1
PAUWELS Kevin
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19840412
EL.CMC
1H02´19"
2
ADAMS Jens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19920605
EL.CMC
1H02´36"
+0´17"
3
ISERBYT Eli
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19971022
U23CMC
1H02´45"
+0´26"
4
MEISEN Marcel
STEYLAERTS FIRSTBET
GER19890108
ELITE
1H02´50"
+0´31"
5
MEEUSEN Tom
CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
EL.CMC
1H02´54"
+0´35"
6
VAN KESSEL Corne
TELENET FIDEA LIONS
NED19910807
EL.CMC
1H03´20"
+1´01"
7
VAN DER POEL David
CORENDON - CIRCUS
NED19920615
EL.CMC
1H03´25"
+1´06"
8
MERLIER Tim
CRELAN - CHARLES
BEL19921030
EL.CP
1H03´32"
+1´13"
9
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19951212
EL.CMC
1H03´32"
+1´13"
10
AERNOUTS Jim
TELENET FIDEA LIONS
BEL19890323
EL.CMC
1H03´53"
+1´34"
11
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
1H04´08"
+1´49"
12
AERTS Thijs
TELENET FIDEA LIONS
BEL19961103
U23CMC
1H04´15"
+1´56"
13
PEETERS Yannick
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19961115
U23CMC
1H04´30"
+2´11"
14
SWEECK Diether
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
1H05´09"
+2´50"
15
MERLIER Braam
CREAFIN - TUV SUD
BEL19940211
EL.CMC
1H05´13"
+2´54"
16
CAMPS Jelle
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990405
U23.C
1H05´37"
+3´18"
17
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23.C
1H05´47"
+3´28"
18
JOSEPH Thomas
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19961206
U23.C
1H05´57"
+3´38"
19
DEBEIR Arno
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19990712
U23.C
1H05´57"
+3´38"
20
DEWULF Maxim
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
1H06´04"
+3´45"
21
VAN DEN BROECK Arno
FORTE U19 CYCLING TEAM
BEL20000404
JUNIOR
1H06´23"
+4´04"
22
VANKEIRSBILCK Berne
TOPS ANTIEK - GLASCENTRA HCT
BEL19941021
ELITE
1H06´33"
+4´14"
23
MEIN Thomas
HOPE FACTORY RACING
GBR19990112
U23
1H06´45"
+4´26"
24
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
1H07´14"
+4´55"
25
ALDERWEIRELD Robin
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
U23
1H07´21"
+5´02"
26
HENNAUX Loic
TEAM OFF ROAD COLNAGO
BEL19960212
U23
1H07´33"
+5´14"
27
MASON Cameron
ENDURA - PEDAL POWER
GBR20000818
JUNIOR
1H07´43"
+5´24"
28
VRACHTEN Arne
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990223
U23.C
1 r
29
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
2 r
30
GYS Jens
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19890326
ELITE
2 r
31
DE MEYER Jarne
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19990914
U23
2 r
32
DE BOCK Yoni
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19960406
U23
3 r
33
SCHMIDT Marvin
SKI CLUB BAD MARIENBERG / UNNAU
GER19920609
ELITE
3 r
34
CLAUWAERT Maarten
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20000526
JUNIOR
4 r
35
TURCHI Luc
TEAM SNOOZE
LUX19950601
ELITE
4 r
36
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
4 r
37
SYDLIK Benjamin
TEMPO HOPPENBROUWERS VELDHOVEN
GER19900913
ELITE
4 r
38
STUER Kwinten
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19991121
U23
4 r
39
COVER Leonardo
SPORTIVI DEL PONTE
ITA20000519
JUNIOR
4 r
40
MEELBERGHS Pieter
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19880507
ELITE
5 r
41
CANEVA Mauro
SPORTIVI DEL PONTE
ITA19970916
U23
5 r
42
VERBEECK Glenn
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970629
U23
5 r
43
COPPELMANS Wessel
TWC HET SNELLE WIEL
NED19991203
U23
5 r
44
ROBERTSON Finlay
DERWENTSIDE CC
GBR19981020
U23
5 r
45
DE BOCK Jelle
C.T. KEUKENS BUYSSE KNESSELARE VZW
BEL19930407
ELITE
5 r
46
MEYERS Eric
LC TETANGE
LUX19980729
U23
6 r
47
KRAUS Václav
TJ AŠ MLADÁ BOLESLAV
CZE19840226
ELITE
7 r
48
STEPHAN Felix
CROSSLADEN.CYCLINGTEAM
GER19920415
ELITE
7 r
DNF
VLIEGEN Pieter-Jan
STEYLAERTS - 777
BEL19990915
U23.C
Close