1
SWEECK Laurens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
58´02"
2
MEISEN Marcel
STEYLAERTS FIRSTBET
GER19890108
ELITE
58´15"
+0´13"
3
VAN DER POEL David
CORENDON - CIRCUS
NED19920615
EL.CMC
58´22"
+0´20"
4
SWEECK Diether
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
58´32"
+0´30"
5
MEEUSEN Tom
CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
EL.CMC
58´39"
+0´37"
6
BOROŠ Michael
CREAFIN - TUV SUD
CZE19920809
EL.CMC
58´42"
+0´40"
7
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA LIONS
BEL19950729
EL.CMC
58´48"
+0´46"
8
VAN KESSEL Corne
TELENET FIDEA LIONS
NED19910807
EL.CMC
58´57"
+0´55"
9
PAUWELS Kevin
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19840412
EL.CMC
59´01"
+0´59"
10
BOSMANS Wietse
STEYLAERTS - 777
BEL19911230
EL.CMC
59´23"
+1´21"
11
ADAMS Jens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19920605
EL.CMC
59´52"
+1´50"
12
VANTHOURENHOUT Michael
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19931210
EL.CMC
59´56"
+1´54"
13
DEKKER Jens
CORENDON-CIRCUS
NED19981213
U23
1H00´55"
+2´53"
14
AGTERBERG Kyle
G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219
U23
1H01´02"
+3´00"
15
GODRIE Stan
CRELAN - CHARLES
NED19930109
EL.CP
1H01´33"
+3´31"
16
SMETS Gert
STEYLAERTS - 777
BEL19970926
U23.C
1H01´45"
+3´43"
17
ROUILLER Loris
VC ECHALLENS
SUI20000221
U23
1H02´52"
+4´50"
18
VAN DEN BROECK Arno
FORTE U19 CYCLING TEAM
BEL20000404
JUNIOR
1H03´00"
+4´58"
19
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
1H03´07"
+5´05"
20
ALDERWEIRELD Robin
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
U23
1H03´41"
+5´39"
21
MUSKENS Mart
VELDRIT TEAM VALENTE FRACOBE
NED19970510
U23
1 r
22
SIEBENS Gianni
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980717
U23
2 r
23
ELEN Sander
VANOMOBIL MTB CYCLING TEAM
BEL19890501
ELITE
2 r
24
DE WIT Edwin
RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
2 r
25
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
3 r
26
ERIKSSON Martin
ART-V CYCLING CLUB
SWE19920914
ELITE
3 r
27
LINDGREN Emil
FALU CK SWEDEN
SWE20000622
JUNIOR
3 r
28
MEELBERGHS Pieter
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19880507
ELITE
4 r
29
ERIKSSON David
ART-V CYCLING TEAM
SWE19951121
ELITE
4 r
DNF
SOETE Daan
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19941219
EL.CMC
DNF
PIDCOCK Thomas
TP RACING
GBR19990730
U23.C
DNF
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
DNF
STUER Kwinten
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19991121
U23
DNF
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
DNF
TULETT Daniel
TP RACING
GBR19990703
U23
Close