1. 2 CZE19890204 GALANDÁK Michal SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:30:06 00:00:00 60
2. 4 CZE19890602 NOVOTNÝ Štěpán TJ Stadion Louny 00:30:06 00:00:00 50
3. 1 CZE19891216 POLNICKÝ Jiří TJ Sokol Holé Vrchy 00:30:12 00:00:06 45
4. 6 CZE19900904 BENDA Marek TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:30:34 00:00:28 40
5. 11 CZE19900606 NEPUSTIL Matěj ANLEN - KENDA GALAXY 00:30:38 00:00:32 35
6. 8 CZE19890722 FARKAŠ Marek TJ Stadion Louny 00:30:52 00:00:46 30
7. 3 CZE19890312 SOTONA Jiří CK Příbram B.E.I. 00:31:22 00:01:16 28
8. 7 CZE19900405 MERENUS Ondřej SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:31:24 00:01:18 26
9. 15 CZE19900107 NEPRAŠ Karel TJ SLEZAN Frýdek - Místek 00:31:24 00:01:18 24
10. 9 CZE19900926 TOMEK Josef SKP Duha Fort Lanškroun 00:31:24 00:01:18 22
11. 5 CZE19900813 ADEL Filip CK MTB JUNIOR HLINSKO 00:32:11 00:02:05 20
12. 23 CZE19900802 PODOLÁK Michal ACS DRAK VRBNO 00:32:11 00:02:05 19
13. 12 CZE19891006 KUBÁČ Jan TOP TEN TEAM Teplice 00:32:11 00:02:05 18
14. 19 CZE19900717 PETRUŠ Lubomír ACS DRAK VRBNO 00:32:21 00:02:15 17
15. 13 CZE19900215 TYKAL Tomáš TJ Stadion Louny 00:32:25 00:02:19 16
16. 20 CZE19890516 MUSIL Jaroslav Cyklo Team Budvar Tábor 00:32:25 00:02:19 15
17. 10 CZE19890806 KUSÝ Vladimír ANLEN - KENDA GALAXY 00:32:44 00:02:38 14
18. 18 CZE19900527 ČERNÝ Martin TJ Stadion Louny 00:33:13 00:03:07 13
19. 27 CZE19891127 MEDEK Jiří TJ UNEX Uničov 00:33:13 00:03:07 12
20. 16 CZE19891207 ZAORAL Marek SK Olomouc Sigma Mž 00:33:13 00:03:07 11
21. 25 CZE19900410 PAVLOVSKÝ Václav TJ Stadion Louny 00:33:28 00:03:22 10
22. 21 CZE19900802 SYBAL Marek ANLEN CYKLO ŠVEC GALAXY 00:33:28 00:03:22 9
23. 28 CZE19900806 MARVAN Petr Cyklo Team Budvar Tábor 00:33:32 00:03:26 8
24. 33 CZE19900816 MARŠÁLEK Nikolas TJ UNEX Uničov 00:33:40 00:03:34 7
25. 31 CZE19890511 HUŠEK Jakub CK Příbram B.E.I. 00:33:40 00:03:34 6
26. 14 CZE19890819 HAVELKA Tomáš TJ Lokomotiva Beroun 00:33:47 00:03:41 5
27. 22 CZE19901227 KAŇKOVSKÝ Jiří SK Olomouc Sigma Mž 00:33:53 00:03:47 4
28. 29 CZE19900419 RAJS Antonín TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:34:01 00:03:55 3
29. 24 CZE19890512 POLÁCH Marek SK Olomouc Sigma Mž 00:34:01 00:03:55 2
30. 48 CZE19901210 JERMAN Jakub TJ Stadion Louny 00:34:18 00:04:12 1
31. 45 CZE19901231 KOPEC Ladislav CK Bítovská 00:34:28 00:04:22
32. 32 CZE19890916 NOVÝ Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 00:34:28 00:04:22
33. 46 CZE19900924 KOVANDA Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 00:34:31 00:04:25
34. 42 SVK19900822 BODIŠ Martin CK AB SEREĎ 00:34:31 00:04:25
35. 43 CZE19890504 CHROMEC Tomáš SK Olomouc Sigma Mž 00:34:57 00:04:51
36. 50 CZE19890910 OBST Jan SKP Duha Fort Lanškroun 00:35:00 00:04:54
37. 40 CZE19900123 KLABOUCH Jan VELO - CLUB České Budějovice 00:35:00 00:04:54
38. 44 CZE19900717 FEIFERLÍK Martin TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:35:00 00:04:54
39. 30 CZE19900729 ČERNÝ Zdeněk SCANIA - VELLA - APACHE KOLÍN 00:35:06 00:05:00
40. 53 CZE19890108 BOŠKO Milan CK Příbram B.E.I. 00:35:06 00:05:00
41. 41 CZE19900123 RADIMERSKÝ David ANLEN CYKLO ŠVEC GALAXY 00:35:31 00:05:25
42. 51 CZE19901024 DANAČÍK Tomáš SKP Duha Fort Lanškroun 00:36:02 00:05:56
43. 52 CZE19901115 ŠVESTKA Filip SKP Duha Fort Lanškroun 00:36:02 00:05:56
44. 39 CZE19900101 PELOUŠEK Martin TJ UNEX Uničov 00:36:55 00:06:49
45. 26 CZE19890204 PELC Stanislav TJ Lokomotiva Beroun 00:36:55 00:06:49
46. 47 CZE19890128 RAJZR Lukáš CK Příbram B.E.I. 00:38:23 00:08:17
47. 54 CZE19890322 KULÍK David CK Příbram B.E.I. 00:39:11 00:09:05
Nedokončili
37 ŠPERLICH Jakub SKP Duha Fort Lanškroun
55 BOSÁK Jiří SK SEDLČANY - BIKE TEAM
Close