1 1 34 עומר גולדשטיין עילית גברים 19+ מועדון 500 וואט 18 01:47:33 40,17
2 2 25 יובל בן משה עילית גברים 19+ IGP-Israel go pro 18 01:47:33 00:00:00 40,167
3 3 32 איתמר אינהורן עילית גברים 19+ מועדון 500 וואט 18 01:47:33 00:00:00 40,165
4 1 1807 עידו גולדשטיין גוניורס בנים 17-18 מועדון 500 וואט 18 01:47:33 00:00:00 40,165
5 4 39 ליאור אביטון עילית גברים 19+ TACC 18 01:47:38 00:00:05 40,137
6 5 38 יובל בן מרדכי עילית גברים 19+ TACC 18 01:47:39 00:00:06 40,131
7 2 1715 איתמר לבנון גוניורס בנים 17-18 TACC 18 01:47:39 00:00:06 40,131
8 3 1815 להב דוידזון גוניורס בנים 17-18 TNT 18 01:47:39 00:00:06 40,13
9 6 43 דור דבירי עילית גברים 19+ Velo Club Israel 18 01:47:41 00:00:08 40,115
10 7 24 יובל דולין עילית גברים 19+ IGP-Israel go pro 18 01:47:47 00:00:13 40,083
11 8 49 אורי סרולוביץ עילית גברים 19+ רוכבי קריות 18 01:49:16 00:01:42 39,539
12 9 41 עידן רג'ואן עילית גברים 19+ TACC 18 01:49:16 00:01:43 39,536
13 10 45 אהרן חיטמן עילית גברים 19+ x-team- המסלול 18 01:50:48 00:03:15 38,991
14 4 1810 רועי וינברג גוניורס בנים 17-18 TACC 18 01:50:51 00:03:18 38,973
15 5 1814 איתן לוי גוניורס בנים 17-18 TNT 17 01:47:35 1 Lap 37,925
16 11 98 שלומי לב עילית גברים 19+ בשביל האופניים בגליל 17 01:47:59 1 Lap 37,786
17 12 17 שאדי חלבי עילית גברים 19+ בשביל האופניים בגליל 17 01:48:01 1 Lap 37,773
18 6 1700 עמרי חסיד גוניורס בנים 17-18 מועדון רוכבי השרון 17 01:48:07 1 Lap 37,736
19 7 1714 תומר גרון גוניורס בנים 17-18 TACC 17 01:49:16 1 Lap 37,338
20 13 19 עומר קלימן מקא עילית גברים 19+ חמש מאות וואט עמקים 17 01:50:19 1 Lap 36,982
21 8 1704 עמר ויינשטיין גוניורס בנים 17-18 city cycling club 17 01:55:15 1 Lap 35,4
22 9 1709 יובל חדש גוניורס בנים 17-18 עמק האושר 16 01:48:07 2 Laps 35,516
23 10 1803 יובל סלפיאן גוניורס בנים 17-18 IGP-Israel go pro 16 01:53:55 2 Laps 33,711
DNF DNF 1717 איתי קרסנטי גוניורס בנים 17-18 The Buttons 12 01:21:47 35,217
DNF DNF 1718 נדב רייסברג גוניורס בנים 17-18 TNT 8 00:57:13 33,561
DNF DNF 1811 איתי רייפר גוניורס בנים 17-18 רוכבי קריות 5 00:31:38 37,93
DNF DNF 1813 שחר מלמד גוניורס בנים 17-18 TACC 02:47:02 -
DNF DNF 1712 עידן לבנון גוניורס בנים 17-18 TACC 02:47:02 -
DNF DNF 18 סנד אבו פארס עילית גברים 19+ city cycling club 12 01:16:46 37,518
DNF DNF 36 ינון תהילה עילית גברים 19+ בשביל האופניים בגליל 3 00:19:14 37,432
DNS DNS 1805 עומר להב גוניורס בנים 17-18 NCC -
DNS DNS 28 בוריס צוקרמן עילית גברים 19+ טים סילה -
DNS DNS 15 רונן צ`רניק עילית גברים 19+ טים סילה -
DNS DNS 64 נועם רונן עילית גברים 19+ עמק האושר -
Close