1
BEKAERT Yentl
TELENET FIDEA LIONS
BEL19990718
JUNIOR
58´04"
2
WILLEMYNS Mathieu
ATOM 6 - ALNO KEUKENS WAKKEN CT
BEL19900711
ELITE
58´21"
+0´17"
3
DEBEIR Arno
LARES-DOLTCINI CT
BEL19990712
JUNIOR
58´32"
+0´28"
4
VERMEERSCH Florian
PAUWELS SAUZEN-VASTGOEDSERVICE
BEL19990312
JUNIOR
58´55"
+0´51"
5
ALDERWEIRELD Robin
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19961210
U23
59´09"
+1´05"
6
VANDEBOSCH Victor
IKO-BEOBANK
BEL19980122
U23
59´21"
+1´17"
7
MEIN Thomas
HOPE FACTORY RACING
GBR19990112
U23
59´26"
+1´22"
8
TIELEN Dario
INDIVIDUEEL
BEL19941113
ELITE
59´26"
+1´22"
9
VAN DE VELDE Thomas
TARTELETTO - ISOREX SUPERANO HAM (TEAM B)
BEL19960521
U23
59´26"
+1´22"
10
HENNAUX Loic
PRORACE CYCLING TEAM
BEL19960212
U23
59´34"
+1´30"
11
DE SMET Thibaut
BIKE ADVICE CT
BEL19990507
JUNIOR
59´34"
+1´30"
12
VERHEYEN Onno
RS-BIKES RACING TEAM PULDERBOS
BEL19941006
ELITE
59´34"
+1´30"
13
KAISE Julien
T.PALM - PÔLE CONTINENTAL WALLON
BEL19950112
U23.C
1H00´08"
+2´04"
14
DE DECKER Steven
VIND! CYCLING PROJECT
BEL19820428
ELITE
1H00´20"
+2´16"
15
BONNE Jenko
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970422
U23
1H00´24"
+2´20"
16
COLAERT Pascal
DOVY KEUKENS - FCC
BEL19890416
ELITE
1H00´26"
+2´22"
17
VAN DE KERCKHOVE Nick
TARTELETTO - ISOREX
BEL19960313
U23
1H00´28"
+2´24"
18
DE SCHUYTER Tim
DMC- CYCLING TEAM VZW
BEL19930413
ELITE
1H00´59"
+2´55"
19
VANDEVELDE Ruben
THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
BEL19880212
ELITE
1H01´09"
+3´05"
20
VANCOMPERNOLLE Jan
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19910822
ELITE
1H01´13"
+3´09"
21
DECLERCK Mathias
BIKE ADVICE CT
BEL19960107
U23
1H01´19"
+3´15"
22
LEE Stephen
DERWENTSIDE CC
GBR19960417
U23
1H01´40"
+3´36"
23
DENOLF Ritchie
THUISVERPLEGING DELPHINE DECOCK - IVT - ATOM 6 CT
BEL19911105
ELITE
1H01´55"
+3´51"
24
VANDENBROUCKE Niels
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19970530
U23
1H02´04"
+4´00"
25
TODARO Manuel
TEAM PALA FENICE-
ITA19960701
U23
1H02´33"
+4´29"
26
DESCHEPPER Ward
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19990528
JUNIOR
1H02´42"
+4´38"
27
MUSEEUW Stefano
TARTELETTO - ISOREX
BEL19970601
U23
1H02´44"
+4´40"
28
GOEMAN Jonas
TARTELETTO-ISOREX
BEL19930215
EL.CZC
1H02´45"
+4´41"
29
ROENNING Vebjoern
-
NOR19990209
JUNIOR
1H03´14"
+5´10"
30
PEMEN Diederik
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19980911
U23
1H03´20"
+5´16"
31
COUCKUYT Jens
TRUST MTB TEAM VZW
BEL19940206
ELITE
1 r
32
DE ROP Michiel
WAC TEAM
BEL19980602
U23
1 r
33
SKOFTEBY Kevin
GLÅMDAL SK
NOR19990501
JUNIOR
1 r
34
BEKAERT Seppe
VD HAUWE CT - GENTSE VS
BEL19991210
JUNIOR
1 r
35
KLEVJER Kristian
VZW JONG WIELERTALENT
NOR19990717
JUNIOR
2 r
36
GIBBONS Max
LUDLOW BREWERY
USA19990518
U23
2 r
37
DEWITTE Casper
ASFRA RACING TEAM
BEL19980822
U23
2 r
38
DE GROODT Killian
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19970803
U23
3 r
39
MAES Aiden
ASFRA RACING TEAM
BEL19970527
U23
3 r
40
EIDE Mikkel
GLAMDAL SK
NOR19990311
JUNIOR
3 r
41
HAUGEN Audun
GLAMDAL SK
NOR19990426
U23
3 r
42
OGER Vincent
ENTENTE CYCLISTE DE WALLONIE
BEL19940821
ELITE
4 r
43
KAJI Tetsuki
INDIVIDUEEL
JPN19991217
U23
4 r
44
VERMEIRE Matthias
K.V.C. DEINZE VZW
BEL19911011
ELITE
4 r
45
BUYLE Christian Edelsteen
GLÅMDAL SK
NOR19990504
JUNIOR
5 r
46
VAN DRIESSCHE Andreas
WK NOORD-WEST-BRABANT
BEL19980807
U23
5 r
47
DANCKAERS Jochem
INDIVIDUEEL
BEL19760811
ELITE
5 r
DNF
BAEYENS Dennis
VAN ASSCHE - VERTRONICS CT
BEL19901030
ELITE
DNF
VANDERMEIRSCH Aaron
ASFRA RACING TEAM
BEL19950621
U23
DNF
GOOSEN Wouter
VP CONSULTING-ZANNATA CYCLING TEAM
BEL19860310
ELITE
DNF
DE WIT Edwin
RENO SYSTEMS CYCLING TEAM
BEL19830430
ELITE
DNF
LOGIE Aaron
TEAM MAHIEU - KONA - VANDERMEEREN
BEL19990406
JUNIOR
DNF
STUER Kwinten
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19991121
JUNIOR
DNF
COLMAN Alex
LOTTO SOUDAL
BEL19980722
U23
DNF
VERBEECK Glenn
AA-DRINK JONGERENTEAM
BEL19970629
U23
DNF
DRIESEN Jarne
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19980517
U23.C
DNF
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
U23
DNF
WALKERDEN Ben
CARNEGIE CAULFIELD CC
AUS19980321
U23
Close