1
VAN DER POEL Mathieu
CORENDON - CIRCUS
NED19950119
EL.CMC
1H00´14"
2
VAN AERT Wout
CIBEL CEBON OFFROAD TEAM
BEL19940915
EL.MC
1H00´49"
+0´35"
3
AERTS Toon
TELENET FIDEA LIONS
BEL19931019
EL.CMC
1H00´56"
+0´42"
4
ISERBYT Eli
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19971022
U23CMC
1H00´59"
+0´45"
5
VANTHOURENHOUT Michael
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19931210
EL.CMC
1H01´14"
+1´00"
6
MEEUSEN Tom
CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
EL.CMC
1H01´14"
+1´00"
7
SWEECK Laurens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
1H01´16"
+1´02"
8
VAN DER HAAR Lars
TELENET FIDEA LIONS
NED19910723
EL.CMC
1H01´19"
+1´05"
9
PIDCOCK Thomas
MIKE THIELEMANS
GBR19990730
U23.C
1H01´30"
+1´16"
10
PAUWELS Kevin
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19840412
EL.CMC
1H01´33"
+1´19"
11
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA LIONS
BEL19950729
EL.CMC
1H01´35"
+1´21"
12
MERLIER Tim
CRELAN - CHARLES
BEL19921030
EL.CP
1H01´36"
+1´22"
13
ADAMS Jens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19920605
EL.CMC
1H01´36"
+1´22"
14
VERMEERSCH Gianni
STEYLAERTS - 777
BEL19921119
EL.CMC
1H01´37"
+1´23"
15
NIEUWENHUIS Joris
DEVELOPMENT TEAM SUNWEB
NED19960211
U23
1H02´30"
+2´16"
16
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
1H02´38"
+2´24"
17
VAN DER POEL David
CORENDON - CIRCUS
NED19920615
EL.CMC
1H02´43"
+2´29"
18
BOSMANS Wietse
STEYLAERTS - 777
BEL19911230
EL.CMC
1H02´43"
+2´29"
19
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19951212
EL.CMC
1H02´44"
+2´30"
20
KIELICH Timo
STEYLAERTS - 777
BEL19990805
U23.C
1H02´56"
+2´42"
21
BOROŠ Michael
CREAFIN - TUV SUD
CZE19920809
EL.CMC
1H03´09"
+2´55"
22
ROUILLER Loris
VC ECHALLENS
SUI20000221
U23
1H03´15"
+3´01"
23
TURNER Ben
BEOBANK CORENDON
GBR19990528
U23
1H03´27"
+3´13"
24
VANDEBOSCH Toon
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990619
U23.C
1H03´40"
+3´26"
25
BEKAERT Yentl
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990718
U23.C
1H03´40"
+3´26"
26
BERTOLINI Gioele
GUERCIOTTI
ITA19950426
ELITE
1H03´55"
+3´41"
27
MEIN Thomas
HOPE FACTORY RACING
GBR19990112
U23
1H04´29"
+4´15"
28
VAN DER STEGEN Roel
DANIELS CYCLING TEAM LIMBURG
NED19970116
U23
1H04´35"
+4´21"
29
WOUTERS Sieben
CREAFIN - TUV SUD
NED19960623
U23.C
1H04´44"
+4´30"
30
GODRIE Stan
CRELAN - CHARLES
NED19930109
EL.CP
1H05´00"
+4´46"
31
TOUPALIK Adam
STEYLAERTS - 777
CZE19960509
U23
1H05´21"
+5´07"
32
DORIGONI Jakob
SELLE ITALIA GUERCIOM
ITA19980310
U23
1H05´21"
+5´07"
33
ARTZ Bart
ZZPR.NL-HANCLEAN-ORANGE BABIES CT
NED20000206
JUNIOR
1H05´21"
+5´07"
34
ROELANDT Kenny
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19861201
ELITE
1H05´40"
+5´26"
35
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23.C
1H06´10"
+5´56"
36
ARENSMAN Thymen
CRAFT TEN TUSSCHER / JVR DE BATAUWERS
NED19991204
U23
2 r
37
KAMP Ryan
CALLANT-DOLTCINI CT
NED20001212
JUNIOR
2 r
38
VAN DIJKE Tim
ZRTC THEO MIDDELKAMP
NED20000315
JUNIOR
2 r
39
VAN COMPERNOLLE Kenneth
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19880330
ELITE
3 r
40
VAN DIJKE Mick
STAPPENBELT SPECIALISED MTB TEAM
NED20000315
JUNIOR
3 r
41
VERDONCK Andres
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20001216
JUNIOR
3 r
42
LINDGREN Emil
FALU CK SWEDEN
SWE20000622
JUNIOR
4 r
43
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
ELITE
4 r
44
ERIKSSON David
ART-V CYCLING TEAM
SWE19951121
ELITE
4 r
45
QUARTIER Jonas
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000504
JUNIOR
5 r
46
TAKENOUCHI Yu
TOYOFRAME
JPN19880901
ELITE
5 r
47
JACOBS Johan
CREAFIN - TUV SUD
SUI19970301
U23
5 r
48
DEMEYER Guillian
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL20000418
JUNIOR
6 r
DNF
SWEECK Diether
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
DNF
SMETS Gert
STEYLAERTS - 777
BEL19970926
U23.C
DNF
ERIKSSON Martin
ART-V CYCLING CLUB
SWE19920914
ELITE
DNF
DEKKER Jens
CORENDON-CIRCUS
NED19981213
U23
DNF
KOPECKY Tomas
PAUWELS SAUZEN - VASTGOEDSERVICE
CZE20000408
JUNIOR
DNF
TULETT Daniel
SPECIALIZED RACING
GBR19990703
U23
DNF
VLIEGEN Pieter-Jan
STEYLAERTS - 777
BEL19990915
U23.C
Close