1
ROMBOUTS Seppe
ACROG - BALEN BC
BEL19980514
JUNIOR
0H36´20S
2
DRIESEN Jarne
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980517
JUNIOR
0H36´28S
0H0´8S
3
ARENSMAN Thymen .
CRAFT TEN TUSSCHER
NED19991204
JUNIOR
0H36´30S
0H0´10S
4
DEKKER Jens .
ENERTHERM-BKCP
NED19981213
JUNIOR
0H36´30S
0H0´10S
5
JASPERS Jappe
ENERTHERM-BKCP
BEL19980901
JUNIOR
0H36´40S
0H0´20S
6
GROOT Mitch .
LARES-DOLTCINI CT
NED19980209
JUNIOR
0H36´40S
0H0´20S
7
KIELICH Timo
TREK-BIORACER MTB TEAM
BEL19990805
NIEUW
0H37´11S
0H0´51S
8
VERMEERSCH Florian
LARES-DOLTCINI CT
BEL19990312
NIEUW
0H37´19S
0H0´59S
9
COLMAN Alex
LARES-DOLTCINI CT
BEL19980722
JUNIOR
0H37´34S
0H1´14S
10
GOEMAN Andreas
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19990807
NIEUW
0H37´41S
0H1´21S
11
VANDEBOSCH Victor
ENERTHERM-BKCP
BEL19980122
JUNIOR
0H37´55S
0H1´35S
12
TIELEMANS Jente
ACROG - BALEN BC
BEL19980920
JUNIOR
0H38´10S
0H1´50S
13
WOLSINK Thijs .
LARES-DOLTCINI CT
NED19980202
JUNIOR
0H38´29S
0H2´9S
14
VLIEGEN Pieter-jan
OMC MTB CLUB - OPOETEREN
BEL19990915
NIEUW
0H38´33S
0H2´13S
15
BAUTERS Reno
ACROG - BALEN BC
BEL19980904
JUNIOR
0H38´44S
0H2´24S
16
BOUVIER Leo .
EC BAUME LES DAMES
JUNIOR
0H39´45S
0H3´25S
17
AGTERBERG Kyle .
G.W.C. DE ADELAAR
NED19990219
JUNIOR
0H40´0S
0H3´40S
18
VRIELINK Yannick .
CRAFT TEN TUSSCHER
NED19980902
JUNIOR
0H40´45S
0H4´25S
19
VAN GILS Maxim
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19991125
NIEUW
0H41´13S
0H4´53S
20
VAN WYNSBERGHE Maxime
SUPER BIKERS ECOLE VTT
BEL19980425
M Junior
0H41´16S
0H4´56S
21
DHOORE Alessio
YOUNG TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19980423
JUNIOR
0H41´49S
0H5´29S
22
MAERTENS Sven
WC DE MOLENSPURTERS MEULEBEKE
BEL19981029
JUNIOR
0H42´5S
0H5´45S
23
KALVENHAAR Stijn .
CRAFT TEN TUSSCHER
NED19991116
JUNIOR
0H42´27S
0H6´7S
24
KLEIBOER Maikel .
MBC BAR-END
JUNIOR
0H42´30S
0H6´10S
25
VAN HOREN Noah .
MTB Licht Verzet
NED19980914
JUNIOR
0H43´31S
0H7´11S
26
NICAISE Orélien
VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19990518
R Débutant
0H45´2S
0H8´42S
27
HEBING Demiz .
G.W.C. DE ADELAAR
JUNIOR
0H45´20S
0H9´0S
28
DELLO Dance .
VELO CLUB MORTEAU MONTENOIT
JUNIOR
0H45´20S
0H9´0S
29
DE BRUYN Stijn
W.A.C. TEAM HOBOKEN (KON.) V.Z.W.
BEL19990905
NIEUW
DNF
LOBET Robin
VERANDAS WILLEMS - CRABBE TOITURES - CC CHEVIGNY
BEL19980304
R Junior
DNF
CONTER Ken .
LC TETANGE
JUNIOR
DNS
VREESWIJK Luca .
CRAFT TEN TUSSCHER
NED19990520
JUNIOR
DNS
LEGRAND Matthieu .
US METRO TRANSPORT
FRA19980423
JUNIOR
DNS
LIESSENS Jarno
ENERTHERM-BKCP
BEL19980125
JUNIOR
DNS
DE CLERCQ Jari
CYCLING.BE - ALPHAMOTORHOMES CT
BEL19980731
JUNIOR
DNS
TURGIS Tanguy .
US METRO TRANSPORT
FRA19980516
JUNIOR
Close