1 1 1734 שחר מלמד גוניורס בנים 17-18 6 3:18:41 TACC 35,153
2 2 1717 עידו גולדשטיין גוניורס בנים 17-18 6 3:18:58 17,192 17,192 טימישגב 35,102
3 3 1702 אלון יוגב גוניורס בנים 17-18 6 3:19:02 21,729 4,537 TACC 35,089
4 4 1700 עומר קלימן מקא גוניורס בנים 17-18 6 3:19:06 25,497 3,768 חמש מאות וואט עמקים 35,078
5 5 1733 רועי וינברג גוניורס בנים 17-18 6 3:22:09 03:28,7 03:03,2 TACC 34,548
6 6 1715 עומר להב גוניורס בנים 17-18 6 3:24:49 06:08,2 02:39,6 NCC 34,099
7 7 1712 גלעד עציון גוניורס בנים 17-18 6 3:24:49 06:08,3 0,128 city cycling club 34,099
8 8 1701 אוהד בזק גוניורס בנים 17-18 5 2:58:30 1 Lap 1 Lap TACC 32,604
9 9 1708 ירדן שץ גרייבר גוניורס בנים 17-18 5 2:59:50 1 Lap 01:19,0 בשביל האופניים בגליל 32,365
10 10 1737 דניאל אולחא גוניורס בנים 17-18 5 2:59:50 1 Lap 0,055 בשביל האופניים בגליל 32,365
11 11 1705 רוי רובינשטיין גוניורס בנים 17-18 5 3:02:10 1 Lap 02:20,1 TACC 31,95
12 12 1707 יובל בן משה גוניורס בנים 17-18 IGP-Israel go pro -
13 13 1716 סנד אבו פארס גוניורס בנים 17-18 מסטרס חיפה -
DNF DNF 1704 עידן לבנון גוניורס בנים 17-18 TACC 31,539
DSQ DSQ 1710 ניר גבאי גוניורס בנים 17-18 עמק האושר 35,079
1 1 15 אופק חסון עילית גברים 19+ 6 3:18:55 35,11
2 2 85 julien laidoum עילית גברים 19+ 6 3:18:55 0,326 0,326 #N/B 35,109
3 3 100 סער הרשלר עילית גברים 19+ 6 3:18:59 4,342 4,016 מועדון 500 וואט 35,097
4 4 62 בוריס צוקרמן עילית גברים 19+ 6 3:20:31 01:35,7 01:31,4 Racing Team XXX 34,831
5 5 20 שלומי לב עילית גברים 19+ 6 3:22:22 03:27,3 01:51,6 בשביל האופניים בגליל 34,511
6 6 74 ינון תהילה עילית גברים 19+ 6 3:24:49 05:54,0 02:26,6 בשביל האופניים בגליל 34,099
7 7 26 שאדי חלבי עילית גברים 19+ 6 3:31:03 12:08,1 06:14,1 בשביל האופניים בגליל 33,091
8 8 76 אור דיין עילית גברים 19+ 6 3:31:34 12:38,7 30,594 WCR 33,012
9 9 69 עידן רג'ואן עילית גברים 19+ 6 3:40:18 21:22,6 08:43,9 TACC 31,703
10 10 57 יובל פרידמן עילית גברים 19+ 6 3:52:26 1 Lap 1 Lap רוכבי אשכולות 31,903
11 11 43 ליאור אביטן עילית גברים 19+ 6 3:56:11 1 Lap 03:44,9 TACC 31,261
12 12 70 שובל שוקרון עילית גברים 19+ 6 4:19:12 1 Lap 23:01,2 TACC 27,821
13 13 73 אבי אלחרר עילית גברים 19+ 2 Laps 1 Lap בשביל האופניים בגליל 32,415
14 14 37 אופיר רבינא עילית גברים 19+ 2 Laps 03:56,0 city cycling club 31,551
DNF DNF 77 אלון להרר עילית גברים 19+ WCR 32,956
1 1 253 גיל קיבץ בוגרים רמה 1 19+ 6 3:18:57 Bottecchia Team 35,105
2 2 256 ארז צארום בוגרים רמה 1 19+ 6 3:19:02 5,444 5,444 IGP-Israel go pro 35,089
3 3 2016 איתמר דשא בוגרים רמה 1 19+ 6 3:21:56 02:59,0 02:53,5 city cycling club 34,587
4 4 160 גיל קשי בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:00 05:03,8 02:04,8 בשביל האופניים בגליל 34,234
5 5 212 רפי שטרית בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:10 05:13,4 9,587 Bottecchia Team 34,207
6 6 239 דביר אלמוג בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:12 05:15,6 2,252 city cycling club 34,201
7 7 271 ישראל חן בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:14 05:16,9 1,202 IGP-Israel go pro 34,198
8 8 245 אנדריי ימפולסקי בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:28 05:31,6 14,702 IGP-Israel go pro 34,157
9 9 299 נני מעוז בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:41 05:44,1 12,515 IGP-Israel go pro 34,122
10 10 228 צחי בויגן בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:43 05:46,3 2,222 IGP-Israel go pro 34,116
11 11 264 נתן צורף בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:44 05:47,6 1,279 דינמו רייסינג 34,112
12 12 182 צביקה שטיין בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:52 05:55,5 7,887 דינמו רייסינג 34,09
13 13 285 רועי הקר בוגרים רמה 1 19+ 6 3:24:56 05:59,3 3,812 רוכבי אשכולות 34,08
14 14 151 עופר שמאי בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:04 06:07,5 8,189 רוכבי אשכולות 34,057
15 15 252 יוסי בראונשטיין בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:05 06:08,6 1,15 דינמו רייסינג 34,054
16 16 229 גיל צביק בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:11 06:14,4 5,759 IGP-Israel go pro 34,038
17 17 298 אריה בניונס בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:23 06:25,9 11,563 IGP-Israel go pro 34,006
18 18 262 דורון צנטנר בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:42 06:45,3 19,42 רוכבי אשכולות 33,952
19 19 278 גיא באומל בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:52 06:54,9 9,587 רוכבי אשכולות 33,926
20 20 200 איתי ליפשיץ בוגרים רמה 1 19+ 6 3:25:52 06:55,6 0,629 Bottecchia Team 33,924
21 21 272 אמיתי כהן בוגרים רמה 1 19+ 6 3:26:48 07:50,9 55,331 IGP-Israel go pro 33,773
22 22 2036 חגי ענבי בוגרים רמה 1 19+ 6 3:26:48 07:51,2 0,304 רוכבי אשכולות 33,772
23 23 276 דן זיגמונד בוגרים רמה 1 19+ 6 3:27:14 08:17,1 25,921 רוכבי אשכולות 33,702
24 24 204 ליאור ביטון בוגרים רמה 1 19+ 6 3:27:14 08:17,1 0,012 NCC 33,702
25 25 2011 אהרן חיטמן בוגרים רמה 1 19+ 6 3:36:04 17:06,9 08:49,8 x-team- המסלול 32,324
26 26 263 דרור אלנקווה בוגרים רמה 1 19+ 6 3:40:30 21:33,1 04:26,2 רוכבי אשכולות 31,674
27 27 230 דרור הדדי בוגרים רמה 1 19+ 6 3:55:40 36:43,7 15:10,5 WCR 29,634
28 28 242 דורון אמיץ בוגרים רמה 1 19+ 6 3:56:28 37:31,3 47,656 Velo Club Israel 29,535
29 29 2037 יהודה פאקר בוגרים רמה 1 19+ 6 3:57:52 38:55,4 01:24,1 TACC 29,361
30 30 2010 משה רוטר בוגרים רמה 1 19+ 6 3:58:52 39:55,7 01:00,3 רוכבי אשכולות 29,237
31 31 280 נמרוד דובינסקי בוגרים רמה 1 19+ 6 3:59:49 40:52,2 56,475 TACC 29,123
32 32 269 גל צחור בוגרים רמה 1 19+ city cycling club -
DNF DNF 226 נתי סעד בוגרים רמה 1 19+ בשביל האופניים בגליל 33,745
DNF DNF 2020 נתנאל דוד-חי בוגרים רמה 1 19+ IGP-Israel go pro 32,988
DNF DNF 2005 עמיר יוגב בוגרים רמה 1 19+ WCR 32,724
DNF DNF 258 רונן שיריזלי בוגרים רמה 1 19+ 33,573
DNF DNF 201 אורי בריימן בוגרים רמה 1 19+ Racing Team XXX 33,315
DNF DNF 261 עופר בן ארי בוגרים רמה 1 19+ רוכבי אשכולות 28,829
DNF DNF 2003 יוראי פרידמן בוגרים רמה 1 19+ TACC 30,052
DNF DNF 297 אליאס עסאף בוגרים רמה 1 19+ בשביל האופניים בגליל 15,914
DNF DNF 268 אילן אידלסון בוגרים רמה 1 19+ city cycling club -
DNS DNS 273 יריב הלל בוגרים רמה 1 19+ IGP-Israel go pro -
DNS DNS 270 אילן בניסטי בוגרים רמה 1 19+ IGP-Israel go pro -
DNS DNS 251 ויקטור קיטייב בוגרים רמה 1 19+ דינמו רייסינג -
DNS DNS 2017 אסף ברוידא בוגרים רמה 1 19+ city cycling club -
DNS DNS 197 ארז לוין בוגרים רמה 1 19+ Racing Team XXX -
1 1 1908 עומר שפירא עילית נשים 19+ 6 3:24:12 city cycling club 34,203
2 2 1902 נועה בורוכוביץ עילית נשים 19+ 6 3:48:11 23:59,8 23:59,8 דינמו רייסינג 30,606
3 3 1916 דבורה אוחיון עילית נשים 19+ 6 3:48:12 24:00,1 0,316 city cycling club 30,605
4 4 1906 פז בש עילית נשים 19+ 6 3:56:22 32:10,6 08:10,5 IGP-Israel go pro 29,547
5 5 1917 מרים בר-און עילית נשים 19+ 6 3:58:11 33:59,8 01:49,2 דינמו רייסינג 29,321
6 6 1918 ילנה יאסטרבוב יאסטרבוב עילית נשים 19+ 6 3:58:12 34:00,0 0,251 NCC 29,321
7 7 1903 אלינור וסנר עילית נשים 19+ 6 4:00:11 35:59,7 01:59,7 דינמו רייסינג 29,077
8 8 1915 גל חדש עילית נשים 19+ 6 4:09:06 44:54,5 08:54,7 עמק האושר 28,037
DNF DNF 1907 עידית שוב עילית נשים 19+ city cycling club 31,393
DNF DNF 1900 Anastasia Yanchilina עילית נשים 19+ דינמו רייסינג -
1 1 1954 רוני פישמן גוניורס בנות 17-18 5 2:54:40 חמש מאות וואט עמקים 33,321
1 1 314 רן טריפון בוגרים רמה 2 30+ 5 3:02:07 אסא טכניון – סיגמא 31,958
2 2 656 מיכאל שטרית בוגרים רמה 2 30+ 5 3:03:47 01:40,3 01:40,3 Bottecchia Team 31,667
3 3 326 סאלח מחמוד בוגרים רמה 2 30+ 5 3:06:50 04:42,9 03:02,6 בשביל האופניים בגליל 31,152
4 4 378 רז אבני בוגרים רמה 2 30+ 5 3:27:35 25:28,6 20:45,7 WCR 28,036
5 5 325 דניאל בן ישי בוגרים רמה 2 30+ בשביל האופניים בגליל -
1 1 459 זיו בקפיין בוגרים רמה 2 40+ 5 3:02:48 IGP-Israel go pro 31,837
2 2 408 שי שושן בוגרים רמה 2 40+ 5 3:03:00 11,939 11,939 IGP-Israel go pro 31,803
3 3 407 רועי גרון בוגרים רמה 2 40+ 5 3:03:08 19,432 7,493 IGP-Israel go pro 31,781
4 4 401 ארז בן-שאנן בוגרים רמה 2 40+ 5 3:03:27 38,604 19,172 Bottecchia Team 31,726
5 5 473 דוד קנטור בוגרים רמה 2 40+ 5 3:03:30 42,146 3,542 NCC 31,716
6 6 3039 שי שגב בוגרים רמה 2 40+ 5 3:03:41 52,426 10,28 Bottecchia Team 31,686
7 7 413 רז שמאי בוגרים רמה 2 40+ 5 3:06:49 04:00,7 03:08,3 רוכבי אשכולות 31,154
8 8 585 עילם אלוני בוגרים רמה 2 40+ 5 3:07:08 04:19,8 19,047 x-team- המסלול 31,101
9 9 356 שי פלומפ בוגרים רמה 2 40+ 5 3:09:58 07:09,7 02:49,9 דינמו רייסינג 30,637
10 10 490 אייל אסולין בוגרים רמה 2 40+ 5 3:12:06 09:18,0 02:08,2 Racing Team XXX 30,296
11 11 3048 איציק ברונרוט בוגרים רמה 2 40+ 5 3:17:28 14:40,0 05:22,0 דינמו רייסינג 29,473
12 12 677 צביקה ויסמן בוגרים רמה 2 40+ 5 3:19:34 16:45,5 02:05,5 רוכבי אשכולות 29,164
13 13 3046 שלומי אבוטבול בוגרים רמה 2 40+ 5 3:44:44 41:55,8 25:10,4 בשביל האופניים בגליל 25,897
14 14 361 יובל מנצ׳יק בוגרים רמה 2 40+ Bottecchia Team -
15 15 626 גדי ענבי בוגרים רמה 2 40+ רוכבי אשכולות -
DNF DNF 398 צבי אברהם בוגרים רמה 2 40+ בשביל האופניים בגליל 29,628
DNS DNS 612 שי שיימן בוגרים רמה 2 40+ city cycling club -
DNS DNS 457 קובי אוחנה בוגרים רמה 2 40+ IGP-Israel go pro -
1 1 592 יותם פייביש בוגרים רמה 2 17-29 5 3:02:56 אסא טכניון – סיגמא 31,816
2 2 387 חוסיין עזאייזה בוגרים רמה 2 17-29 5 3:02:56 0,524 0,524 #N/B 31,814
3 3 682 יובל בר בוגרים רמה 2 17-29 5 3:04:08 01:12,5 01:12,0 רוכבי אשכולות 31,607
1 1 519 גיל אולשנסקי בוגרים רמה 2 50+ 5 3:03:16 בשביל האופניים בגליל 31,758
2 2 428 רוני פילו בוגרים רמה 2 50+ 5 3:03:25 9,626 9,626 דינמו רייסינג 31,731
3 3 331 נדב לוגסי בוגרים רמה 2 50+ 5 3:03:30 14,175 4,549 city cycling club 31,717
4 4 405 רן צחור בוגרים רמה 2 50+ 5 3:03:30 14,309 0,134 IGP-Israel go pro 31,717
5 5 553 יורם אבירם בוגרים רמה 2 50+ 5 3:03:45 29,575 15,266 דינמו רייסינג 31,673
6 6 456 יובל אגיב בוגרים רמה 2 50+ 5 3:03:47 31,556 1,981 IGP-Israel go pro 31,667
7 7 554 גלעד דולב בוגרים רמה 2 50+ 5 3:06:54 03:38,2 03:06,6 דינמו רייסינג 31,14
8 8 531 מיקו נחום בוגרים רמה 2 50+ 5 3:06:55 03:39,0 0,893 IGP-Israel go pro 31,138
9 9 508 מוסי עוז בוגרים רמה 2 50+ 5 3:13:10 09:54,1 06:15,0 דינמו רייסינג 30,13
10 10 521 אילן קורץ בוגרים רמה 2 50+ 5 3:16:12 12:56,8 03:02,8 NCC 29,663
11 11 575 עמוס מור בוגרים רמה 2 50+ 5 3:17:56 14:40,3 01:43,5 IGP-Israel go pro 29,404
12 12 514 יאיר סעדי בוגרים רמה 2 50+ 5 3:20:44 17:28,6 02:48,3 Bottecchia Team 28,993
13 13 515 אביתר אנגלרד בוגרים רמה 2 50+ Bottecchia Team -
DNF DNF 529 יוסי גריסרו בוגרים רמה 2 50+ IGP-Israel go pro 29,291
1 1 613 מורן נוה בוגרות רמה 2 30+ 5 3:04:06 IGP-Israel go pro 31,615
1 1 668 רינה גבאי בוגרות רמה 2 50+ 5 3:23:04 דינמו רייסינג 28,661
2 2 672 סיגל גולדין בוגרות רמה 2 50+ 5 3:23:04 0,166 0,166 IGP-Israel go pro 28,661
3 3 670 איריס אולשנסקי בוגרות רמה 2 50+ 4 3:38:23 1 Lap 1 Lap בשביל האופניים בגליל 21,321
4 4 674 שולי מורן בוגרות רמה 2 50+ 1 0:43:10 4 Laps 3 Laps IGP-Israel go pro 26,965
1 1 665 תיה סעדה בוגרות רמה 2 40+ 5 3:17:55 IGP-Israel go pro -
2 2 788 סמדר שרר בוגרות רמה 2 40+ 5 3:56:16 IGP-Israel go pro 25,687
3 3 666 חוי זוסמן בוגרות רמה 2 40+ 5 3:56:16 0,065 0,065 IGP-Israel go pro 25,686
4 4 649 ליאת זק בוגרות רמה 2 40+ 5 3:56:16 0,262 0,197 דינמו רייסינג 25,686
DNF DNF 742 אורנה רצון בוגרות רמה 2 40+ Bike Way 23,102
1 1 7010 רותם טנא קדטים 15-16 3 1:41:51 IGP-Israel go pro 34,288
2 2 7022 יותם דשא קדטים 15-16 3 1:41:51 0,201 0,201 city cycling club 34,286
3 3 7007 תומר גרון קדטים 15-16 3 1:43:07 01:16,1 01:15,9 TACC 33,866
4 4 7001 אביתר רובין קדטים 15-16 3 1:43:09 01:17,9 1,802 TACC 33,856
5 5 7020 גלעד גרי קדטים 15-16 3 1:43:11 01:19,9 2,029 city cycling club 33,845
6 6 7003 טל כותני קדטים 15-16 3 1:45:02 03:11,2 01:51,3 TACC 33,247
7 7 7009 יובל צחור קדטים 15-16 3 1:45:04 03:13,1 1,838 IGP-Israel go pro 33,237
8 8 7061 רז כהן קדטים 15-16 3 1:49:51 08:00,6 04:47,5 חמש מאות וואט עמקים 31,788
9 9 7025 נתנאל קנטור קדטים 15-16 3 1:50:11 08:20,5 19,922 NCC 31,692
10 10 7021 דן קינן קדטים 15-16 3 1:54:34 12:43,7 04:23,2 city cycling club 30,478
11 11 7002 גיל ערן קדטים 15-16 3 1:56:56 15:05,7 02:21,9 TACC 29,862
12 12 7023 עמר ויינשטיין קדטים 15-16 3 1:59:27 17:36,3 02:30,6 city cycling club 29,234
13 13 7006 שחר קרפ קדטים 15-16 3 2:03:31 21:39,9 04:03,7 TACC 28,273
DNF DNF 7011 דר רבינא קדטים 15-16 מסטרס חיפה 27,541
DNF DNF 7040 גל קדשאי קדטים 15-16 אסא טכניון – סיגמא 26,647
DSQ DSQ 7029 איתי רייפר קדטים 15-16 רוכבי קריות 35,588
1 1 7502 גלי וואלך קדטיות 15-16 3 1:56:19 city cycling club 30,022
1 1 837 רונן ילין בוגרים רמה 3 60+ 3 2:02:58 TACC 28,397
1 1 867 שמואל אריאלי בוגרים רמה 3 50+ 3 2:22:44 בשביל האופניים בגליל 24,464
Close