1
VERVOORT Wout
IKO-BEOBANK
BEL20010106
JUNIOR
38´05"
2
FLYNN Sean
GREAT BRITAIN NATIONAL TEAM
GBR20000302
JUNIOR
38´46"
+0´41"
3
JORDENS Jarno
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000510
JUNIOR
38´55"
+0´50"
4
BERVOETS Michael
ACROG - BALEN BC
BEL20010209
JUNIOR
38´59"
+0´54"
5
DE VET Sander
WAC TEAM
BEL20000916
JUNIOR
39´03"
+0´58"
6
PEMEN Dolf
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20000522
JUNIOR
39´09"
+1´04"
7
BOVEN Lars
CRAFT TEN TUSSCHER OFFROAD TEAM
NED20010813
JUNIOR
39´24"
+1´19"
8
CLYNHENS Jens
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20000408
JUNIOR
39´31"
+1´26"
9
DEL GROSSO Bodi
WV METEOOR ASSEN-RODEN
NED20010314
JUNIOR
39´33"
+1´28"
10
GEYSELS Xander
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20001205
JUNIOR
39´35"
+1´30"
11
VAN LOOVEREN Joachim
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20010810
JUNIOR
39´40"
+1´35"
12
HLADIK Josef
IVAR CS - AUTHOR TEAM
CZE20010720
JUNIOR
40´10"
+2´05"
13
VAN RILLAER Witse
ROYAL CUREGHEM SPORTIEF VZW
BEL20000522
JUNIOR
40´11"
+2´06"
14
DECOSTER Louis
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20000106
JUNIOR
40´18"
+2´13"
15
CAS Stijn
YOUNG CYCLING TALENT D
BEL20010904
JUNIOR
40´21"
+2´16"
16
VANDESOMPEL Cedric
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL20010604
JUNIOR
40´32"
+2´27"
17
DE SMET Nicolas
BIKE ADVICE CT
BEL20010220
JUNIOR
40´42"
+2´37"
18
HERRYGERS Tieme
WAC TEAM
BEL20010424
JUNIOR
40´45"
+2´40"
19
DE SCHEPPER Ward
WV BREDA
NED20010616
JUNIOR
40´57"
+2´52"
20
BROUWERS Arno
ACROG - BALEN BC
BEL20001210
JUNIOR
41´03"
+2´58"
21
VAN DER SMISSEN Lennick
YOUNG CYCLING TALENT D
BEL20011218
JUNIOR
41´05"
+3´00"
22
WILLEMS Robbe
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011029
JUNIOR
41´08"
+3´03"
23
VANDEN BUSSCHE Wannes
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL20000504
JUNIOR
41´10"
+3´05"
24
LIPPENS Seppe
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL20001019
JUNIOR
41´11"
+3´06"
25
DE LAET Tomas
WIELERCLUB STEEDS VOORAAN V.Z.W.
BEL20010721
JUNIOR
41´44"
+3´39"
26
ERASUN ETXANIZ Haritz
ZARAUZTARRA
ESP20000302
JUNIOR
41´53"
+3´48"
27
DELNOIJE Rémon
TWC MAASLANDSTER ZUID LIMBURG
NED20010713
JUNIOR
42´18"
+4´13"
28
TER LAAK Stef
AXA VALLEIRENNERS
NED20010627
JUNIOR
42´33"
+4´28"
29
ARANA CARRERA Aketza
VICINAY CADENAS LANCOR
ESP20001014
JUNIOR
42´50"
+4´45"
30
VERHEYDE Leander
CYCLING VLIJTINGEN
BEL20001005
JUNIOR
43´06"
+5´01"
31
EHLERT Marco
GWC DE ADELAAR
NED20000530
JUNIOR
43´18"
+5´13"
32
NOYENS Jarne
DE KASTELSE DURVERS V.Z.W.
BEL20011016
JUNIOR
43´48"
+5´43"
33
AGIRREBEITIA ITURRIETA Mikel
EKIN-SC AMORBIETA
ESP20011026
JUNIOR
1 r
34
DE GRAEVE Jason
INTRASYS NODRUGS MTB DREAMTEAM
BEL20001230
JUNIOR
1 r
35
VAN BALLEGOOIJ Youri
WV SCHIJNDEL
NED20010314
JUNIOR
3 r
DNF
VERDONCK Andres
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL20001216
JUNIOR
DNF
CLAUWAERT Maarten
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL20000526
JUNIOR
DNF
PEIRENS Yente
LARES-DOLTCINI CT
BEL20010806
JUNIOR
Close