEAM DIFFERDANGE GEBA 20 DNF
35 THILL Tom
LUX
TEAM DIFFERDANGE GEBA 29 DNF
36 WILSON Simon
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 39 DNF
37 KYFFIN Zeb
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 21 DNF
38 AULD Scott
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 23 DNF
39 JONES Richard
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 27 DNF
40 BROWN William
GBR
RIBBLE PRO CYCLING 27 DNF
45 DE SY Vincent
BEL
24 DNF
46 DOURLENS Charles Antoine
FRA
22 DNF
48 VAN HAVERBEKE Julien
FRA
24 DNF
50 DEMAN Baptiste
FRA
23 DNF
53 KADOTA Yusuke
JPN
21 DNF
54 VAN BEETHOVEN Matthias
BEL
24 DNF
56 VIEZ Adam
FRA
21 DNF
57 BOUVIER Léo
FRA
21 DNF
59 JAVOUHEY Clément
FRA
21 DNF
60 LEROY Olivier
FRA
31 DNF
62 RICHARDOT Eugène
FRA
23 DNF
63 RIGOLLOT Mathieu
FRA
22 DNF
64 CHARRIN Aloïs
FRA
19 DNF
66 RAUGEL Antoine
FRA
20 DNF
2
68 MONTAUBAN Jérémy
FRA
20 DNF
69 RETAILLEAU Valentin
FRA
19 DNF
74 JOLY Thomas
FRA
24 DNF
76 PFRIMMER Arnaud
FRA
23 DNF
77 PIRY Christopher
FRA
27 DNF
78 CARESMEL Alexis
FRA
27 DNF
79 FARAZIJN Maxime
BEL
25 DNF
80 BODIOT Alexis
FRA
31 DNF
86 BIDEAU Ludovic
FRA
27 DNF
88 ORTILLON Valentin
FRA
23 DNF
89 PATOUX Jérémy
FRA
29 DNF
90 SINNER Benoit
FRA
35 DNF
93 LEVASSEUR Jordan
FRA
24 DNF
94 DUVIVIER Alexis
FRA
19 DNF
97 ROUSSEL Hugo
FRA
20 DNF
98 WAREE Mathieu
FRA
20 DNF
101 LOY Antoine
BEL
23 DNF
102 SAVER Kasper
BEL
19 DNF
104 VAN DER BEKEN Aaron
BEL
19 DNF
107 HERREGODTS Rune
BEL
21 DNF
115 BURNETT Marcus
GBR
21 DNF
117 HAMILTON Ben
NZL
20 DNF
121 JEFFERS Cameron
GBR
23 DNF
122 MAXWELL Oliver
GBR
23 DNF
123 HARPER William
GBR
29 DNF
124 ALDERMAN Jake
GBR
24 DNF
125 EVANS Joe
GBR
23 DNF
126 PLATT Alex
GBR
21 DNF
127 VOLMERG Frederik
GER
30 DNF
128 HOMRIGHAUSEN Heiko
GER
22 DNF
130 DOMBROWSKI Frederik
GER
27 DNF
132 FITZWATER Matias
NZL
21 DNF
3
Close