1
VAN HEMELEN VINCENT
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20001102
JUNIOR
2H06´18"
2
VAN RILLAER WITSE
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000522
JUNIOR
2H06´31"
+0´13"
3
CLOUX ANTOINE
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
BEL20001219
JUNIOR
2H06´41"
+0´23"
4
VANDERMEER QUINTEN
DAVO CYCLING TEAM - TONGEREN
BEL20010503
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
5
OZDERYA ELYAS
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20010507
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
6
TUSCANO ALESSANDRO
SPRINT 2000 CHARLEROI ASBL
BEL20000108
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
7
DEHAIRS SIMON
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010604
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
8
LOX DAMIEN
LOTTO-VC ARDENNES
BEL20000112
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
9
LAMMENS JONAS
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20000625
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
10
MACHIELS BRENT
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20010203
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
11
BAMS JARNE
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20000219
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
12
DEBREYNE RUBEN
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20010319
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
13
GIJBELS JONAS
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20010405
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
14
VERSTAPPEN TIJS
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20010908
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
15
DE PAUW LEN
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000516
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
16
WAUTERS BRAM
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000108
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
17
VANHEEL ELIAS
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20001118
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
18
SCHEPERS RICKY
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000910
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
19
GEARY AIDAN
VWE TRACK ACADEMY
RSA20010424
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
20
VANHEES BRENT
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20000105
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
21
HALLEUX SIMON
LOTTO-VC ARDENNES
BEL20001130
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
22
LEVERIDGE CIAN
ABSOLUTE MOTION CYCLING CLUB
RSA20000910
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
23
BARBAIX DRIES
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20001013
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
24
PAULUS MILAN
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20011023
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
25
RAYMACKERS PIETER-JAN
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL20011231
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
26
HOPPERETS CHRISTOPHE
LOTTO-VC ARDENNES
BEL20000204
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
27
VANHEES THIBEAU
SPORT EN MOEDIG GENK
BEL20010813
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
28
VAN ISEGHEM SAM
LOTTO-VC ARDENNES
BEL20010424
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
29
JANSEN JESSE
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20010108
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
30
DEBAELE JORRE
KZLWC HEYLEN
BEL20010907
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
31
VANSTOCKSTRAETEN RUTGER
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20010606
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
32
GOFFART JONAS
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20000521
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
33
KONINCKX MAARTEN
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010117
JUNIOR
2H06´50"
+0´32"
34
DEDRY TOM
LOTTO-VC ARDENNES
BEL20011122
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
35
WATRISSE THIBAUT
SPORTCLUB VELOCIPEDIQUE - MARCHOVELETTE
BEL20010125
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
36
DESPONTIN PIERRE
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000518
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
37
FRANCKAERT MAARTEN
WAC TEAM
BEL20010601
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
38
DENNE HUGO
LOTTO-VC ARDENNES
BEL20000723
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
39
PIRON JONAS
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL20010413
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
40
GILIS SENNE
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20011221
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
41
BERAUX YANNICK
SER´VELO TEAM
BEL20001213
JUNIOR
2H18´53"
+12´35"
DNF
VAN DYCK JARNE
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20011116
JUNIOR
DNF
ALENTEYNS JORIT
SPORT EN STEUN - LEOPOLDSBURG
BEL20010523
JUNIOR
DNF
BRAMS ANDY
WIM RUELENS OLYMPIA TIENEN
BEL20010113
JUNIOR
DNF
BROXHAM RICKARDO
PRO TOUCH
RSA20000811
JUNIOR
DNF
CHRISTIAENS RÉGIS
CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL20001220
JUNIOR
Close