1. 1 CZE19920317 POLNICKÝ Radek EMPELLA CZECH TEAM 00:28:20 00:00:00 60
2. 3 CZE19910710 PAUR Ondřej TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:28:24 00:00:04 50
3. 2 CZE19910809 HNÍK Karel Dukla Praha 00:28:49 00:00:29 45
4. 4 CZE19911227 FRIML Jakub KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:29:44 00:01:24 40
5. 5 CZE19910712 VENDOLSKÝ Ondřej SK Olomouc - CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:30:33 00:02:13 35
6. 16 CZE19910327 SVOBODA Milan VLASTIBOR KONEČNÝ 00:30:46 00:02:26 30
7. 6 CZE19910731 DVOŘÁČEK Daniel KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:30:51 00:02:31 28
8. 10 CZE19920628 VESELÝ Daniel SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:30:57 00:02:37 26
9. 7 CZE19911224 RAJCHART Josef SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:30:58 00:02:38 24
10. 32 CZE19920501 LASÁK Matěj SUNDANCE TJ OPAVA 00:31:07 00:02:47 22
11. 11 CZE19911025 ROHLÍK Jakub Cyklo Team Budvar Tábor 00:31:16 00:02:56 20
12. 14 CZE19910715 MASAŘÍK Jakub TJ SIGMA Hranice 00:31:17 00:02:57 19
13. 9 CZE19910608 ČERNÝ Michal Cyklo Team Budvar Tábor 00:31:29 00:03:09 18
14. 17 CZE19910803 HOLAS Jakub TJ Sokol Holé Vrchy 00:32:13 00:03:53 17
15. 12 CZE19920809 BOROŠ Michael Cyklo Team Budvar Tábor 00:32:36 00:04:16 16
16. 36 CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:32:42 00:04:22 15
17. 15 CZE19910605 MLADENOV Cyril KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:33:02 00:04:42 14
18. 18 CZE19920711 VAKOČ Petr KOTVA BRANÍK CYKLO ODDÍL 00:33:28 00:05:08 13
19. 20 CZE19910422 BAUER Patrik SCANIA APACHE TEAM KOLÍN 00:33:32 00:05:12 12
20. 8 CZE19920714 MOULE Karel TJ Stadion Louny 00:33:33 00:05:13 11
21. 34 CZE19920411 MATOUŠEK Jiří SK Olomouc - CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:33:37 00:05:17 10
22. 28 CZE19910707 HANUŠ David TJ Stadion Louny 00:33:52 00:05:32 9
23. 13 CZE19910208 SEIFRT David TOP TEN TEAM Teplice 00:34:01 00:05:41 8
24. 27 CZE19920722 FOLVARČNÝ Kristián TJ SLEZAN Frýdek - Místek 00:34:03 00:05:43 7
25. 23 CZE19920314 KYSEL Ondřej SK Olomouc - CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:34:10 00:05:50 6
26. 35 CZE19920611 DVORSKÝ David ACS DRAK VRBNO 00:34:18 00:05:58 5
27. 19 CZE19910505 FURST Roman TKX TEPLICE 00:34:35 00:06:15 4
28. 26 SVK19920618 HULA Daniel TJ SOKOL Topolčany 00:34:41 00:06:21 3
29. 22 CZE19910627 SUCHÝ Josef JOHNSON CONTROLS AŠ MB 00:34:43 00:06:23 2
30. 38 SVK19920303 VANKO Pavol TJ SOKOL Topolčany 1 1
31. 40 CZE19920301 HORN Martin TJ UNIČOV 1
32. 37 CZE19920413 ZECHOVSKÝ David TJ Lokomotiva Beroun 1
Nenastoupili
31 ŠKLEBENÝ Vít TJ ZČE Cyklistika Plzeň
33 MAZUR Jan SK Olomouc - CYKLO KAŇKOVSKÝ
Diskvalifikováni
30 ŘEHÁK Martin SCANIA APACHE TEAM KOLÍN
39 NEDOPIL Josef Č.O.K.C. Prostějov
Close