1
TURNER Ben
-
GBR19990528
U23
49´09"
2
KIELICH Timo
STEYLAERTS - 777
BEL19990805
U23.C
49´09"
3
MEIN Thomas
HOPE FACTORY RACING
GBR19990112
U23
49´18"
+0´09"
4
VAN DER HEIJDEN Maik
ORANGE BABIES CYCLING TEAM
NED19970403
U23.C
49´28"
+0´19"
5
LEMMENS Sander
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208
U23
49´30"
+0´21"
6
GOEMAN Andreas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990807
U23.C
49´32"
+0´23"
7
ROUILLER Loris
VC ECHALLENS
SUI20000221
U23
49´40"
+0´31"
8
DEJONGHE Len
VZW KONINKLIJKE STOEMPERSCLUB - LEUVEN
BEL20001013
JUNIOR
49´45"
+0´36"
9
LOOCKX Lander
CREAFIN - TUV SUD
BEL19970425
U23.C
49´49"
+0´40"
10
SIEBENS Gianni
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980717
U23
49´52"
+0´43"
11
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23.C
49´53"
+0´44"
12
DERVEAUX Niels
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970317
U23.C
49´54"
+0´45"
13
VANDEBOSCH Toon
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990619
U23.C
49´56"
+0´47"
14
BEKAERT Yentl
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990718
U23.C
49´57"
+0´48"
15
FERDINANDE Anton
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000802
JUNIOR
50´00"
+0´51"
16
DEBEIR Arno
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19990712
U23.C
50´00"
+0´51"
17
LIESSENS Jarno
CREAFIN - TUV SUD
BEL19980125
U23
50´01"
+0´52"
18
KOPECKY Tomas
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE
CZE20000408
JUNIOR
50´09"
+1´00"
19
VANDEPUTTE Niels
IKO-BEOBANK
BEL20000919
JUNIOR
50´12"
+1´03"
20
WUYTS Mathijs
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980730
U23
50´14"
+1´05"
21
AGTERBERG Kyle
G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219
U23
50´16"
+1´07"
22
SIEMONS Julian
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19991016
U23
50´22"
+1´13"
23
PAUWELS Tijl
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19980824
U23.C
50´26"
+1´17"
24
ARTZ Bart
ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT
NED20000206
JUNIOR
50´31"
+1´22"
25
TULETT Daniel
TP RACING
GBR19990703
U23
50´31"
+1´22"
26
PEERS Nick
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981224
U23
50´39"
+1´30"
27
VRACHTEN Arne
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990223
U23.C
50´44"
+1´35"
28
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
50´44"
+1´35"
29
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
50´45"
+1´36"
30
ROMBOUTS Seppe
CREAFIN - TUV SUD
BEL19980514
U23.C
50´47"
+1´38"
31
DEWULF Maxim
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000829
JUNIOR
50´55"
+1´46"
32
CAMPS Jelle
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990405
U23.C
51´14"
+2´05"
33
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
51´19"
+2´10"
34
ARENSMAN Thymen
SEG RACING ACADEMY TEN TUSSCHER
NED19991204
U23
51´21"
+2´12"
35
BELLENS Jarno
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL20000718
JUNIOR
51´27"
+2´18"
36
MASON Cameron
ENDURA - PEDAL POWER
GBR20000818
JUNIOR
51´32"
+2´23"
37
VAN DEN BROECK Arno
FORTE U19 CYCLING TEAM
BEL20000404
JUNIOR
51´54"
+2´45"
38
MUSKENS Mart
VELDRIT TEAM VALENTE FRACOBE
NED19970510
U23
52´07"
+2´58"
39
WALKERDEN Ben
CARNEGIE CAULFIELD CC
AUS19980321
U23
52´18"
+3´09"
40
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
52´36"
+3´27"
41
PEMEN Dolf
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20000522
JUNIOR
52´40"
+3´31"
42
DE MEYER Jarne
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19990914
U23
53´23"
+4´14"
43
DE SMET Thibaut
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990507
U23.C
55´19"
+6´10"
44
ROBERTSON Finlay
DERWENTSIDE CC
GBR19981020
U23
3 r
45
SERRÉ Stef
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19981215
U23
3 r
46
BRAES Brent
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990411
U23
5 r
47
KAJI Tetsuki
INDIVIDUEEL
JPN19991217
U23
5 r
48
VAN ROY Matthias
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19980305
U23
6 r
49
DESCHEPPER Ward
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990528
U23
6 r
DNF
VERDIJCK Lenn
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19990927
U23
Close