1 DE PESTEL Sander LOTTO SOUDAL en 17h51'09''
2 VAN MOER Brent LOTTO SOUDAL 17:51:17
3 WALSH Edward T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 17:51:27
4 VAN RENTERGHEM Boris PRORACE CYCLING TEAM 17:51:28
5 LEWIS Adam UNITED C.T. 17:51:28
6 BUNING Jorn WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 17:51:30
7 PATTYN Jeroen VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 17:51:34
8 DE POORTER Maxime EFC-L&R-VULSTEKE 17:51:36
9 MONCASSIN Maxence AGO - AQUA SERVICE 17:51:40
10 VAHTRA Norman AGO - AQUA SERVICE 17:51:40
11 DANIELS Simon PRORACE CYCLING TEAM 17:51:40
12 WYDOOGHE Jaron HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 17:51:40
13 DE WINTER Gordon AGO - AQUA SERVICE 17:51:40
14 GHYS Robbe LOTTO SOUDAL 17:51:42
15 MENTEN Milan LOTTO SOUDAL 17:51:46
16 VAN OUDENHOVE Jovany VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 17:51:52
17 PICOUX Maximilien T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 17:51:53
18 WARLOP Jordi EFC-L&R-VULSTEKE 17:51:56
19 VAN DEN BOSSCHE Angelo HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 17:51:57
20 DEPREZ Tuur VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 17:51:58
21 PESTIAUX Yann AGO - AQUA SERVICE 17:51:58
22 GOEBEERT Pierre AGO - AQUA SERVICE 17:51:59
23 DE GROOTE Arne BAGUET - M.I.B.A. - INDULEK - DERITO CYC 17:52:00
24 VERSTREPEN Dries UNITED C.T. 17:52:01
25 ALONSO MONTES Pablo VZW JONG WIELERTALENT 17:52:01
26 COURTENS Igor MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 17:52:01
27 DEBOOT Bruce DOVY KEUKENS - FCC 17:52:01
28 LAMB Ross UNITED C.T. 17:52:01
29 D´HEYGERE Gil VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 17:52:01
30 MERTENS Joran ILLI-BIKES CYCLING TEAM 17:52:01
31 PLUTO Martin WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN 17:52:01
32 STAS Brecht HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 17:52:01
33 VAN DUREN Brent GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWE 17:52:01
34 BEULLENS Cedric EFC-L&R-VULSTEKE 17:52:01
35 BUNTINX Auxence T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 17:52:01
36 AVOINE Kévin ESEG DOUAI 17:52:01
37 COOLEN Yves HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 17:52:01
38 WOLD Marius VZW JONG WIELERTALENT 17:52:01
39 HEYNDERICKX Hannes ARROW CYCLING TEAM 17:52:01
40 HENDRICKX Maarten TWC HET SNELLE WIEL BLADEL 17:52:01
41 ELLIOTT William T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 17:52:01
42 FABRI Hannes K.V.C. DEINZE VZW 17:52:01
43 WEEMAES Sasha EFC-L&R-VULSTEKE 17:52:05
44 OLIEBOS Jordy UNITED C.T. 17:52:06
45 DEBUY Anthony AGO - AQUA SERVICE 17:52:07
46 HENDRIKX Max TWC HET SNELLE WIEL BLADEL 17:52:10
47 SCHRIJVER Jorgos WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 17:52:10
48 VERHOFSTADT Thibau VL TECHNICS - EXPERZA - ABUTRIEK C.T. 17:52:11
49 OVERVLIET Jay MEUBELEN GAVERZICHT-GLASCENTRA CT 17:52:14
50 CLAES Stef UNITED C.T. 17:52:23
51 FOAMES Ben GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWE 17:52:28
52 KIVITS Marc TWC HET SNELLE WIEL BLADEL 17:52:28
53 BOUSSAER Bryan ILLI-BIKES CYCLING TEAM 17:52:29
54 ANDERSSON Vincent VZW JONG WIELERTALENT 17:52:29
55 VAN LYSEBETH Mathias HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 17:52:29
56 PJÅKA Christian TEAM RINGERIKS KRAFT U23 17:52:29
57 AASHEIM Aksel Fischer TEAM RINGERIKS KRAFT U23 17:52:31
58 MCGILL Scott GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWE 17:52:32
59 BIRKENMOSE Arne VZW JONG WIELERTALENT 17:52:32
60 EKLØF Daniel TEAM RINGERIKS KRAFT U23 17:52:32
61 USE Laurens K.V.C. DEINZE VZW 17:52:32
62 DE BOCK Yoni ARROW CYCLING TEAM 17:52:32
63 SUTTON Joseph GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWE 17:52:50
64 GABISSON Clément ESEG DOUAI 17:54:05
65 KULSET Sindre TEAM RINGERIKS KRAFT U23 17:54:48
66 JACOBS Robin V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 17:55:44
67 DE RIJK Dorus WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN 17:56:41
68 DELVAUX Guillaume T.PALM PÔLE CONTINENTAL WALLON 17:57:02
69 JAECQUES Simon ESEG DOUAI 17:57:03
70 RASCH Jesper WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN 17:57:26
71 BUGTER Jasper WIELERPLOEG GROOT AMSTERDAM 17:57:33
72 VAN HOOREBEKE Michiel VZW JONG WIELERTALENT 17:58:35
73 VAINIONPÄÄ Oskari ASFRA RACING TEAM 17:58:36
74 93 APERS Ruben LOTTO SOUDAL 17:58:40
75 ARIMONT Charlie AGO - AQUA SERVICE 17:59:16
76 DE DECKER Alfdan LOTTO SOUDAL 18:00:09
77 ESSELAAR REMCO TWC HET SNELLE WIEL BLADEL 18:01:56
78 VANDROMME Alessandro MIXTE 2 ATOM6 VDM TRAWOBO 18:03:04
79 VANDEVYVERE Gauthier MIXTE 2 ATOM6 VDM TRAWOBO 18:04:01
80 DE PLUS Jasper HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 18:05:59
81 BOUTS Jens PRORACE CYCLING TEAM 18:08:07
82 DE JAEGER Nick HOME SOLUTION - ANMAPA - SOENENS C 18:09:48
83 VANOVERBERGHE Mathias ASFRA RACING TEAM 18:10:32
84 BOUTS Jordy PRORACE CYCLING TEAM 18:10:47
85 VANDENBOSSCHE Cedric K.V.C. DEINZE VZW 18:12:07
86 MOREELS Louis ILLI-BIKES CYCLING TEAM 18:14:46
87 BURGER Sven WV NOORD HOLLAND MONKEY TOWN 18:15:18
88 ROSSEEUW Robin MIXTE 1 MOLENSPURTERS - WT IEPER 18:15:23
89 JOOSTE Chris GOMA DAKWERKEN - VDB STEENHOUWE 18:23:58
90 JANSSENS Jarrid V.Z.W. ROYAL ANTWERP BICYCLE CLUB 18:26:19
Close