1 73 STRAKHOV Dmitrii
RUS
LOKOSPHINX 23 03:29:49.000 40
2 116 FOUCHE James
NZL
TEAM WIGGINS 20 03:30:23.000 30
3 32 HERNANDEZ MARTINEZ Oscar
ESP
AVILUDO - LOULETANO - ULI 26 03:30:23.000 25
4 115 DOWNEY Mark
IRL
TEAM WIGGINS 22 03:30:25.000 20
5 91 GONÇALVES Domingos
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 29 03:30:26.000 15
6 7 SERRANO RODRIGUEZ Gonzalo
ESP
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 24 03:30:31.000 10
7 11 ABERASTURI IZAGA Jon
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 03:30:39.000 5
8 96 PELEGRI FERRANDIS Oscar
ESP
RADIO POPULAR - BOAVISTA 24 03:30:39.000 3
9 4 OIEN Justin
USA
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 03:30:39.000 3
10 75 STASH Mamyr
RUS
LOKOSPHINX 25 03:30:39.000 3
11 137 CALDEIRA Samuel
POR
W52/FC PORTO 33 03:30:39.000
12 125 HADDI Soufiane
MAR
VITO / FEIRENSE / BLACKJACK 27 03:30:39.000
13 24 VILELA Ricardo
POR
MANZANA POSTOBON TEAM 31 03:30:43.000
14 134 RODRIGUES João
POR
W52/FC PORTO 24 03:31:29.000
15 136 FONTE César
POR
W52/FC PORTO 32 03:31:29.000
16 117 CULLAIGH Gabriel
GBR
TEAM WIGGINS 22 03:31:51.000
17 12 ARISTI GARDOKI Mikel
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 25 03:31:51.000
18 6 SOTO MARTINEZ Nelson Andres
COL
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 24 03:31:51.000
19 37 MENDONÇA Luís
POR
AVILUDO - LOULETANO - ULI 32 03:31:51.000
20 95 GOMES Luís
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 24 03:31:51.000
21 83 CAMPOS Francisco
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 21 03:31:51.000
22 1 REIS Rafael
POR
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 26 03:31:51.000
23 36 FERNANDES Luís
POR
AVILUDO - LOULETANO - ULI 31 03:31:51.000
24 13 BAGUES KALPARSORO Aritz
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 29 03:31:51.000
25 111 TEGGART Matthew
IRL
TEAM WIGGINS 22 03:31:51.000
26 61 CARVALHO André
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 21 03:31:51.000
27 42 SILVA Rafael
POR
EFAPEL 28 03:31:51.000
28 113 DONOVAN Mark
GBR
TEAM WIGGINS 19 03:31:51.000
29 33 DE LA FUENTE RASILLA David
ESP
AVILUDO - LOULETANO - ULI 37 03:31:51.000
30 101 BRANDÃO Jóni
POR
SPORTING / TAVIRA 29 03:31:51.000
31 57 LEAÇA Gonçalo
POR
LA.ALUMINIOS 21 03:31:51.000
32 71 SOKOLOV Dmitrii
RUS
LOKOSPHINX 30 03:31:51.000
33 76 VDOVIN Alexander
RUS
LOKOSPHINX 25 03:31:51.000
34 107 FIGUEIREDO Frederico
POR
SPORTING / TAVIRA 27 03:31:51.000
35 77 SVESHNIKOV Kirill
RUS
LOKOSPHINX 26 03:31:51.000
36 106 MARQUE PORTO Alejandro Manue
ESP
SPORTING / TAVIRA 37 03:31:51.000
37 15 RODRIGUEZ GARAICOECHEA Oscar
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 23 03:31:51.000
38 74 EVTUSHENKO Alexander
RUS
LOKOSPHINX 25 03:31:51.000
39 93 RODRIGUES David
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 27 03:31:51.000
40 131 CESAR VELOSO Gustavo
ESP
W52/FC PORTO 38 03:31:51.000
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
4
Go to the next page
Go to the last page
1 - 40 of 135 items
41 133 SANCHEZ REBOLLIDO Angel Lorenzo
ESP
W52/FC PORTO 25 03:31:51.000
42 94 BENTA João
POR
RADIO POPULAR - BOAVISTA 32 03:32:37.000
43 165 UCHA RODRIGUEZ Jacobo
ESP
25 03:32:46.000
44 17 SAMITIER SAMITIER Sergio
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 23 03:32:46.000
45 5 MOREIRA GUARINO Mauricio Jose
URU
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 23 03:33:58.000
46 114 KERFOOT-ROBSON Dylan
GBR
TEAM WIGGINS 22 03:34:32.000
47 124 MATIAS João
POR
VITO / FEIRENSE / BLACKJACK 27 03:34:33.000
48 31 PEREZ MARTIN Juan Ignacio
POR
28 03:34:36.000
49 105 TOFFALI Nicola
ITA
SPORTING / TAVIRA 26 03:34:46.000
50 3 SILVA Joaquim
POR
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 26 03:35:06.000
51 21 GUERREIRO Rúben
POR
TREK - SEGAFREDO 24 03:35:20.000
52 122 AFONSO Luís
POR
VITO / FEIRENSE / BLACKJACK 28 03:37:22.000
53 141 AMADO Gonçalo
POR
24 03:37:22.000
54 184 SCHEULEN Marvin
POR
21 03:37:33.000
55 132 ALARCON GARCIA Raul
ESP
W52/FC PORTO 32 03:37:49.000
56 104 TRUEBA DIEGO Alvaro
ESP
SPORTING / TAVIRA 25 03:37:49.000
57 191 MONTENEGRO ADARO Jorge Martin
ARG
35 03:40:02.000
58 135 CARVALHO António
POR
W52/FC PORTO 29 03:40:02.000
59 16 TXOPERENA MATXIKOTE Beñat
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 27 03:40:02.000
60 171 RAMALHO André
POR
22 03:40:04.000
61 112 SCOTT Robert
GBR
TEAM WIGGINS 20 03:40:36.000
62 14 BARRENETXEA URIARTE Ander
ESP
EUSKADI BASQUE COUNTRY - MURIAS 26 03:40:39.000
63 52 MANSILHAS Fábio
POR
LA.ALUMINIOS 23 03:42:04.000
64 86 MAGALHÃES Jorge
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 21 03:44:15.000
65 23 VIEGAS Daniel
POR
20 03:44:15.000
66 44 PAULINHO Sérgio
POR
EFAPEL 38 03:44:17.000
67 46 CASIMIRO Henrique
POR
EFAPEL 32 03:44:17.000
68 41 MESTRE Daniel
POR
EFAPEL 32 03:44:17.000
2 YSSAAD Yannis
FRA
CAJA RURAL - SEGUROS RGA 25 DSQ DSQ
34 EVANGELISTA André
POR
AVILUDO - LOULETANO - ULI 22 DSQ DSQ
35 BARBOSA Márcio
POR
AVILUDO - LOULETANO - ULI 32 DSQ DSQ
43 PAULINHO Pedro
POR
EFAPEL 28 DSQ DSQ
45 ARROYO DURAN David
ESP
EFAPEL 38 DSQ DSQ
51 OLIVEIRA Fábio
POR
LA.ALUMINIOS 24 DSQ DSQ
53 RIBEIRO David
POR
LA.ALUMINIOS 23 DSQ DSQ
54 APOLINÁRIO Rafael
POR
LA.ALUMINIOS 23 DSQ DSQ
55 GONÇALVES Júlio
POR
LA.ALUMINIOS 24 DSQ DSQ
62 FERNANDES Venceslau
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 22 DSQ DSQ
63 CRISPIM André
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 22 DSQ DSQ
65 DINIS João
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 19 DSQ DSQ
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
4
Go to the next page
Go to the last page
41 - 80 of 135 items
81 BARBIO António
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 25 DSQ DSQ
82 MEIRELES Nuno
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 27 DSQ DSQ
84 LEAL Tiago
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 19 DSQ DSQ
87 CHAVES Artur
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 19 DSQ DSQ
92 TROFIMOV Yury
RUS
RADIO POPULAR - BOAVISTA 34 DSQ DSQ
103 PEREIRA Válter
POR
SPORTING / TAVIRA 28 DSQ DSQ
121 SANTOS André
POR
23 DSQ DSQ
123 COUTINHO Leonel
POR
VITO / FEIRENSE / BLACKJACK 26 DSQ DSQ
127 SANTOS João
POR
23 DSQ DSQ
142 PINHEIRO Ivo
POR
20 DSQ DSQ
147 MONTANER HERNANDEZ Javier
ESP
22 DSQ DSQ
151 DUARTE Emanuel
POR
21 DSQ DSQ
152 LOPES Diogo
POR
21 DSQ DSQ
154 PEREIRA Isaac
POR
20 DSQ DSQ
155 MARQUES Jorge
POR
22 DSQ DSQ
156 DUARTE Francisco
POR
19 DSQ DSQ
157 FERREIRA Luís
POR
22 DSQ DSQ
161 BARBOSA João
POR
21 DSQ DSQ
162 SILVA Paulo
POR
22 DSQ DSQ
164 DE ALMEIDA Guillaume
POR
30 DSQ DSQ
172 CUNHA André
POR
20 DSQ DSQ
174 GONÇALVES Bernardo
POR
20 DSQ DSQ
183 SILVA Daniel
POR
20 DSQ DSQ
185 SALVADOR Marcelo
POR
21 DSQ DSQ
186 BANDEIRA Diogo
POR
19 DSQ DSQ
192 ESTEVEZ CIVIDANES Aser
ESP
30 DSQ DSQ
193 LORENZO SEGADE Anxo
ESP
24 DSQ DSQ
22 MENDES José
POR
BURGOS - BH 33 DNF DNF
47 SILVA Bruno
POR
EFAPEL 30 DNF DNF
56 ALMEIDA Nuno
POR
LA.ALUMINIOS 27 DNF DNF
64 GONÇALVES Gaspar
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 23 DNF DNF
66 CARNEIRO João
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 19 DNF DNF
67 LOURENÇO Rafael
POR
LIBERTY SEGUROS / CARGLASS 21 DNF DNF
72 SAMOLENKOV Artem
RUS
LOKOSPHINX 25 DNF DNF
85 CARVALHO Gonçalo
POR
MIRANDA - MORTÁGUA 21 DNF DNF
97 SILIN Egor
RUS
RADIO POPULAR - BOAVISTA 30 DNF DNF
102 LIVRAMENTO David
POR
SPORTING / TAVIRA 35 DNF DNF
126 ERRAZKIN PEREZ Xuban
ESP
VITO / FEIRENSE / BLACKJACK 22 DNF DNF
143 RAMOS Daniel
POR
19 DNF DNF
144 CRUZ Sancho
POR
24 DNF DNF
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
4
Go to the next page
Go to the last page
81 - 120 of 135 items
145 VIEIRA José
POR
19 DNF DNF
146 VELOSO Rúben
POR
26 DNF DNF
153 FIRMINO Leonel
POR
19 DNF DNF
163 MONTEIRO António
POR
21 DNF DNF
166 PEREIRA Nélson
POR
19 DNF DNF
167 RESENDE Fábio
POR
19 DNF DNF
173 BRANCO Sandro
POR
20 DNF DNF
175 SOUSA Cláudio
POR
20 DNF DNF
176 RAMALHO Francisco
POR
19 DNF DNF
177 FERREIRA Paul
FRA
19 DNF DNF
181 LEITÃO Iúri
POR
20 DNF DNF
182 FERREIRA Gonçalo
POR
19 DNF DNF
187 HENRIQUES Tiago
POR
19 DNF DNF
194 FRAGA CASTRILLON Angel
ESP
28 DNF DNF
195 MACEIRAS FIGUEIRAS Isaac
ESP
19 DNF DNF
Go to the first page
Go to the previous page
1
2
3
4
Go to the next page
Go to the last page
121 - 135 of 135 items
Close