1 1 990 christopher Butler Cycling Academy Team עילית גברים 19+ 3:29:41
2 2 56 גיא שגיב Cycling Academy Team עילית גברים 19+ 3:30:24 43 43
3 3 45 זהר הדרי TACC 1 עילית גברים 19+ 3:30:24 43
4 4 12 עומר גולדשטיין 500 WATT עילית גברים 19+ 3:30:29 48 5
5 5 11 רועי גולדשטיין 500 WATT עילית גברים 19+ 3:30:32 51 3
6 6 992 Dan Craven Cycling Academy Team עילית גברים 19+ 3:31:35 01:54,0 01:03,0
7 7 35 aviv yechezkel CCC 2 עילית גברים 19+ 3:31:46 02:05,0 11
8 8 50 רגב פרץ 500 WATT עילית גברים 19+ 3:32:19 02:38,0 33
9 9 49 דמיטרי גרבובסקי DYNAMO PALMIRA WELTOUR עילית גברים 19+ 3:32:21 02:40,0 2
10 10 979 Julien LAIDOUN Team Moselle עילית גברים 19+ 3:32:37 02:56,0 16
11 11 54 גיא גבאי Cycling Academy Team עילית גברים 19+ 3:32:38 02:57,0 1
12 12 32 גיא לשם IGP 1 עילית גברים 19+ 3:32:38 02:57,0
13 13 34 ים פוליאק CCC 2 עילית גברים 19+ 3:32:46 03:05,0 8
14 14 33 עידו בר IGP 1 עילית גברים 19+ 3:32:55 03:14,0 9
15 15 991 Ivan Grenavtsev TACC SERPENTIN עילית גברים 19+ 3:33:50 04:09,0 55
16 1 231 אלון להרר WCR פרו 19+ 3:36:34 06:53,0 02:44,0
17 16 995 ETIENNE BONELLO טים בוטקיה עילית גברים 19+ 3:36:34 06:53,0
18 17 44 גיא כפתורי TACC 3 עילית גברים 19+ 3:36:34 06:53,0
19 18 993 Dmitry Puzanov TACC SERPENTIN עילית גברים 19+ 3:37:09 07:28,0 35
20 19 988 Konstantin Rybaruk DYNAMO PALMIRA WELTOUR עילית גברים 19+ 3:37:09 07:28,0
21 20 978 Nicolas MARTIN Team Moselle עילית גברים 19+ 3:37:09 07:28,0
22 21 972 Stepan Grigoryan TACC SERPENTIN עילית גברים 19+ 3:37:09 07:28,0
23 1 143 עומר קלימן מקא TACC SERPENTIN ג'וניורס בנים 17-18 3:37:14 07:33,0 5
24 2 298 אריה בניונס IGP 2 פרו 19+ 3:37:16 07:35,0 2
25 2 145 ניר גבאי DYNAMO RACING ג'וניורס בנים 17-18 3:37:16 07:35,0
26 3 133 נדב מובשוביץ CCC 2 ג'וניורס בנים 17-18 3:37:16 07:35,0
27 4 128 גיא וינברג TACC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:37:16 07:35,0
28 5 124 יובל בן משה TACC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:37:16 07:35,0
29 22 26 Shadi Halabi FGC עילית גברים 19+ 3:37:19 07:38,0 3
30 6 130 אלון יוגב TACC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:37:19 07:38,0
31 3 243 הראל בכר DYNAMO RACING פרו 19+ 3:37:22 07:41,0 3
32 23 994 james MIFSUD טים בוטקיה עילית גברים 19+ 3:37:22 07:41,0
33 4 245 אנדריי ימפולסקי DYNAMO PALMIRA WELTOUR פרו 19+ 3:37:27 07:46,0 5
34 5 244 boris tsukerman DYNAMO PALMIRA WELTOUR פרו 19+ 3:37:27 07:46,0
35 24 39 יורי לוינזון TACC SERPENTIN עילית גברים 19+ 3:37:43 08:02,0 16
36 7 136 יותם ויסמן CCC 2 ג'וניורס בנים 17-18 3:37:54 08:13,0 11
37 6 208 אור דיין WCR פרו 19+ 3:37:56 08:15,0 2
38 25 58 or greenstein DYNAMO RACING עילית גברים 19+ 3:37:56 08:15,0
39 7 232 מארק מאייר WCR פרו 19+ 3:37:59 08:18,0 3
40 8 213 נתן צורף DYNAMO RACING פרו 19+ 3:38:02 08:21,0 3
41 8 139 נועם אשכולות CCC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:38:02 08:21,0
42 26 40 יובל בן מרדכי TACC 1 עילית גברים 19+ 3:38:30 08:49,0 28
43 27 36 איתמר דשא CCC 2 עילית גברים 19+ 3:38:40 08:59,0 10
44 9 131 ינאי גולן CCC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:38:43 09:02,0 3
45 9 270 אילן בניסטי IGP 2 פרו 19+ 3:39:12 09:31,0 29
46 28 974 Maxime COLLOT Team Moselle עילית גברים 19+ 3:39:19 09:38,0 7
47 29 10 מעיין פרנק 500 WATT עילית גברים 19+ 3:40:22 10:41,0 01:03,0
48 10 147 רז יוסיפוביץ DYNAMO PALMIRA WELTOUR ג'וניורס בנים 17-18 3:40:22 10:41,0
49 30 977 R?mi GIRARDET Team Moselle עילית גברים 19+ 3:41:26 11:45,0 01:04,0
50 31 38 yariv greenshpan CCC 2 עילית גברים 19+ 3:44:15 14:34,0 02:49,0
51 10 271 ישראל חן IGP 1 פרו 19+ 3:46:05 16:24,0 01:50,0
52 11 197 ארז לוין טים בוטקיה פרו 19+ 3:46:05 16:24,0
53 32 28 Chen Schreiber IGP 1 עילית גברים 19+ 3:46:05 16:24,0
54 11 141 לוטן מן 500 WATT ג'וניורס בנים 17-18 3:46:05 16:24,0
55 12 230 דרור הדדי WCR פרו 19+ 3:46:20 16:39,0 15
56 13 293 יוסי פוקר TACC 3 פרו 19+ 3:46:27 16:46,0 7
57 33 42 ולדיסלב דובינסקי TACC 2 עילית גברים 19+ 3:47:02 17:21,0 35
58 34 51 זיו זהבי DYNAMO PALMIRA WELTOUR עילית גברים 19+ 3:52:05 22:24,0 05:03,0
59 12 132 Nimrod Ben Zeev CCC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:52:05 22:24,0
60 13 142 שהם תורגמן TACC SERPENTIN ג'וניורס בנים 17-18 3:52:12 22:31,0 7
61 14 129 אוהד בזק TACC 2 ג'וניורס בנים 17-18 3:52:15 22:34,0 3
62 14 984 Yehuda Gershoni TACC 3 פרו 19+ 3:52:21 22:40,0 6
63 15 279 אריין קול TACC 3 פרו 19+ 3:52:25 22:44,0 4
64 15 126 נמרוד זיזה TACC 2 ג'וניורס בנים 17-18 3:52:28 22:47,0 3
65 35 43 ליאור אביטן TACC 2 עילית גברים 19+ 3:52:34 22:53,0 6
66 16 273 Yariv Hillel IGP 2 פרו 19+ 3:52:53 23:12,0 19
67 16 112 קרן וולפין CCC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:54:21 24:40,0 01:28,0
68 17 242 דורון אמיץ טים בוטקיה פרו 19+ 3:58:44 29:03,0 04:23,0
69 18 260 ינון תהילה FGC פרו 19+ 3:59:07 29:26,0 23
70 17 137 איתי הדר CCC 1 ג'וניורס בנים 17-18 3:59:14 29:33,0 7
71 18 127 שובל שוקרון TACC 2 ג'וניורס בנים 17-18 4:00:19 30:38,0 01:05,0
72 19 227 Boyan Bakardjiev פרו 19+ 4:00:37 30:56,0 18
73 36 996 marasco Sebastien Team Moselle עילית גברים 19+ 4:01:19 31:38,0 42
74 37 975 Micka?l GUINET Team Moselle עילית גברים 19+ 4:01:19 31:38,0
75 20 252 יוסי בראונשטיין פרו 19+ 4:03:48 34:07,0 02:29,0
76 21 280 נמרוד דובינסקי TACC 3 פרו 19+ 4:11:38 41:57,0 07:50,0
77 19 125 עידן רגואן TACC 1 ג'וניורס בנים 17-18 4:11:38 41:57,0
78 22 324 אליאס עסאף FGC פרו 19+ 4:18:49 49:08,0 07:11,0
79 23 249 יהונתן גבעוני פרו 19+ 4:27:36 57:55,0 08:47,0
80 38 976 Boulanger Leo Team Moselle עילית גברים 19+ 4:36:31 06:50,0 08:55,0
81 24 297 עופר פוזנר IGP 2 פרו 19+ 4:45:38 15:57,0 09:07,0
82 25 228 צחי בויגן IGP 2 פרו 19+
DNF 26 203 רפי בכר טים בוטקיה פרו 19+
84 39 989 Kervadec Stevan טים בוטקיה עילית גברים 19+
DNF 40 37 אופיר רבינא CCC 1 עילית גברים 19+
86 41 25 איציק שפיץ FGC עילית גברים 19+
87 42 22 גיא ניב IGP 1 עילית גברים 19+
88 43 15 אופק חסון 500 WATT עילית גברים 19+
89 20 148 אורי טורבינר ג'וניורס בנים 17-18
Close