1. 3 CZE19900717 PETRUŠ Lubomír ACS DRAK VRBNO 00:28:09 00:00:00 60
2. 2 CZE19900813 ADEL Filip Cyklo Team Budvar Tábor 00:28:12 00:00:03 50
3. 4 CZE19900606 NEPUSTIL Matěj GT GALAXY - ANLEN 00:28:25 00:00:16 45
4. 10 CZE19900107 NEPRAŠ Karel TJ SLEZAN Frýdek - Místek 00:28:45 00:00:36 40
5. 6 CZE19900215 TYKAL Tomáš TJ Stadion Louny 00:28:49 00:00:40 35
6. 20 CZE19900405 MERENUS Ondřej SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:29:08 00:00:59 30
7. 9 CZE19900806 MARVAN Petr Cyklo Team Budvar Tábor 00:29:24 00:01:15 28
8. 17 CZE19900123 KLABOUCH Jan VELO - CLUB České Budějovice 00:29:33 00:01:24 26
9. 8 CZE19910809 HNÍK Karel Dukla Praha 00:29:38 00:01:29 24
10. 14 CZE19900926 TOMEK Josef TJ ŽD N. Bohumín CO 00:29:38 00:01:29 22
11. 22 CZE19910710 PAUR Ondřej TRIATLON SPORT STUPNO 00:29:38 00:01:29 20
12. 5 CZE19900110 PEČL Adam CYKLO Velešín 00:29:48 00:01:39 19
13. 15 CZE19900802 PODOLÁK Michal ACS DRAK VRBNO 00:29:55 00:01:46 18
14. 18 CZE19901224 TUČEK Ladislav TJ Stadion Louny 00:30:00 00:01:51 17
15. 7 CZE19900527 ČERNÝ Martin TJ Stadion Louny 00:30:19 00:02:10 16
16. 23 CZE19900924 KOVANDA Lukáš Cyklo Team Budvar Tábor 00:30:19 00:02:10 15
17. 16 CZE19900717 FEIFERLÍK Martin TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:30:30 00:02:21 14
18. 12 CZE19901210 JERMAN Jakub TJ Stadion Louny 00:30:35 00:02:26 13
19. 19 CZE19901231 KOPEC Ladislav TJ Stadion Louny 00:30:35 00:02:26 12
20. 11 CZE19901227 KAŇKOVSKÝ Jiří SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:30:35 00:02:26 11
21. 21 CZE19910731 DVOŘÁČEK Daniel KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:30:42 00:02:33 10
22. 27 CZE19900123 RADIMERSKÝ David GALAXY CYKLO ŠVEC ANLEN 00:30:47 00:02:38 9
23. 26 CZE19900729 ČERNÝ Zdeněk SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:30:47 00:02:38 8
24. 28 CZE19900723 DLUŽANSKÝ Daniel ACS DRAK VRBNO 00:30:57 00:02:48 7
25. 24 CZE19900916 HEDERER Vít TJ UNIČOV 00:31:03 00:02:54 6
26. 29 CZE19910306 KYSELÝ Tomáš SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:31:03 00:02:54 5
27. 32 CZE19910608 ČERNÝ Michal Cyklo Team Budvar Tábor 00:31:03 00:02:54 4
28. 38 CZE19900419 RAJS Antonín TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:31:03 00:02:54 3
29. 25 CZE19910101 ŠMERDA Tomáš ACS DRAK VRBNO 00:31:13 00:03:04 2
30. 30 CZE19900802 SYBAL Marek CK Příbram B.E.I. 00:31:19 00:03:10 1
31. 31 CZE19910617 FENYK Marek CK MTB JUNIOR HLINSKO 00:31:20 00:03:11
32. 37 CZE19911025 ROHLÍK Jakub Cyklo Team Budvar Tábor 00:31:34 00:03:25
33. 35 CZE19910712 VENDOLSKÝ Ondřej SIGMA OLOMOUC CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:31:46 00:03:37
34. 36 CZE19900426 BENEŠ Jan TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:32:01 00:03:52
35. 13 CZE19911227 FRIML Jakub KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:32:10 00:04:01
36. 53 CZE19910605 MLADENOV Cyril KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:32:12 00:04:03
37. 46 CZE19910707 HANUŠ David LOVOCHEMIE - Lovosice 00:32:14 00:04:05
38. 55 CZE19910303 NOVOTNÝ Oldřich SK KOLOSERVIS 00:32:23 00:04:14
39. 44 CZE19910803 HOLAS Jakub TJ Sokol Holé Vrchy 00:32:44 00:04:35
40. 45 CZE19910505 FURST Roman TKX TEPLICE 00:33:01 00:04:52
41. 51 CZE19911020 WALDMANN Jan GT GALAXY - ANLEN 00:33:20 00:05:11
42. 48 CZE19900925 HOLUB Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:33:40 00:05:31
43. 39 CZE19910208 SEIFRT David TOP TEN TEAM Teplice 00:33:47 00:05:38
44. 49 CZE19910418 HOLUB Tomáš TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:34:12 00:06:03
45. 47 CZE19911001 ŠKLEBENÝ Vít TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:34:12 00:06:03
46. 40 CZE19910716 RIŠLINK Patrik TOP TEN TEAM Teplice 00:34:30 00:06:21
47. 50 CZE19910422 BAUER Patrik SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:34:41 00:06:32
48. 43 CZE19910408 NEULINGER Ondřej S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 00:35:24 00:07:15
49. 56 CZE19911107 DAVÍDEK Marco SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:35:24 00:07:15
50. 54 CZE19911014 VLK Pavel CK Příbram B.E.I. 00:36:23 00:08:14
Nedokončili
1 BENDA Marek TJ ZČE Cyklistika Plzeň
34 MARŠÁLEK Nikolas TJ UNIČOV
52 SUCHÝ Josef JOHNSON CONTROLS AŠ MB
Close