1 33 Gudiškis Eimantas Colibri Cycling Team 2h49’29” 14″
2 17 Džervus Darijus MEMEL CYCLING TEAM “ 7″
3 39 Lašinis Venantas MEMEL CYCLING TEAM 1″ 7″
4 14 Šideikis Povilas S-Sportas 10″ 7″
5 38 Kelmelis Aristidas MEMEL CYCLING TEAM 1’4″
6 1 Čivilis Elijus Top Team Cycling “
7 37 Januškevičius Mantas MEMEL CYCLING TEAM 2’12”
8 21 Klimavičius Justas Impuls racing team “
9 72 Kaupas Gediminas Velonova – Bioracer cycling team 2’13”
10 12 Petrusevičius Rimas 40+ S-Sportas 2’41”
11 41 Bitinas Mantas U18 Lietuvos rinktinė 2’45”
12 55 Šidlauskas Erikas DSK “Fortūna” “
13 44 Norutis Žygimantas U18 Colibri Cycling Team “
14 43 Mikutis Aivaras U18 Lietuvos rinktinė “
15 67 Aleksa Rimvydas U18 Vilkaviškio DSK “AIRA” “
16 8 Talačka Lukas Top Team Cycling 2’47” 3″
17 3 Butkevičius Algirdas Top Team Cycling 2’48”
18 35 Raugala Gustas U18 Colibri Cycling Team 2’50”
19 68 Šavelskis Paulius U18 Vilkaviškio DSK “AIRA” 2’53”
20 73 Paukštis Paulius V19 Runglorious Bastards 3’50”
21 60 Mateliūnas Tomas FOCUS Vilnius 4’26”
22 4 Kovaliovas Edgaras Top Team Cycling “
23 24 Pacevičius Šarūnas Impuls racing team “
24 23 Pacevičienė Silvija Moterys Impuls racing team “
25 48 Ropė Laurynas BLITZ “
26 74 Vroublevski Sergey 40+ Belarus Masters “
27 19 Levickis Darius 40+ MEMEL CYCLING TEAM “
28 2 Blockis Vytautas Top Team Cycling “
29 27 Ivanauskas Tomas 40+ Jokers – Santa Monica Networks 4’29”
30 16 Tiškus Artūras S-Sportas “
31 57 Kazakevičius Artūras Dviratai-Daistatus “
32 47 Jakimčius Giedrius BLITZ “
33 59 Malinauskas Tadas FOCUS Vilnius 4’30”
34 49 Tamulis Martynas BLITZ “
35 26 Grigas Laurynas Jokers – Santa Monica Networks 5’47”
36 71 Micė Tomas Velonova – Bioracer cycling team 6’23”
37 61 Stasiūnas Marius FOCUS Vilnius 11’49”
38 70 Karatsenka Andrei 53×11.by 13’0″
39 53 Astrauskas Linas CHAIN-GANG “
40 20 Balanaitis Arminas Impuls racing team “
41 51 Lukšas Dovydas U18 Cannibal team, DSK “Vitus”, VMSC 13’6″
42 34 Kubilius Evaldas Colibri Cycling Team 13’10”
43 58 Baleišytė Olivija Moterys El-eko sport “
44 18 Gadliauskas Marius MEMEL CYCLING TEAM 14’49”
45 45 Semionovas Andrius Antaris Team 17’12”
46 32 Giraitis Mindaugas Colibri Cycling Team “
DNF 22 Matuliauskas Egidijus Impuls racing team
DNF 15 Sirutavičius Martynas S-Sportas
DNF 11 Gulbinas Marius 40+ S-Sportas
DNF 9 Vileniškis Deividas 40+ Top Team Cycling
DNF 6 Vileniškis Tautvydas U18 Top Team Cycling
DNF 5 Kupstaitis Povilas Top Team Cycling
DNF 25 Petrauskas Pranas Impuls racing team
DNF 28 Januškevičius Jovaldas 40+ Jokers – Santa Monica Networks
DNF 29 Jaunušauskas Algimantas 40+ Jokers – Santa Monica Networks
DNF 30 Jurna Danielius 40+ Jokers – Santa Monica Networks
DNF 40 Aželis Eitvilas U18 Lietuvos rinktinė
DNF 42 Matuzevičius Žygimantas U18 Lietuvos rinktinė
DNF 46 Černevičius Romanas 40+ BIKEXPERT Cycling Team
DNF 50 Vabalas Rokas Blitz cycling
DNF 52 Rudys Jonas CHAIN GANG
DNF 54 Vaitaitis Kęstutis DSK “Fortūna”
DNF 56 Janušaitis Paulius Dviratai-Daistatus
DNF 62 Dirmantas Rokas U18 SK “Vėtrungė” – “Viesulo” SC
DNF 63 Kazlauskas Mindaugas Swedbank
DNF 65 Umaras Deividas Velonova – Bioracer cycling team
DNF 66 Zdanevičius Jokūbas Velopeak Hunters
DNF 69 Tomkus Martynas U18 VMSC DSK “Vitus”
DNF 75 Ignatavičius Albertas V19 Montis Magija
DNS 64 Zarauskas Rimas 40+ Umarai
DNS 13 Šertvytis Donatas S-Sportas
DNS 7 Malakauskas Aleksandras 40+ Top Team Cycling
DNS 31 Kulikauskas Darius Jokers – Santa Monica Networks
DNS 10 Girdvainis Gedas S-Sportas
DNS 36 Gelžinis Rokas MEMEL CYCLING TEAM
Close