1. ROUILLER Loris * 2000 Belmont sur Iko Enertherm Beobank / VC 80 70 100 80 330
2. SOMMER Jan * 2000 Andwil KA BOOM - RMC Gossau 46 56 50 60 58 270
3. SCHÄTTI Luca * 2000 Horgen Wheeler Pro Team 58 80 65 65 268
4. BARRAS Noé * 2000 Corin Cyclophile sédunois 52 8 42 44 146
5. SCHMID Mauro * 1999 Sünikon TCS Cycling Team - VC Steinmaur 70 70 140
6. LÜTHI Eric * 1999 hermiswil Tropical Solothurn 52 44 44 140
7. KOLLER Leon * 1999 Buttikon Tower Sports / VC Eschenbach 22 16 34 40 112
8. MEUNIER Lucas (FRA) * 1999 Publier Evian velo 54 56 110
9. DALLA VALLE Tommaso 2000 Vicenza KTM ALCHEMIST SELLE SMP 54 48 102
10. SPECCHIER Lucas * 2000 Choëx Team Dom cycle / UC Montheysanne 14 40 26 80
11. SCHNEIDER Lilian (FRA) * 2000 Raedersheim ac thann 32 38 70
12. STEHLI Felix * 2000 Gibswil RV Uster Radsport Flatera 1 4 36 26 67
13. XILLO Edoardo (ITA) * 1999 Milano selle italia guerciotti elite 60 60
14. WEBER Oliver * 2000 Riedt-Neerach Velo Club Steinmaur 10 10 6 32 1 59
15. BALDINGER Lukas (GER) * 1999 Eichstetten Focus CX Team 46 46
16. GABRIEL Jorin * 1999 Wettswil a. A. jb Brunex Felt Team 46 46
17. CONCA Loris (ITA) * 2000 PERLEDO S.C. CADREZZATE 36 8 44
18. AVADANIAN Lucas (FRA) * 1999 Dorans AC Bisontine 34 34
19. QUINCEY Scott * 1999 Chavannes-de-Bogis VC Nyon 34 34
20. FIORELLINO Jean * 2000 Le Locle VC Edelweiss Le Locle 32 32
21. CALLONI Lorenzo (ITA) * 1999 Milano selle italia guerciotti elite 30 30
21. KNOEPFLI Lucas * 2000 Trey Vélo club payerne 2 28 30
23. MILLAT Hugo (FRA) * 1999 Chavanoz Charvieu Chavagneux Isere Cyclisme 26 26
27. ZANKEL Jost (GER) * 2000 Berlin Spandauer RV 1891 24 24
28. CLAPASSON Thomas * 1999 Collombey Dom cycle / UC Montheysanne 22 22
29. ODDOUX Jarod (FRA) * 1999 Villeuneuve de marc Charvieu Chavagneux I.C 1 14 15
30. KUHNEN Yves * 2000 Uster RV Flatera Uster 1 1 1 1 4
31. AREGGER Fabian * 1999 Steinmaur VC Steinmaur 1 1 1 1 4
32. MEYER Pierre-Hugo (FRA) * 1999 Munster Team Batibois / Sainte Croix en 4 4
33. BREDIN Pierre (FRA) * 1999 VALDAHON VALDAHON 1 1 2
33. BACHMANN Philipp * 2000 Rüdlingen VMC Wilchingen 1 1 2
35. MORARD Dimitri * 2000 AYENT Cyclophile Sédunois / Cyclone 1 1 2
36. CASSABOIS Adrien (FRA) * 2000 DOLE GUIDON BLETTERANOIS 1 1 2
37. GALLEZOT Arthur (FRA) * 1999 Roches les blamont Vélo club Montbéliard 1 1
37. RUSCH Quentin (FRA) * 2000 STAFFELFELDEN MJC Buhl 1 1
37. COTTIN Corrado (ITA) * 2000 Allein 22C0672 1 1
37. MAILLEFER Simon * 2000 St-Légier Vélo Club Vevey 1 1
37. CONOD Nicolas * 2000 Chavannes-de-Bogis VC Nyon 1 1
Close