1 1 ORTS LLORET Felipe
ESP
GINESTAR - DELIKIA 22 1:01:36 80
2 2 HERNANDEZ GUTIERREZ Aitor
ESP
35 1:02:01 60
3 3 RUIZ DE LARRINAGA IBAÑEZ Javier
ESP
38 1:02:53 40
4 6 ESTEBAN AGUERO Ismael
ESP
GINESTAR - DELIKIA 34 1:03:35 30
5 4 SUAREZ FERNANDEZ Kevin
ESP
23 1:04:29 25
6 70 FEIJOO ALBERTE Ivan
ESP
18 1:04:43 20
7 71 CULLELL ESTAPE Jofre
ESP
18 1:05:58 17
8 20 IGLESIAS FERNANDEZ Alejandro
ESP
35 1:06:23 15
9 5 MATA CABELLO Martin
ESP
33 1:06:56 12
10 72 MUNITXA ARRINDA Jon
ESP
21 1:07:19 10
11 7 GARCIA MONTES Adrian
ESP
22 1:07:34 8
12 62 JUILIANO Andrew
USA
29 1:07:51 6
13 8 ARREGUI DOMINGUEZ Asier
ESP
39 1:08:04 4
14 61 MARECAILLE Antonin
FRA
25 1:08:18 2
15 92 CONROY David
IRL
19 1:08:50 1
16 73 MURIAS GARCIA Xabier
ESP
18 1:09:00
17 10 LEON GUTIERREZ Joseba
ESP
40 1:09:27
18 86 ALBERDI MENDIZABAL Jokin
ESP
19 1:09:45
19 57 DIEZ ARRIOLA Jose Antonio
ESP
35 1:10:05
20 80 POBLET DOT Albert
ESP
21 1:10:18
21 28 ANIA GONZALEZ Daniel
ESP
30 1:10:27
22 33 LIAÑO GARCIA Ramon
ESP
36 1:10:36
23 75 ALBIZUA ZUBIZARRETA Josu
ESP
20 1:11:34
24 9 OVIN VICTORERO David
ESP
30 1:12:21
25 49 BILBAO GARAIZAR Jonatan
ESP
23 0:47:31
26 37 ASTONDOA AGINAGA Jon
ESP
24 0:47:58
27 42 JIMENEZ JAUREGI Eduardo
ESP
38 0:48:02
28 14 BUSTO PORTILLO David
ESP
36 0:48:02
29 22 TELEAA CORBETO Jorge
ESP
24 0:48:10
30 31 RUIZ DORADO Jose Luis
ESP
37 0:48:36
31 38 ROMERO MANOTAS Jose
ESP
32 0:48:46
32 50 PENA HERNAEZ Jon
ESP
35 0:49:00
33 39 SUAREZ FERNANDEZ Antonio Jose
ESP
44 0:49:11
34 12 HIDALGO GARCIA David
ESP
27 0:36:22
35 19 LIAAO FLOR David
ESP
35 0:36:57
36 13 PANIAGUA GARCIA Unai
ESP
39 0:37:11
37 18 URAIN ZABALA Zigor
ESP
41 0:37:13
38 59 SINUES MICO Mario
ESP
24 0:37:16
39 40 ARCE ORTIZ Eduardo
ESP
28 0:37:27
40 25 AYUSO APAOLAZA Zugaitz
ESP
38 0:37:43
41 29 CANGA MARTINEZ Alberto
ESP
30 0:37:52
42 52 MENDIJUR LOPEZ DE MUNAIN Alain
ESP
38 0:37:53
43 81 SAN MIGUEL LOPEZ Jonathan
ESP
20 0:25:25
44 16 TRUEBA CRESPO Roberto
ESP
30 0:25:43
45 34 LIAAO GARCIA Angel
ESP
36 0:25:54
46 17 SAINZ ARRIBAS Samuel
ESP
37 0:25:57
47 27 GUTIERREZ PALACIOS David
ESP
30 0:26:28
48 53 IBARGUREN SASTURAIN Ander
ESP
23 0:26:31
49 68 FUENTES NOGALES Juan Luis
ESP
42 0:27:00
50 41 RUBIO MARTINEZ Miguel Angel
ESP
38 0:13:25
51 51 FERNANDEZ-NAVAMUEL PEREDA Alex
ESP
33 0:13:38
52 54 FERRER CERDA Miquel
ESP
28 0:13:53
53 24 ROCA BABARRO Jonatan
ESP
32 0:14:00
54 78 MENDIA FERNANDEZ Egoitz
ESP
18 0:14:00
55 48 FERNANDEZ GAMINDE Joseba
ESP
41 0:14:02
56 43 ELIZALDE ZUBILLAGA Asier
ESP
27 0:14:03
57 21 PLAGARO CEREZO Cristian
ESP
23 0:14:39
58 91 GUTIERREZ ECHEZARRAGA Alexander
ESP
21 0:14:47
59 88 ALEJOS ROMAN Marcos
ESP
18 0:14:50
60 65 OZERIN AMURIZA Andoni
ESP
38 0:15:18
61 30 URIGUEN ARBAIZA Inazio
ESP
37 0:15:56
62 26 GARRIDO RUIZ Santiago
ESP
39 DNF
63 23 APARICIO IBARRA Alex
ESP
37 DNF
64 79 ARCO LOPEZ Ibai
ESP
19 DNF
65 58 GONZALEZ OTERO Daniel
ESP
26 DNF
66 82 RODRIGUEZ PUENTE Ivan
ESP
21 DNF
67 36 RODRIGUEZ PUENTE Borja
ESP
28 DNF
68 84 MORENO PINILLA Pablo
ESP
20 DNF
Close