1
VAN AERT Wout
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19940915
U23CMC
1H00´02"
2
VANTHOURENHOUT Michael
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19931210
EL.CMC
1H00´06"
+0´04"
3
VANTORNOUT Klaas
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19820519
EL.CMC
1H00´10"
+0´08"
4
PAUWELS Kevin
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19840412
EL.CMC
1H00´10"
+0´08"
5
VAN KESSEL Corne
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
NED19910807
EL.CMC
1H00´16"
+0´14"
6
SWEECK Laurens
ERA - MURPROTEC
BEL19931217
EL.CMC
1H00´21"
+0´19"
7
ADAMS Jens
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19920605
EL.CMC
1H00´30"
+0´28"
8
VANTHOURENHOUT Dieter
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19850620
EL.CMC
1H00´42"
+0´40"
9
TARAMARCAZ Julien
ERA - MURPROTEC
SUI19871112
ELITE
1H00´42"
+0´40"
10
MERLIER Tim
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19921030
EL.CMC
1H00´48"
+0´46"
11
ISERBYT Eli
MARLUX - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19971022
U23CMC
1H00´55"
+0´53"
12
HERMANS Quinten
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19950729
U23.C
1H01´11"
+1´09"
13
VAN AMERONGEN Thijs
TELENET - FIDEA CYCLING TEAM
NED19860718
ELITE
1H01´11"
+1´09"
14
AERNOUTS Jim
INDIVIDUEEL
BEL19890323
EL.CMC
1H01´29"
+1´27"
15
PEETERS Rob
CRELAN-VASTGOEDSERVICE CONTINENTAL TEAM
BEL19850702
EL.CMC
1H01´46"
+1´44"
16
SOETE Daan
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19941219
U23CMC
1H01´52"
+1´50"
17
VERMEERSCH Gianni
STEYLAERTS-VERONA
BEL19921119
EL.MC
1H02´02"
+2´00"
18
ADAMS Joeri
KDL CYCLING TEAM
BEL19891015
ELITE
1H02´05"
+2´03"
19
PEETERS Yannick
INDIVIDUEEL
BEL19961115
U23.C
1H02´19"
+2´17"
20
MEEUSEN Tom
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19881107
EL.CMC
1H02´23"
+2´21"
21
JOSEPH Thomas
INDIVIDUEEL
BEL19961206
U23.C
1H02´37"
+2´35"
22
VAN DER MEER Gosse
C
NED19950624
U23.MC
1H02´47"
+2´45"
23
BAESTAENS Vincent
BEOBANK-CORENDON
BEL19890618
EL.CMC
1H02´56"
+2´54"
24
BOROS Michael
BKCP - CORENDON
CZE19920809
EL.CMC
1H03´05"
+3´03"
25
VENS Quincy
INDIVIDUEEL
BEL19860429
EL.CZC
1H03´36"
+3´34"
26
HOFMAN Bart
NODRUGS HEROES FLANDERS
BEL19850820
ELITE
1H03´38"
+3´36"
27
WALSLEBEN Philipp
BKCP-POWERPLUS
GER19871119
ELITE
1H03´51"
+3´49"
28
JASPERS Jappe
IKO ENERTHERM-BEOBANK
BEL19980901
U23
1H03´57"
+3´55"
29
SCHUERMANS Jelle
INDIVIDUEEL
BEL19961203
U23.C
1H04´06"
+4´04"
30
MERLIER Braam
TOPS ANTIEK - ATOM 6 CT
BEL19940211
ELITE
1H04´11"
+4´09"
31
VAN DER POEL David
BEOBANK-CORENDON
NED19920615
EL.CMC
1H04´21"
+4´19"
32
TIELEN Dario
INDIVIDUEEL
BEL19941113
U23
1H04´48"
+4´46"
33
CANT Kevin
ERA - MURPROTEC
BEL19880311
EL.CZC
1H05´24"
+5´22"
34
BAUTERS Reno
ACROG - BALEN BC
BEL19980904
U23
1 r
35
BRAET Vinnie
INDIVIDUEEL
BEL19910812
EL.CZC
1 r
36
VAN COMPERNOLLE Kenneth
INDIVIDUEEL
BEL19880330
EL.CZC
2 r
37
DE PROOST Kyle
INDIVIDUEEL
BEL19950420
U23
2 r
38
TIELEMANS Jente
ACROG - BALEN BC
BEL19980920
U23
2 r
39
VANDENHEEDE Brecht
VZW WP DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19951013
U23
4 r
DNF
SWEECK Diether
ERA - MURPROTEC
BEL19931217
EL.CMC
DNF
ROMBOUTS Seppe
ACROG - BALEN BC
BEL19980514
U23
Close