1 Rune Almindsø Andersen Team coloQuick 118 0 03:43:49 FINISHED Præmie 8
2 Andreas Hyldgaard Jeppesen Team TREFOR - Blue Water 110 0 s.t. FINISHED Præmie 6
3 Steffen Munk Christiansen Team Jutlander Bank 151 0 s.t. FINISHED Præmie 5
4 Jesper Mørkøv Riwal Platform Cycling Team 138 0 s.t. FINISHED Præmie 4
5 Stefan Djurhuus Team Almeborg-Bornholm 132 0 s.t. FINISHED Præmie 3
6 Rolf Nyborg Broge Team coloQuick 122 0 s.t. FINISHED Præmie 2
7 Jes Steengaard Team WeBike-CK Aarhus 188 0 03:43:53 FINISHED Præmie 1
8 Mads Baadgaard Rahbek Team TREFOR - Blue Water 104 0 03:43:56 FINISHED Præmie 1
9 Christian Moberg Jørgensen Team coloQuick 124 0 03:44:09 FINISHED Præmie 1
10 Jesper Odgaard Nielsen Team coloQuick 115 0 03:44:12 FINISHED Præmie 1
11 Anders Hardahl Team TREFOR - Blue Water 109 0 03:44:15 FINISHED Præmie 1
12 Casper Pedersen Riwal Platform Cycling Team 88 0 03:44:28 FINISHED Præmie 1
13 Thomas Nybo Riis Team TREFOR - Blue Water 102 0 s.t. FINISHED Præmie 1
14 Alexander Kamp Team coloQuick 117 0 s.t. FINISHED Præmie 1
15 Nicklas Overgaard Amdi Pedersen Team Jutlander Bank 153 0 s.t. FINISHED Præmie 1
16 Morten Høberg Team Soigneur - FBL 165 0 s.t. FINISHED Præmie
17 Jacob Gye Madsen Team coloQuick 120 0 03:44:32 FINISHED Præmie
18 Rasmus Fjordside Lehrmann Frederikshøj Cycling Club 84 0 03:44:33 FINISHED Præmie
19 Dennis Herforth Jensen Team coloQuick 121 0 03:44:38 FINISHED Præmie
20 Mads Lilholm Meyer Odder Cykel Klub 62 0 s.t. FINISHED Præmie
21 Mathias Lisson Team Almeborg-Bornholm 135 0 03:45:00 FINISHED
22 Nikolaj Henning Team Jutlander Bank 155 0 s.t. FINISHED
23 Emil Ravnsholt Team Almeborg-Bornholm 127 0 03:50:27 FINISHED
24 Marcus Bønlykke Kalundborg Cykle Club 13 0 s.t. FINISHED
25 Daniel Henning Hartvig Team IBT Isolering - Ridley 45 0 s.t. FINISHED
26 Lasse Mortensgaard Team ABC Elite 32 0 s.t. FINISHED
27 Morten Gadgaard Champion System Conti Cycling Team 194 0 s.t. FINISHED
28 Simon Bigum Team Almeborg-Bornholm 99 0 03:50:30 FINISHED
29 Jone Ellingsen Sandnes Sykle Klubb 609 0 s.t. FINISHED
30 Jesper Schultz Team Jutlander Bank 56 0 s.t. FINISHED
31 Mathias Bregnhøj Odder Cykel Klub 72 0 s.t. FINISHED
32 Martin Fatnes sandnes sykleklubb 606 0 s.t. FINISHED
33 Eimund Åse sandnes sykleklubb 604 0 s.t. FINISHED
34 Jonas Abrahamsen Grenland SK 603 0 s.t. FINISHED
35 Jakob Frandsen Team Jutlander Bank 154 0 s.t. FINISHED
36 Casper Von Folsach Riwal Platform Cycling Team 94 0 s.t. FINISHED
37 Kristian Kulset Ringerike SK 602 0 s.t. FINISHED
38 Joakim Mikkel Svensson C.C. Gladsaxe 11 0 s.t. FINISHED
39 Thomas Edemann Jensen Team Jutlander Bank 150 0 s.t. FINISHED
40 Jørn Fjeldavlie Grenland Sykleklubb 639 0 s.t. FINISHED
41 Frederik Zeuner Herning Cykle Klub 58 0 s.t. FINISHED
42 Emil Toudal Team Almeborg-Bornholm 131 0 s.t. FINISHED
43 Eskil Vammen Team WeBike-CK Aarhus 178 0 s.t. FINISHED
44 Frederik Muff Team WeBike-CK Aarhus 174 0 s.t. FINISHED
45 Edvin Tholin CK Bure 601 0 s.t. FINISHED
46 Erik Lahm Odder Cykel Klub 41 0 s.t. FINISHED
47 Torkil Veyhe Odder Cykel Klub 75 0 s.t. FINISHED
48 Simon Lund Guldbæk Team Ltech 195 0 s.t. FINISHED
49 Emil Nygaard Vinjebo Team TREFOR - Blue Water 111 0 s.t. FINISHED
50 Tobias Mørch Kongstad Riwal Platform Cycling Team 200 0 s.t. FINISHED
51 Joakim Åleheim Team Cykelogen Cykelklubb 612 0 s.t. FINISHED
52 Jonas Nordkroggård Team ABC Elite 36 0 s.t. FINISHED
53 Mads Corell Team coloQuick 114 0 s.t. FINISHED
54 Magnus Bak Klaris SEG Racing 971 0 s.t. FINISHED
55 Aleksej Calmann Vesthimmerlands Cykle Klub 70 0 s.t. FINISHED
56 Kasper Malmkjær Team ABC Elite 33 0 s.t. FINISHED
57 Nicolai Jørgensen Odder Cykel Klub 61 0 s.t. FINISHED
58 Christian Nyvang Lund Team coloQuick 116 0 s.t. FINISHED
59 Peter Carlsson CK Bure 600 0 s.t. FINISHED
60 Nicolaj Steen Team Jutlander Bank 152 0 s.t. FINISHED
61 Mads Hardahl Aalborg Cykle-Ring 85 0 s.t. FINISHED
62 Filip Bengtsson CK Bura 645 0 s.t. FINISHED
63 Benjamin Hansson Amager Cykle Ring 158 0 s.t. FINISHED
64 Jonas Poulsen Team Ltech 144 0 03:50:39 FINISHED
65 Jimmi Sørensen Team coloQuick 119 0 s.t. FINISHED
66 Frederik Bjørke Schwartz Team Ltech 142 0 03:50:41 FINISHED
67 Anders Holm Team Almeborg-Bornholm 125 0 s.t. FINISHED
68 Jeppe Norup Dal Team WeBike-CK Aarhus 175 0 03:50:44 FINISHED
69 Mathias Lindberg Mortensen Team Ltech 43 0 03:50:46 FINISHED
70 Aske Louring Vorre Team coloQuick 123 0 s.t. FINISHED
71 Kasper Würtz Schmidt Randers Cykleklub af 1910 63 0 03:50:49 FINISHED
72 Mikkel Black Christensen Team WeBike-CK Aarhus 179 0 s.t. FINISHED
73 Mikkel Bahnsen Randers Cykleklub af 1910 66 0 03:51:12 FINISHED
74 Nicklas Bøje Pedersen Team ABC Elite 35 0 03:52:21 FINISHED
75 Alexander Franz Elektroland24-Cycling Team 611 0 03:53:09 FINISHED
76 Mads Christensen Riwal Platform Cycling Team 95 0 s.t. FINISHED
77 Kasper Linde Jørgensen Riwal Platform Cycling Team 90 0 03:55:13 FINISHED
Close