1 40 DEGENKOLB John
GER
TREK - SEGAFREDO 29 04:02:18 125
2 69 ENGER Sondre
NOR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 04:02:18 85
3 57 DE BUYST Jasper
BEL
LOTTO SOUDAL 25 04:02:18 70
4 151 DEHAES Kenny
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34 04:02:18 60
5 203 TORRES BARCELO Albert
ESP
SPAIN 28 04:02:18 50
6 205 CAÑELLAS SANCHEZ Xavier
ESP
SPAIN 21 04:02:18 40
7 6 BENNATI Daniele
ITA
MOVISTAR TEAM 38 04:02:18 35
8 44 BASKA Erik
SVK
BORA - HANSGROHE 24 04:02:18 30
9 16 BASSO Leonardo
ITA
TEAM SKY 25 04:02:18 25
10 185 GROSSER Aaron
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 22 04:02:18 20
11 110 LOPEZ PARADA Daniel
ESP
BURGOS - BH 24 04:02:18 15
12 123 WARLOP Jordi
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 22 04:02:18 10
13 126 SANZ UNZUE Enrique
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 04:02:18 5
14 98 WELTEN Bram
NED
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 21 04:02:18 5
15 121 VAN ROOY Kenneth
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 25 04:02:18 5
16 37 REIJNEN Kiel
USA
TREK - SEGAFREDO 32 04:02:18 3
17 152 ISTA Kevyn
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 34 04:02:18 3
18 102 EZQUERRA MUELA Jesus
ESP
BURGOS - BH 28 04:02:18 3
19 80 SOTO MARTINEZ Nelson Andres
COL
24 04:02:18 3
20 143 WIPPERT Wouter
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 28 04:02:18 3
21 3 ROJAS José
ESP
MOVISTAR TEAM 33 04:02:18 3
22 174 FERNANDEZ AYARZAGUENA Egoitz
ESP
TEAM EUSKADI 26 04:02:18 3
23 70 GOLDSHTEIN Omer
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 22 04:02:18 3
24 39 STUYVEN Jasper
BEL
TREK - SEGAFREDO 26 04:02:18 3
25 21 STANNARD Ian
GBR
TEAM SKY 31 04:02:18 3
26 49 PÖSTLBERGER Lukas
AUT
BORA - HANSGROHE 26 04:02:18
27 115 DELTOMBE Kevin
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 04:02:18
28 148 VERMELTFOORT Coen
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 30 04:02:18
29 189 MÜNSTERMANN Per Christian
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 19 04:02:24
30 18 ELISSONDE Kenny
FRA
TEAM SKY 27 04:02:24
31 162 COLOMBO Raul
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 22 04:02:24
32 136 SAEZ BENITO Hector
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 04:02:24
33 79 FERRARI BARCELO Fabricio
URU
33 04:02:24
34 106 GONZALEZ VELASCO Adrian
ESP
BURGOS - BH 26 04:02:24
35 145 REINDERS Elmar
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 26 04:02:24
36 116 NOPPE Christophe
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 24 04:02:24
37 210 TERUEL ROVIRA Eloy
ESP
SPAIN 36 04:02:26
38 109 SALAS ZORROZUA Ibai
ESP
BURGOS - BH 27 04:02:26
39 117 PLANCKAERT Emiel
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 22 04:02:26
40 1 VALVERDE Alejandro
ESP
MOVISTAR TEAM 38 04:02:26
41 78 PARDILLA BELLON Sergio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 34 04:02:26
42 181 MARTIN SANZ Gotzon
ESP
TEAM EUSKADI 22 04:02:26
43 167 SALVADOR Enrico
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 24 04:02:26
44 22 VAN BAARLE Dylan
NED
TEAM SKY 26 04:02:26
45 19 GOLAS Michal
POL
TEAM SKY 34 04:02:26
46 119 VAN GOMPEL Mathias
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 23 04:02:26
47 20 MOSCON Gianni
ITA
TEAM SKY 24 04:02:26
48 175 GARCIA Ricardo
ESP
TEAM EUSKADI 30 04:02:26
49 93 DANIEL Maxime
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 27 04:02:26
50 101 SIMON CASULLERAS Jordi
ESP
BURGOS - BH 28 04:02:26
51 97 SVENDGAARD Michael Carbel
DEN
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 23 04:02:26
52 41 BENEDETTI Cesare
ITA
BORA - HANSGROHE 31 04:02:26
53 75 TUREK Daniel
CZE
ISRAEL CYCLING ACADEMY 25 04:02:26
54 192 DINA Dániel
HUN
PANNON CYCLING TEAM 21 04:02:26
55 72 NIV Guy
ISR
ISRAEL CYCLING ACADEMY 24 04:02:26
56 204 MORA VEDRI Sebastian
ESP
SPAIN 30 04:02:26
57 156 LIETAER Eliot
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 28 04:02:26
58 186 INTRA Felix
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 23 04:02:26
59 142 LIGTHART Pim
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 30 04:02:26
60 82 MOLINA CANET Antonio
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 27 04:02:26
61 35 IRIZAR ARAMBURU Markel
ESP
TREK - SEGAFREDO 38 04:02:26
62 4 ARCAS Jorge
ESP
MOVISTAR TEAM 26 04:02:26
63 134 PRADES REVERTER Eduard
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 31 04:02:26
64 195 DINA Márton
HUN
PANNON CYCLING TEAM 22 04:02:26
65 83 ARANBURU DEBA Alex
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 04:02:26
66 94 LUNKE Sindre Skjøstad
NOR
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 25 04:02:26
67 155 MORTIER Julien
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 21 04:02:26
68 8 ERVITI Imanol
ESP
MOVISTAR TEAM 35 04:02:26
69 91 LEDANOIS Kevin
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 25 04:02:26
70 2 AMADOR Andrey
CRC
MOVISTAR TEAM 32 04:02:26
71 29 VAN POPPEL Boy
NED
TREK - SEGAFREDO 30 04:02:26
72 58 FRISON Frederik
BEL
LOTTO SOUDAL 26 04:02:26
73 209 AMORES PALACIOS Julio Alberto
ESP
SPAIN 25 04:02:36
74 197 SIMON Péter
HUN
PANNON CYCLING TEAM 27 04:02:38
75 7 CARRETERO Hector
ESP
MOVISTAR TEAM 23 04:02:38
76 183 LEINAU Louis
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 23 04:02:38
77 62 NAESEN Lawrence
BEL
LOTTO SOUDAL 26 04:02:38
78 180 LOPEZ-COZAR JAIMEZ Juan Antonio
ESP
TEAM EUSKADI 24 04:02:38
79 168 ZANARDINI Andrea
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 25 04:02:38
80 59 HOFLAND Moreno
NED
LOTTO SOUDAL 27 04:02:47
81 51 SCHWARZMANN Michael
GER
BORA - HANSGROHE 27 04:02:50
82 153 PEYSKENS Dimitri
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 27 04:02:57
83 193 FILUTÁS Viktor
HUN
PANNON CYCLING TEAM 22 04:02:57
84 17 DEIGNAN Philip
IRL
TEAM SKY 35 04:02:57
85 157 ROBEET Ludovic
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 24 04:02:58
86 99 JARRIER Benoit
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 29 04:03:08
87 107 TORRES MUIÑO Pablo
ESP
BURGOS - BH 31 04:03:08
88 96 PERICHON Pierre Luc
FRA
TEAM FORTUNEO - SAMSIC 31 04:03:08
89 54 WELLENS Tim
BEL
LOTTO SOUDAL 27 04:03:11
90 212 IRIBAR JAUREGI Unai
ESP
SPAIN 19 04:03:12
91 76 VAN WINDEN Dennis
NED
ISRAEL CYCLING ACADEMY 31 04:03:12
92 120 VAN HECKE Preben
BEL
SPORT VLAANDEREN - BALOISE 36 04:03:12
93 179 LOPEZ FUENTES Diego
ESP
TEAM EUSKADI 21 04:03:12
94 135 RODRIGUEZ RECHE Sergio
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 26 04:03:14
95 129 UDONDO SANTAMARIA Gotzon
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 04:03:14
96 42 SAGAN Juraj
SVK
BORA - HANSGROHE 30 04:03:41
97 154 STASSEN Julien
BEL
WB AQUA PROTECT VERANCLASSIC 30 04:03:48
98 56 CAMPENAERTS Victor
BEL
LOTTO SOUDAL 27 04:04:13
99 63 SHAW James
GBR
LOTTO SOUDAL 22 04:04:13
100 31 BRÄNDLE Matthias
AUT
TREK - SEGAFREDO 29 04:04:39
101 71 LEMUS DAVILA Luis Enrique
MEX
ISRAEL CYCLING ACADEMY 26 04:04:56
102 163 DELCÓ Lorenzo
SUI
BIESSE CARRERA GAVARDO 23 04:04:56
103 144 VAN SCHIP Jan Willem
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 24 04:05:34
104 176 GOIKOETXEA GOIOGANA Peio
ESP
TEAM EUSKADI 26 04:05:34
105 127 GONZALEZ PRIETO Aitor
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 28 04:05:34
106 111 ROBREDO CRESPO Alvaro
ESP
BURGOS - BH 25 04:05:34
107 190 KNOLLE Jon
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 19 04:05:34
108 177 INSAUSTI Jon Ander
ESP
TEAM EUSKADI 26 04:05:34
109 207 ZUAZUBISKAR GALLASTEGI Illart
ESP
SPAIN 28 04:05:34
110 200 SZABO Miklos
SVK
PANNON CYCLING TEAM 20 04:05:34
111 141 ASSELMAN Jesper
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 28 04:05:34
112 81 REIS Rafael
POR
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 26 04:05:34
113 50 SARAMOTINS Aleksejs
LAT
BORA - HANSGROHE 36 04:05:34
114 43 KONIG Leopold
CZE
BORA - HANSGROHE 31 04:05:34
115 146 VAN DER LIJKE Nick
NED
ROOMPOT - NEDERLANDSE LOTERIJ 27 04:07:15
116 188 HAPPKE Luca Felix
GER
TEAM SAUERLAND NRW P/B SKS GERMANY 20 04:07:15
117 85 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 24 04:07:35
118 201 OROSZ Gergő
HUN
PANNON CYCLING TEAM 19 04:07:35
119 196 HOLLÓ Botond
HUN
PANNON CYCLING TEAM 26 04:08:21
120 161 AMICI Alberto
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 25 04:08:25
121 165 LOGICA Enrico
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 23 04:10:23
122 164 GOZZI Nicolo
ITA
BIESSE CARRERA GAVARDO 20 04:10:23
Close