1. 1 CZE19970916 KUNT Lukáš REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:32:22 00:00:00 60
2. 4 CZE19970421 MATĚJČEK Martin ČEZ Cyklo Team Tábor 00:32:30 00:00:08 50
3. 2 CZE19980628 BŘEZINA Jonáš REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:33:08 00:00:46 45
4. 5 CZE19970131 RUFFER Matěj TJ Lokomotiva Beroun 00:33:28 00:01:06 40
5. 10 CZE19970926 BRÁZDA Michal MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:33:30 00:01:08 35
6. 9 CZE19981228 WAGNER Jakub SK VEHA TEAM 00:33:34 00:01:12 30
7. 7 CZE19980212 BENC Roman MAPEI CYKLO KAŇKOVSKÝ 00:33:34 00:01:12 28
8. 8 CZE19980702 JELÍNEK Josef BIG SHOCK TEAM o.s. 00:33:39 00:01:17 26
9. 41 GER19970119 VON MAYDELL Bruno RC KLEINMACHNOW 00:33:39 00:01:17 24
10. 3 CZE19970627 KŘÍŽEK Pavel REMERX-MERIDA TEAM Kolín 00:33:58 00:01:36 22
11. 18 CZE19980506 RUMAN Jakub ACK Stará Ves n. Ondřejnicí 00:34:38 00:02:16 20
12. 13 CZE19981009 SIRŮČEK Václav KC KOOPERATIVA SG JABLONEC n.N 00:35:00 00:02:38 19
13. 19 CZE19970829 BAŘTIPÁN Josef TJ Stadion Louny 00:35:26 00:03:04 18
14. 23 CZE19970902 VÝVODA Jan TJ SIGMA Hranice 00:35:33 00:03:11 17
15. 21 CZE19980120 NOVÁK Jan ČEZ Cyklo Team Tábor 00:35:36 00:03:14 16
16. 14 CZE19980424 MOSINGER Petr CK Příbram 00:35:39 00:03:17 15
17. 24 CZE19980329 INDRA Jan CK Bítovská 00:35:40 00:03:18 14
18. 17 CZE19981030 ČAPEK Tomáš TJ CYKLOPRAG 00:35:41 00:03:19 13
19. 22 CZE19980616 DRDEK Dominik ČEZ Cyklo Team Tábor 00:36:20 00:03:58 12
20. 34 CZE19970627 KOUKAL Filip MORAVEC MERIDA CZECH MTB TEAM 00:36:24 00:04:02 11
21. 31 CZE19980403 ŽALUDA Jan IVT Náchod 00:36:27 00:04:05 10
22. 40 CZE19970110 KŘIKAVA Jakub TJ ZČE Cyklistika Plzeň 00:37:05 00:04:43 9
23. 27 CZE19980403 ŽALUDA Jakub IVT Náchod 00:37:43 00:05:21 8
24. 11 CZE19980916 ŠEDIVÝ Jakub SK Velo Praha 00:37:55 00:05:33 7
25. 16 CZE19970319 NEUMAN Daniel TJ Stadion Louny 00:38:04 00:05:42 6
26. 26 CZE19981209 ŠIMEK Jan CK Příbram 1 5
27. 38 CZE19971225 KORDAČ Petr TJ CYKLOPRAG 1 4
28. 37 CZE19970825 ŠEVČÍK Jan TJ Lokomotiva Beroun 1 3
29. 36 CZE19980802 CHARALAMBIDIS Denis CK Bítovská 1 2
30. 33 CZE19980319 ČERNÝ Lukáš SOKOL VELTEŽ 1 1
31. 35 CZE19981003 MIŠOŇ Matěj SOKOL VELTEŽ 1
Nedokončili
12 MARTINEK Tomáš SK Velo Praha
20 SVATEK Miroslav PROFI SPORT GHOST TEAM CHEB
30 POKORNÝ Petr ACK Stará Ves n. Ondřejnicí
Close