1 21 Simon Wyllie Halesowen A & CC MU16 M 5 31:24.5 00:21.4 07:16.2 07:51.9 08:01.9 07:53.2
2 69 Oliver Stockwell Welwyn Wheelers CC MU16 M 5 31:27.6 00:03.1 00:22.0 07:16.1 07:41.6 07:59.0 08:09.0
3 50 Alec Gregory Pedal Power Loughborough MU16 M 5 32:15.0 00:50.5 00:21.3 07:18.9 08:04.5 08:08.5 08:21.7
4 34 Daniel Barnes Lichfield City CC MU16 M 5 32:31.1 01:06.6 00:22.0 07:23.2 08:04.8 08:13.1 08:28.1
5 62 Sam Freeman Solent Pirates MU16 M 5 32:37.0 01:12.5 00:22.2 07:22.5 08:04.7 08:20.3 08:27.4
6 12 Ben Chilton Derby Mercury RC MU16 M 5 32:39.3 01:14.8 00:23.6 07:42.7 08:06.8 08:12.7 08:13.6
7 32 Rory McGuire Leslie Bike Shop/Bikers MU16 M 5 32:45.9 01:21.4 00:22.3 07:27.7 08:05.1 08:23.7 08:27.1
8 44 Adam Bent Nutcracker Altura Racing MU16 M 5 32:58.0 01:33.5 00:22.3 07:32.8 08:17.5 08:19.4 08:26.1
9 53 Finlay Pickering PH-MAS/Paul Milnes/Oldfield MU16 M 5 32:58.4 01:33.9 00:23.2 07:23.4 08:25.4 08:10.7 08:35.7
10 31 Jamie Johnston Leslie Bike Shop/Bikers MU16 M 5 33:25.3 02:00.8 00:21.3 07:29.2 08:26.2 08:41.4 08:27.3
11 40 Joshua Giddings The MI Racing Academy MU16 M 5 33:31.6 02:07.1 00:23.6 07:53.8 08:15.6 08:29.8 08:28.8
12 54 Joseph Pidcock PH-MAS/Paul Milnes/Oldfield MU16 M 5 33:37.1 02:12.6 00:22.6 07:19.9 08:13.1 08:45.0 08:56.5
13 35 Matthew Kingston Lichfield City CC MU16 M 5 33:48.2 02:23.7 00:00.0 07:44.6 08:26.3 08:36.2 08:38.6
14 38 Benjamin Bright Marsh Tracks Racing - Trek MU16 M 5 33:54.6 02:30.1 00:26.4 07:51.1 08:29.0 08:36.3 08:31.9
15 29 Max Bolton Lee Valley Youth Cycling Club MU16 M 5 33:56.0 02:31.5 00:22.9 07:45.5 08:25.6 08:36.6 08:45.3
16 3 William Truelove Abergavenny Road Club MU16 M 5 33:58.2 02:33.7 00:23.2 07:44.1 08:22.0 08:50.6 08:38.3
17 52 Corran Carrick-Anderson Peebles CC MU16 M 5 33:58.2 02:33.7 00:24.8 07:46.2 08:22.3 08:36.8 08:48.1
18 28 Kieran Riley Langdale Lightweights RT MU16 M 5 34:40.2 03:15.7 00:22.8 07:43.9 08:40.0 09:02.2 08:51.3
19 36 Robert Rowson Macclesfield Wheelers MU16 M 5 34:50.0 03:25.5 00:24.0 08:04.1 08:41.3 08:50.2 08:50.3
20 59 Sam Murray SCOTT Racing MU16 M 5 34:51.6 03:27.1 00:26.1 08:04.6 08:39.3 08:49.8 08:52.0
21 8 Aidan Lawrence C and N Cycles RT MU16 M 5 35:06.6 03:42.1 00:26.2 08:09.0 08:41.6 09:05.5 08:44.4
22 43 Tyler Koch Mossley CRT MU16 M 5 35:10.4 03:45.9 00:24.6 08:04.4 08:48.5 09:05.3 08:47.6
23 33 Emile Alexander Lichfield City CC MU16 M 5 35:19.5 03:55.0 00:22.8 09:14.1 08:29.9 08:41.0 08:31.7
24 37 Joe Thorp Macclesfield Wheelers MU16 M 5 35:20.5 03:56.0 00:24.4 08:09.8 08:42.1 09:01.0 09:03.2
25 9 Sam Bishop Charlotteville CC MU16 M 5 35:21.9 03:57.4 00:22.0 08:04.4 08:45.4 09:09.6 09:00.5
26 41 Edward Woodward The MI Racing Academy MU16 M 5 35:23.4 03:58.9 00:24.7 08:18.3 08:52.6 08:54.7 08:53.1
27 49 Daniel Hepton Paul Milnes - Bradford Olympic MU16 M 5 35:25.6 04:01.1 00:26.0 08:14.2 08:45.3 09:02.5 08:57.5
28 39 Jack Brough The MI Racing Academy MU16 M 5 35:27.0 04:02.5 00:26.6 08:20.5 08:56.9 08:56.1 08:47.0
29 11 Michael Newall Cycle Derby CC MU16 M 5 35:32.0 04:07.5 00:26.4 08:14.9 08:53.6 09:01.4 08:55.8
30 20 David Hird Halesowen A & CC MU16 M 5 35:40.6 04:16.1 00:25.3 08:08.2 09:01.4 09:04.1 09:01.7
31 6 Matti Egglestone Beacon Wheelers MU16 M 5 35:58.0 04:33.5 00:22.3 07:43.8 09:26.1 09:05.3 09:20.7
32 7 Bryn Richards Bourne Wheelers CC MU16 M 5 36:11.9 04:47.4 00:24.4 08:33.3 08:47.0 09:25.3 09:02.0
33 14 Ethan Whiteside East Bradford CC MU16 M 5 36:12.8 04:48.3 00:27.7 08:21.0 09:03.1 09:20.0 09:01.0
34 73 Callum Reid Individual Member MU16 M 5 36:57.6 05:33.1 00:25.9 08:21.5 09:33.9 09:04.4 09:31.8
35 22 Joshua Charlton Hetton Hawks Cycling Club MU16 M 5 36:59.0 05:34.5 00:25.5 08:00.3 09:19.8 09:28.8 09:44.6
36 15 Daniel Vincent Eastlands Velo MU16 M 5 37:08.9 05:44.4 00:28.0 08:33.4 09:15.1 09:21.3 09:31.2
37 70 Alexander Ball West Lothian Clarion CC MU16 M 5 37:10.0 05:45.5
38 71 George Freeman West Lothian Clarion CC MU16 M 5 37:27.0 06:02.5 00:29.3 08:43.6 09:12.8 09:30.5 09:30.8
39 5 Arthur Boulton Banjo Cycles MU16 M 5 37:47.6 06:23.1 00:25.1 08:15.6 09:24.7 09:51.5 09:50.7
40 24 Harrison Lee Hetton Hawks Cycling Club MU16 M 5 37:48.6 06:24.1 00:23.8 08:04.0 08:45.3 10:03.7 10:31.8
41 4 Spencer Davies CC Abergavenny/JP SignsPrint MU16 M 5 37:51.9 06:27.4 00:27.1 08:44.9 09:25.9 09:33.4 09:40.8
42 61 Samuel Howes Sleaford Whls CC MU16 M 5 37:58.4 06:33.9 00:25.1 08:30.3 09:29.7 09:38.2 09:55.2
43 60 Jack Ackroyd Shibden Cycling Club MU16 M 5 38:20.6 06:56.1 00:27.4 08:40.5 09:20.7 09:39.8 10:12.4
44 42 Zack Harrop Mossley CRT MU16 M 5 38:30.8 07:06.3 00:28.3 08:29.8 09:39.3 09:42.9 10:10.6
45 66 Matthew Wells Tyneside Vagabonds CC MU16 M 5 38:34.8 07:10.3 00:27.3 08:47.4 09:39.1 09:49.7 09:51.4
46 79 Callum Thornley Peebles CC MU16 M 5 38:54.5 07:30.0 00:28.6 08:57.6 09:39.1 09:53.9 09:55.2
47 64 Samuel McGhee Sutton Cycling Club/ C & N MU16 M 5 39:09.5 07:45.0 00:23.9 08:41.6 09:29.6 10:15.7 10:18.7
48 48 Duncan Pritchard Palmer Park Velo RT MU16 M 5 39:40.2 08:15.7 00:28.5 08:52.5 09:44.7 10:12.1 10:22.3
49 45 Dexter Leeming-Sykes Otley CC MU16 M 5 39:54.3 08:29.8 00:25.8 08:46.4 09:43.4 10:53.8 10:04.9
50 75 Finton Price Carnegie Cyclones MU16 M 5 40:00.6 08:36.1 00:31.0 09:04.5 09:49.1 10:11.4 10:24.6
51 46 Gareth Davies Palmer Park Velo RT MU16 M 5 40:09.4 08:44.9 00:27.4 09:08.1 09:57.4 10:17.4 10:19.3
52 65 Ben Flanagan Tyneside Vagabonds CC MU16 M 5 40:23.9 08:59.4 00:27.4 09:02.9 10:01.8 10:31.6 10:20.3
53 10 Euan Sanderson Cleveland Wheelers CC MU16 M 5 40:34.2 09:09.7 00:28.2 09:09.7 09:46.4 09:58.3 11:11.6
54 72 Andrew Turner West Lothian Clarion CC MU16 M 5 40:39.5 09:15.0 00:29.3 09:07.9 10:12.8 10:25.3 10:24.3
55 18 Gregor Robb Glasgow Riderz MU16 M 5 40:40.7 09:16.2 00:29.5 09:05.7 09:54.1 10:43.2 10:28.3
56 77 Louis Moore Edinburgh RC MU16 M 5 40:41.2 09:16.7 00:29.5 09:09.5 10:26.4 10:16.3 10:19.5
57 76 Ross Birrell Edinburgh RC MU16 M 5 40:56.5 09:32.0 00:29.3 08:57.5 09:43.0 10:23.2 11:23.5
58 17 Alfie Savage Furness Future Flyers MU16 M 5 41:06.1 09:41.6 00:27.8 09:00.5 10:15.7 10:36.2 10:45.9
59 56 William Dykes Salt Ayre Cog Set MU16 M 5 41:13.7 09:49.2 00:29.3 09:11.4 10:22.7 10:34.4 10:36.0
60 58 Tom Lees Salt Ayre Cog Set MU16 M 4 32:02.4 1 lap 00:29.5 09:41.7 10:57.3 10:54.0
61 57 Jake Edwards Salt Ayre Cog Set MU16 M 4 32:36.3 1 lap 00:30.1 09:40.7 10:58.2 11:27.4
62 1 Thomas Crapper Abergavenny Road Club MU16 M 4 32:51.6 1 lap 00:28.7 10:05.7 10:58.0 11:19.3
63 23 Thomas Godber Hetton Hawks Cycling Club MU16 M 4 33:16.6 1 lap 00:28.5 10:11.5 11:05.5 11:31.1
64 27 Ewan Berry Team Empella Cyclo-Cross MU16 M 4 35:24.8 1 lap 00:31.0 10:05.4 12:00.9 12:47.6
65 26 Adam Jackson Huddersfield Star Wheelers MU16 M 4 36:31.7 1 lap 00:30.1 10:09.2 12:23.2 13:29.2
66 78 Leo Law Furness Future Flyers MU16 M 3 38:58.2 2 laps 00:34.6 11:01.4 27:22.2
Close