1
VAN DER POEL Mathieu
CORENDON - CIRCUS
NED19950119
EL.CMC
1H01´23"
2
VAN AERT Wout
CIBEL-CEBON OFFROAD TEAM
BEL19940915
EL.MC
1H01´31"
+0´08"
3
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA LIONS
BEL19950729
EL.CMC
1H01´38"
+0´15"
4
ISERBYT Eli
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19971022
U23CMC
1H02´01"
+0´38"
5
SWEECK Laurens
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19931217
EL.CMC
1H02´17"
+0´54"
6
VERMEERSCH Gianni
STEYLAERTS - 777
BEL19921119
EL.CMC
1H02´21"
+0´58"
7
AERNOUTS Jim
TELENET FIDEA LIONS
BEL19890323
EL.CMC
1H02´23"
+1´00"
8
SOETE Daan
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19941219
EL.CMC
1H02´32"
+1´09"
9
MERLIER Tim
CRELAN - CHARLES
BEL19921030
EL.CP
1H02´40"
+1´17"
10
VAN DER HAAR Lars
TELENET FIDEA LIONS
NED19910723
EL.CMC
1H02´54"
+1´31"
11
MEEUSEN Tom
CORENDON - CIRCUS
BEL19881107
EL.CMC
1H03´07"
+1´44"
12
NIEUWENHUIS Joris
DEVELOPMENT TEAM SUNWEB
NED19960211
U23
1H03´09"
+1´46"
13
BOSMANS Wietse
STEYLAERTS - 777
BEL19911230
EL.CMC
1H03´09"
+1´46"
14
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
1H03´17"
+1´54"
15
VANTHOURENHOUT Michael
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19931210
EL.CMC
1H03´17"
+1´54"
16
VANDEPUTTE Niels
IKO-BEOBANK
BEL20000919
JUNIOR
1H04´30"
+3´07"
17
FERDINANDE Anton
CALLANT-DOLTCINI CT
BEL20000802
JUNIOR
1H04´33"
+3´10"
18
DERVEAUX Niels
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970317
U23.C
1H04´42"
+3´19"
19
VANDEBOSCH Victor
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19980122
U23
1H05´04"
+3´41"
20
ALDERWEIRELD Robin
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
U23
1H05´04"
+3´41"
21
TIELEN Dario
VETRAPO CYCLING TEAM
BEL19941113
ELITE
1H05´04"
+3´41"
22
VERDONCK Andres
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL20001216
JUNIOR
1H05´11"
+3´48"
23
PAUWELS Tijl
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19980824
U23.C
1H05´47"
+4´24"
24
UYTDEWILLIGEN Ingmar
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008
EL.CZC
1H05´54"
+4´31"
25
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H06´02"
+4´39"
26
WILLEMYNS Mathieu
DL CHEMICALS-RUWOMAT
BEL19900711
ELITE
1H06´11"
+4´48"
27
PEETERS Yannick
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19961115
U23.C
1H06´18"
+4´55"
28
AUVIN Clément
CLUB CYCLISTE GRAND REIMS
FRA19980907
U23
1 r
29
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
2 r
30
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
ELITE
2 r
31
KUYPERS Gerben
TARTELETTO - ISOREX
BEL20000201
JUNIOR
2 r
32
VAN COMPERNOLLE Kenneth
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19880330
ELITE
2 r
33
TAKENOUCHI Yu
TOYOFRAME
JPN19880901
ELITE
4 r
34
VANDENBROUCKE Niels
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19970530
U23
4 r
35
MARKIEWICZ Mikolaj
NIEZRZESZONY
POL19930121
ELITE
8 r
DNF
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA LIONS
BEL19951212
EL.CMC
DNF
GODRIE Stan
CRELAN - CHARLES
NED19930109
EL.CP
DNF
VAN DE KERCKHOVE Nick
TARTELETTO - ISOREX
BEL19960313
U23.C
Close