1
MAES JO
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19850330
ELITE
2H23´40"
2
VAN RUYMBEKE THIEME
INDIVIDUEEL
BEL19940127
AMA19+
2H23´40"
3
LAVA KEVIN
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19890612
ELITE
2H23´40"
4
DELESIE BERRE
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19970825
U23
2H23´40"
5
LAMMERTYN FOEKE
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19920427
AMA19+
2H23´40"
6
MOONS STEVEN
UNITED C.T.
BEL19961110
U23
2H23´40"
7
DIERICKX ANTHONY
CYCLING TEAM BVBA DAKWERKEN STROOBANT - KUOTA
BEL19951024
ELITE
2H23´40"
8
DE SCHUYTER ARNE
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19920630
ELITE
2H23´40"
9
VAN GUYSE JARNO
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19870217
ELITE
2H23´40"
10
GOEMAN JONAS
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
BEL19930215
ELITE
2H23´40"
11
CORDEEL SANDER
DCR CYCLING TEAM
BEL19871107
ELITE
2H23´40"
12
DILLEN RUBEN
VAN EYCK SPORT
BEL19970314
U23
2H23´40"
13
VAN COMPERNOLLE KENNETH
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
BEL19880330
ELITE
2H23´40"
14
CORDEEL PIETER
GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWERIJ CYCLING TEAM
BEL19890328
ELITE
2H23´40"
15
BEUSELINCK GILLES
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19970711
U23
2H23´40"
16
NEIRYNCK KEVIN
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19821116
ELITE
2H23´40"
17
VAN HYFTE TOM
INDIVIDUEEL
BEL19920817
AMA19+
2H24´10"
+0´30"
18
ANDERSSON VINCENT
MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
SWE19980214
U23
2H24´20"
+0´40"
19
BUYSSE LENNERT
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19920818
AMA19+
2H25´20"
+1´40"
20
CLAEYS TIMOTHY
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19920312
ELITE
2H25´20"
+1´40"
21
BUNTINX AUXENCE
-VC AMATEUR ST QUENTIN
FRA19961213
U23
2H25´20"
+1´40"
22
VAN DAMME INDY
TEAM THIELEMANS - DE HAUWERE
BEL19940420
ELITE
2H25´20"
+1´40"
23
VANOVERSCHELDE KOBE
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19870919
ELITE
2H25´20"
+1´40"
24
VAN HYFTE STEVEN
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19840409
ELITE
2H25´20"
+1´40"
25
VERNAET OLIVIER
INDIVIDUEEL
BEL19910729
AMA19+
2H26´15"
+2´35"
26
ANDREW NICHOLAS
UNDERSPIN RACING
GBR19891102
U23
2H26´15"
+2´35"
27
MUYS KRISTOF
INDIVIDUEEL
BEL19720529
MASTM
2H26´15"
+2´35"
28
VAN LANDEGHEM ELIAS
MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT
BEL19990620
U23
2H26´15"
+2´35"
29
TAVEIRNE ANTHONY
INDIVIDUEEL
BEL19911217
AMA19+
2H26´20"
+2´40"
30
DELOOF SENNE
V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB
BEL19980225
U23
2H26´20"
+2´40"
31
HOLVOET MATTIJS
CYCLING TEAM THE BANANAS
BEL19840605
MASTM
2H26´20"
+2´40"
32
CORNELIS NICO
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19800425
ELITE
2H26´20"
+2´40"
33
SCHERRENS CHRIS
INDIVIDUEEL
BEL19850720
MASTM
2H26´20"
+2´40"
34
SOBERON ZOWÉ
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19951103
ELITE
2H26´20"
+2´40"
35
VANDENDAELE VIC
MYSENLAN-SPIE-DOUTERLOIGNE CT
BEL19991229
U23
2H26´55"
+3´15"
36
VERMEIRE MATTHIAS
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19911011
ELITE
2H27´33"
+3´53"
37
BONNE JENKO
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
BEL19970422
U23.C
2H27´33"
+3´53"
38
LAMMENS LAUDELINO
INDIVIDUEEL
BEL19910327
AMA19+
2H27´33"
+3´53"
DNF
DEBACKERE PIETER-JAN
TEAM ATOM 6 BIKESTORE
BEL19880304
MASTM
DNF
BARNET MATTHIAS
TEAM ONFORM-
GBR19980522
U23
DNF
VAN DE KERCKHOVE NICK
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM CX-TEAM
BEL19960313
U23.C
DNF
AARSTEINSEN MAGNE
BOKN SK
NOR19930511
ELITE
DNF
CORCORAN JOSH
KINGSNORTH INTERNATIONAL WEELERS-
AUS19990831
U23
DNF
DEMUYNCK GILLIAN
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL19990712
U23
DNF
BUYSSE JOS
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19950818
ELITE
DNF
DE DOBBELAERE TIM
KON. VC ´T MEETJESLAND - KNESSELARE
BEL19840811
MASTM
Close