1 624 Ben Hamilton Counties Manukau 2:33:55
2 616 Bailey O'Donnell Tinwald Cycling Club 2:33:55
3 618 Dylan Simpson Bike Manawatu 2:34:03
4 655 Sam Titter-Dower Te Awamutu Sports 2:34:04
5 613 Corbin Strong Cycling Southland 2:34:08
6 627 Harry Waine North Harbour Cycling 2:34:09
7 617 Jayden Kuijpers Counties Manukau 2:34:09
8 632 Samuel Miller Cycling Southland 2:34:09
9 600 Hamish Keast Cycling Southland 2:34:09
10 609 Jono Stewart Pegasus Cycling 2:34:09
11 640 Henry Levett Port Nicholson Poneke 2:34:09
12 657 Jack Walsh Pegasus Cycling 2:34:09
13 603 Madi Hartley-Brown Bike Manawatu 2:34:09
14 623 Joe Swale Central Otago - Wakatipu 2:34:09
15 611 Daniel Reid Tasman Wheelers 2:34:10
16 629 Sam Cook Te Awamutu Sports 2:34:10
17 604 Dalton Hiley Counties Manukau 2:34:10
18 641 Ronan Avery Cycling New Plymouth 2:34:10
19 605 Jakob Lester Cycling New Plymouth 2:34:10
20 651 Luke Shaw Ramblers Cycling Club 2:34:10
21 636 James Johnson Tauranga Road Cycling 2:34:10
22 634 Aaron Wyllie Counties Manukau 2:34:10
23 625 Andrew Bidwell Marlborough Red Devils 2:34:10
24 602 Campbell Pithie Canterbury Time Trial 2:34:10
25 606 Hamish Ducat Auckland Central Cycling 2:34:11
26 615 Noah Costar Te Awamutu Sports 2:34:11
27 608 Oscar Elworthy North Harbour Cycling 2:34:11
28 610 George Jackson Port Nicholson Poneke 2:34:12
29 646 James Krzanich Counties Manukau 2:36:16
30 630 Liam Cappel Counties Manukau 2:36:16
31 620 Burnie McGrath Te Awamutu Sports 2:36:16
32 622 Nicholas Thornley Canterbury Time Trial 2:37:46
33 656 Niels van Antwerpen Marlborough Red Devils 2:38:14
34 614 Theo Gilbertson Counties Manukau 2:39:22
35 652 Henry Smith Canterbury Track Cycling 2:40:53
36 642 Greg Baunton Marlborough Red Devils 2:42:31
37 648 Samuel Morgan Marlborough Red Devils 2:45:21
38 635 Jack McLaughlin Gisborne Cycling 2:45:21
= 621 Adam Martin Bike Manawatu 2:45:21
40 644 Liam Cooper Port Nicholson Poneke 2:45:21
41 643 Aidan Cook North Harbour Cycling 2:46:22
42 645 Felix Donnelly Papanui Cycling Club 2:46:22
43 650 Jared Pidcock Pegasus Cycling 2:46:22
44 639 Liam Taylor Pegasus Cycling 2:48:12
45 647 Lachie Macdonald Port Nicholson Poneke 2:53:49
46 619 Tom McCallum ACM 2:53:51
47 658 Sam Wilkinson Kapiti Cycling Club 2:53:51
48 638 Liam Morrison Papanui Cycling Club 2:53:51
49 607 Sam Spencer Marlborough Red Devils 3:07:15
50 628 Kurt Coetzee Marsden Wheelers 3:07:17
51 626 Ethan Corbett Te Awamutu Sports 3:07:27
52 633 Callum Caughey Marlborough Red Devils 3:15:40
53 601 Jacob Coltman Te Awamutu Sports 3:15:40
54 649 Lachlan Peattie Te Awamutu Sports 3:15:41
631 Thomas Stannard Bike Manawatu DNF
653 Reuben Soares North Harbour Cycling DNF
654 Ewan Syme Cycling Southland DNF
612 Matthew Lochhead Tauranga Road Cycling DNS
Dynamo Events
www.dynamoevents.co.nz
Sportscore
Printed: 7-
Close