1 Asbjørn Kragh Andersen Team TREFOR - Blue Water 106 0 03:06:08 FINISHED Præmie 8
2 Patrick Clausen Team TREFOR - Blue Water 103 0 s.t. FINISHED Præmie 6
3 Marc Hester ONE Pro Cycling 232 0 s.t. FINISHED Præmie 5
4 Alex Nicki Sylvest Rasmussen Team TREFOR - Blue Water 100 0 s.t. FINISHED Præmie 4
5 Jannik Hyldtoft Hansen Team IBT Isolering - Ridley 230 0 s.t. FINISHED Præmie 3
6 Christoffer Lisson Team Almeborg-Bornholm 136 0 s.t. FINISHED Præmie 2
7 Louis Bendixen Team ABC Elite 34 0 s.t. FINISHED Præmie 1
8 Rolf Nyborg Broge Team coloQuick 122 0 s.t. FINISHED Præmie 1
9 Anders Holm Team Almeborg-Bornholm 125 0 s.t. FINISHED Præmie 1
10 Nicolai Brøchner Riwal Platform Cycling Team 97 0 s.t. FINISHED Præmie 1
11 Marius Therkildsen Herning Cykle Klub 209 0 s.t. FINISHED Præmie 1
12 Erik Lahm Odder Cykel Klub 41 0 s.t. FINISHED Præmie 1
13 Kasper Würtz Schmidt Randers Cykleklub af 1910 63 0 s.t. FINISHED Præmie 1
14 Rasmus Mygind Riwal Platform Cycling Team 89 0 s.t. FINISHED Præmie 1
15 Mads Baadgaard Rahbek Team TREFOR - Blue Water 104 0 s.t. FINISHED Præmie 1
16 Jesper Juul Andreasen Team Almeborg-Bornholm 137 0 s.t. FINISHED Præmie
17 Elias Helleskov Busk Team Ltech 176 0 s.t. FINISHED Præmie
18 Ken-Levi Eikeland Sandefjord SK 620 0 s.t. FINISHED Præmie
19 Jacob Kruse Jensen Herning Cykle Klub 240 0 s.t. FINISHED Præmie
20 Jesper Bundgård Vinkel Team Jutlander Bank 206 0 s.t. FINISHED Præmie
21 Kristian Arnth Sørensen Herning Cykle Klub 204 0 s.t. FINISHED
22 Eskil Vammen Team WeBike-CK Aarhus 178 0 s.t. FINISHED
23 Kristian Karstoft Team Soigneur - FBL 217 0 s.t. FINISHED
24 Stefan Djurhuus Team Almeborg-Bornholm 132 0 s.t. FINISHED
25 Kristoffer Stampe Team Soigneur - FBL 166 0 s.t. FINISHED
26 Emil Toudal Team Almeborg-Bornholm 131 0 s.t. FINISHED
27 Frederik Rosenbæk Cykling Odense 221 0 s.t. FINISHED
28 Marcus Bønlykke Kalundborg Cykle Club 13 0 s.t. FINISHED
29 Daniel Henning Hartvig Team IBT Isolering - Ridley 45 0 s.t. FINISHED
30 Jonas Abrahamsen Grenland SK 621 0 s.t. FINISHED
31 Sebastian Juul Næstved Bicycle Club 238 0 s.t. FINISHED
32 Andreas Serop Larsen Næstved Bicycle Club 246 0 s.t. FINISHED
33 Nils Lau Nyborg Broge Randers Cykleklub af 1910 68 0 s.t. FINISHED
34 Nils Eigil Bradtberg Team ABC Elite 30 0 s.t. FINISHED
35 Mathias Skov-Jensen Team Soigneur - FBL 199 0 s.t. FINISHED
36 Niklas Eg Herning Cykle Klub 214 0 s.t. FINISHED
37 Joakim Bukdal Team ABC Elite 38 0 s.t. FINISHED
38 Jesper Odgaard Nielsen Team coloQuick 115 0 s.t. FINISHED
39 Anders Krogh Jensen Randers Cykleklub af 1910 67 0 s.t. FINISHED
40 Frederik Muff Team WeBike-CK Aarhus 174 0 s.t. FINISHED
41 Andreas Hyldgaard Jeppesen Team TREFOR - Blue Water 110 0 s.t. FINISHED
42 Emil Nygaard Vinjebo Team TREFOR - Blue Water 111 0 s.t. FINISHED
43 Thomas Nybo Riis Team TREFOR - Blue Water 102 0 03:06:19 FINISHED
44 Lasse Mortensgaard Team ABC Elite 32 0 s.t. FINISHED
45 Neofytos Sakellaridis Mangouras Team IBT Isolering - Ridley 40 0 s.t. FINISHED
46 Morten Høberg Team Soigneur - FBL 165 0 03:06:22 FINISHED
47 Mathias Bregnhøj Odder Cykel Klub 72 0 s.t. FINISHED
48 Thomas Edemann Jensen Team Jutlander Bank 150 0 s.t. FINISHED
49 Casper Von Folsach Riwal Platform Cycling Team 94 0 03:06:24 FINISHED
50 Casper Pedersen Riwal Platform Cycling Team 88 0 s.t. FINISHED
51 David Wederkinck Andersen Team Soigneur - FBL 231 0 03:06:30 FINISHED
52 Mark Ellegaard Team IBT Isolering - Ridley 247 0 03:06:34 FINISHED
53 Jacques Stilling Randers Cykleklub af 1910 69 0 03:06:35 FINISHED
54 Jonas Nordkroggård Team ABC Elite 36 0 s.t. FINISHED
55 Frederik Bjørke Schwartz Team Ltech 142 0 s.t. FINISHED
56 Nichlas Eberhardt Sørensen Hvidovre Cykle Klub 4 0 s.t. FINISHED
57 Mathias Møller Nielsen Herning Cykle Klub 244 0 s.t. FINISHED
58 Emil Dam Sørensen Team Soigneur - FBL 167 0 s.t. FINISHED
59 Morten Øllegaard Riwal Platform Cycling Team 86 0 s.t. FINISHED
60 Jacob Mørkøv Team Ltech 216 0 s.t. FINISHED
61 Kasper Linde Jørgensen Riwal Platform Cycling Team 90 0 s.t. FINISHED
62 Simon Lund Guldbæk Team Ltech 195 0 03:06:41 FINISHED
63 Aleksej Calmann Vesthimmerlands Cykle Klub 70 0 s.t. FINISHED
64 Anders Hardahl Team TREFOR - Blue Water 109 0 03:06:48 FINISHED
65 Mark Sehested Pedersen Team TREFOR - Blue Water 107 0 s.t. FINISHED
66 Mads Lilholm Meyer Odder Cykel Klub 62 0 03:07:07 FINISHED
67 Nicolaj Amping Team IBT Isolering - Ridley 49 0 03:07:09 FINISHED
68 Nikola Aistrup Riwal Platform Cycling Team 98 0 s.t. FINISHED
69 Elias Angell Spikseth Kristiansand CK 619 0 s.t. FINISHED
70 Daniel Foder Team TREFOR - Blue Water 112 0 s.t. FINISHED
71 Torkil Veyhe Odder Cykel Klub 75 0 03:07:18 FINISHED
72 Henrik Andersen Team IBT Isolering - Ridley 245 0 s.t. FINISHED
73 Martin Grøn Riwal Platform Cycling Team 93 0 03:07:32 FINISHED
74 Tobias Mørch Kongstad Riwal Platform Cycling Team 200 0 s.t. FINISHED
75 Mads Corell Team coloQuick 114 0 03:07:47 FINISHED
76 Jimmi Sørensen Team coloQuick 119 0 03:08:03 FINISHED
77 Christian Moberg Jørgensen Team coloQuick 124 0 s.t. FINISHED
78 Jonas Vingegaard Odder Cykel Klub 215 0 03:11:36 FINISHED
79 Jacob Gye Madsen Team coloQuick 120 0 s.t. FINISHED
80 Anders Fynbo Arbejdernes Bicykle Club (Abc) 249 0 03:13:50 FINISHED
81 Patrik Rybardt CK Ringen 836 0 03:14:05 FINISHED
Close