1. 1 CZE19920301 PAPRSTKA Tomáš REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 01:05:48 00:00:00 30
2. 5 CZE19900717 PETRUŠ Lubomír KC Hlinsko 01:07:24 00:01:36 29
3. 2 CZE19931215 SKÁLA Jakub ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:07:43 00:01:55 28
4. 4 CZE19930114 NIPL Vojtěch PUSKINAK.CZ 01:08:02 00:02:14 27
5. 15 CZE19890816 MALÍK Michal ELEVEN MERCEDES-BENZ MITAS 01:08:09 00:02:21 26
6. 16 CZE19821114 EBERL Filip REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 01:08:20 00:02:32 25
7. 7 CZE19820322 KYZIVÁT Vladimír JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:08:41 00:02:53 24
8. 21 CZE19821201 KNÍŽE David PRODOLI RACING TEAM 01:08:43 00:02:55 23
9. 6 CZE19920501 LASÁK Matěj MAX CURSOR 01:09:20 00:03:32 22
10. 20 CZE19870725 BAMBULA Ondřej ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 01:09:56 00:04:08 21
11. 23 CZE19960513 SCHUBERT Štěpán REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 01:10:50 00:05:02 20
12. 11 CZE19770331 HEKELE Emil STEVENS Bikes - EMILIO SPORT 01:11:04 00:05:16 19
13. 9 SVK19940717 GLAJZA Ondrej JOHNSON CONTROLS AŠ MB 01:11:30 00:05:42 18
14. 42 CZE19970916 KUNT Lukáš REMERX - MERIDA TEAM KOLÍN 01:11:41 00:05:53 17
15. 29 CZE19931127 KUBÍN Michael CykloVAPE STEVENS racing team 01:11:57 00:06:09 16
16. 14 SVK19730408 METLIČKA Václav 3 x V Team 01:12:15 00:06:27 15
17. 54 CZE19970313 PRŮDEK Matěj NUTREND SPECIALIZED RACING 01:12:16 00:06:28 14
18. 34 CZE19960703 ŠÍREK Adrian KC Hlinsko 1 13
19. 26 CZE19831017 BENDA Michal TJ SOKOL PLAVY - CYKLO BENDA 4 12
20. 13 AUT19830630 GOLLINGER Karl Heinz ASVÖ Radl-Eck Cycling 4 11
21. 12 AUT19930908 HEIGL Philipp Sportunion Bikestore.cc-Team 4 10
22. 25 CZE19810228 GONDA Pavel DURATEC WEIL 4 9
23. 18 CZE19900107 NEPRAŠ Karel ACK Stará Ves n. Ondřejnicí 4 8
24. 22 CZE19950516 SVRČINA Karel KC Hlinsko 4 7
25. 31 CZE19970421 MATĚJČEK Martin ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 5 6
26. 24 CZE19850519 PODRAZIL Tomáš TJ Sokol Holé Vrchy 5 5
27. 49 CZE19941117 KUKRLE Michael TJ FAVORIT Brno 5 4
28. 39 CZE19940629 NOVÁČEK Tomáš S.K. JIŘÍ TEAM OSTRAVA 6 3
29. 32 CZE19930715 KOBLIC Radek ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 6 2
30. 28 CZE19861001 HOCHMANN Jiří Team Dukla Praha 6 1
31. 37 CZE19940116 PAVLÍK Václav RBB INVEST Jindř. Hradec 6
32. 58 GER19960418 HÄHNEL Frederik RSC Cottbus 6
33. 30 CZE19831016 BAMBULA Stanislav ČEZ CYKLO TEAM TÁBOR 6
34. 55 CZE19841005 BŘEZINA Petr CYKLO TEAM KOLARNA 6
35. 56 CZE19920724 ŠTĚPÁNÍK Jiří CYKLO TEAM KOLARNA 6
36. 46 CZE19960423 MORÁVEK Zdeněk ALLTRAINING.CZ 6
37. 50 POL19970122 CHUDEK Dawid MG LKS "BLEKITNI" PAULA-TRANS 7
38. 48 CZE19960128 KOSINA Jakub Carla.Kupkolo DK n.L. 7
39. 45 CZE19860428 SVATOŠ Václav TJ Sokol Holé Vrchy 7
40. 47 POL19970116 NIESLUCHOWSKI Damian LKS "ORLETA" GORZÓV 7
41. 40 CZE19961128 PLIML Martin TJ Lokomotiva Beroun 8
42. 35 CZE19961230 HLAVÁČEK Jan CK Příbram - Fany GASTRO 8
Nedokončili
53 TOMEK Josef ARBÖ DENZEL CLIFF WIEN
57 MAYER Daniel KC Hlinsko
Close