1
WUYTS Mathijs
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19980730
U23
1H01´43"
2
HUYS Stijn
BRUYNOOGHE CYCLING TEAM
BEL19860506
ELITE
1H01´44"
+0´01"
3
VLIEGEN Pieter-Jan
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19990915
U23
1H02´22"
+0´39"
4
VAN DE KERCKHOVE Nick
TARTELETTO - ISOREX
BEL19960313
U23.C
1H02´45"
+1´02"
5
SWEECK Hendrik
TRICYCLING
BEL19920113
ELITE
1H02´51"
+1´08"
6
VAN COMPERNOLLE Kenneth
TARTELETTO ISOREX - CX TEAM
BEL19880330
ELITE
1H02´56"
+1´13"
7
UYTDEWILLIGEN Ingmar
TARTELETTO - ISOREX
BEL19911008
EL.CZC
1H03´04"
+1´21"
8
LEMMENS Sander
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991208
U23
1H03´15"
+1´32"
9
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23.C
1H03´17"
+1´34"
10
SMETS Gert
ERA
BEL19970926
U23.C
1H03´17"
+1´34"
11
VERHEYEN Thomas
NANO DEVELOPMENT TEAM
BEL19970214
U23
1H03´17"
+1´34"
12
DE WIT Edwin
RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
1H03´17"
+1´34"
13
DE MEYER Senne
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19960529
U23
1H03´39"
+1´56"
14
VERHEYEN Onno
RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS
BEL19941006
ELITE
1H03´49"
+2´06"
15
VRACHTEN Arne
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990223
U23.C
1H04´06"
+2´23"
16
SIEMONS Julian
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19991016
U23
1H04´43"
+3´00"
17
LEAERTS Yelle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19941105
ELITE
1H05´25"
+3´42"
18
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
1H05´35"
+3´52"
19
MUSEEUW Stefano
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970601
U23.C
1H05´54"
+4´11"
20
VERMEERSCH Florian
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990312
U23.C
1H06´08"
+4´25"
21
DE SMET Thibaut
TARTELETTO - ISOREX
BEL19990507
U23.C
1H06´14"
+4´31"
22
DE MEYER Jarne
K.W.C. HEIST ZUIDERKEMPEN V.Z.W.
BEL19990914
U23
1H06´21"
+4´38"
23
THIJS Wim
KONINKLIJKE EDEGEM BICYCLE CLUB VZW
BEL19880510
ELITE
1H06´31"
+4´48"
24
VAN ROY Matthias
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19980305
U23
1H06´39"
+4´56"
25
SMITS Rune
WAC TEAM
BEL19990625
U23
1H06´41"
+4´58"
26
VAN STAEYEN Maarten
WAC TEAM
BEL19980101
U23
1H07´58"
+6´15"
27
ARKESTEYN Aron
WSC HAND IN HAND BAAL
BEL19991212
U23
1H07´58"
+6´15"
28
BREUGELMANS Michiel
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19970419
U23
1H07´58"
+6´15"
29
SZÉDELYI Tomas
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19980422
U23
1H08´39"
+6´56"
30
TIBACKX Lander
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990909
U23
1H08´39"
+6´56"
31
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
1H08´39"
+6´56"
32
MEELBERGHS Pieter
INDIVIDUEEL
BEL19880507
ELITE
1 r
33
KONINGS Robbe
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19990708
U23
1 r
34
STEURS Ward
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL19991105
U23
1 r
35
VANDENKERCKHOVE Stan
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19980114
U23
1 r
36
GIELEN Jasper
ACROG-PAUWELS SAUZEN - BALEN BC
BEL19991103
U23
1 r
37
PEETERS Kyle
YOUNG CYCLING TALENT D&D
BEL19990912
U23
1 r
38
BUTZOW Philipp
GUSTY BRUCH
LUX19870604
ELITE
2 r
DNF
GYS Jens
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19890326
ELITE
DNF
PAUWELS Tijl
MARLUX - BINGOAL CYCLING TEAM
BEL19980824
U23.C
DNF
BRAES Brent
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19990411
U23
DNF
VANDAEL Roel
PIE-OPTIEK THEORIE-BLOKKEN CT GLABBEEK
BEL19980918
U23
DNF
KAISE Julien
DRAGOPAINT - NATURABLUE RVCO
BEL19950112
ELITE
DNF
HELSOCHT Liam
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970513
U23
DNF
TIBACKX Lawrence
MILWAUKEE - ALPHAMOTORHOMES
BEL19960104
U23
DNF
VEESTRAETEN Sieën
KZLWC HEYLEN
BEL19910829
ELITE
DNF
LUIS Nelson
TEAM SNOOZE
LUX19790213
ELITE
Close