1 Magnus Cort Nielsen Orica-Greenedge 72 0 03:45:06 FINISHED Præmie 8
2 Morten Øllegaard Riwal Platform Cycling Team 31 0 s.t. FINISHED Præmie 6
3 Asbjørn Kragh Andersen Team TREFOR - Blue Water 7 0 s.t. FINISHED Præmie 5
4 Nicolai Brøchner Riwal Platform Cycling Team 40 0 s.t. FINISHED Præmie 4
5 Mads Würtz Schmidt Team coloQuick 43 0 03:45:09 FINISHED Præmie 3
6 Jersper Schultz Team Jutælander Bank 89 0 s.t. FINISHED Præmie
7 Rune Almindsø Andersen Team coloQuick 48 0 s.t. FINISHED Præmie 1
8 Simon Bigum Team Almeborg-Bornholm 24 0 03:45:12 FINISHED Præmie 1
9 Mark Sehested Pedersen Team TREFOR - Blue Water 1 0 s.t. FINISHED Præmie 1
10 Rasmus Bøgh Wallin Amager Cykle Ring 115 0 s.t. FINISHED Præmie 1
11 Stefan Djurhuus Team Almeborg-Bornholm 18 0 s.t. FINISHED Præmie 1
12 Patrick Clausen Team TREFOR - Blue Water 4 0 s.t. FINISHED Præmie 1
13 Nicolaj Steen Team Jutlander Bank 84 0 s.t. FINISHED Præmie 1
14 Mikkel Black Christensen Team WeBike-CK Aarhus 110 0 s.t. FINISHED Præmie 1
15 Jesper Bundgård Vinkel Team Jutlander Bank 117 0 s.t. FINISHED Præmie 1
16 Rolf Nyborg Broge Team coloQuick 52 0 s.t. FINISHED Præmie
17 David Wederkinck Andersen Team Soigneur - FBL 29 0 03:45:15 FINISHED Præmie
18 Nicolai Jørgensen Odder Cykel Klub 91 0 s.t. FINISHED Præmie
19 chris anker sørensen Tinkoff - Saxo 78 0 s.t. FINISHED Præmie
20 Daniel Henning Hartvig Team IBT Isolering - Ridley 60 0 s.t. FINISHED Præmie
21 Casper Pedersen Riwal Platform Cycling Team 33 0 03:45:17 FINISHED
22 Sebastian Lander Team TREFOR - Blue Water 2 0 s.t. FINISHED
23 Nils Lau Nyborg Broge Randers Cykleklub af 1910 100 0 s.t. FINISHED
24 Marius Therkildsen Herning Cykle Klub 74 0 s.t. FINISHED
25 Isac Lundgren Team Argon 18 Scandinavia 71 0 s.t. FINISHED
26 Joakim Bukdal Team ABC Elite 58 0 s.t. FINISHED
27 Torkil Veyhe Odder Cykel Klub 94 0 03:45:22 FINISHED
28 Thomas Edemann Jensen Team Jutlander Bank 82 0 03:45:25 FINISHED
29 Simon Gaál Team IBT Isolering - Ridley 63 0 03:45:27 FINISHED
30 Jesper Hansen Randers Cykleklub af 1910 104 0 s.t. FINISHED
31 Nikolaj Henning Team Jutlander Bank 87 0 s.t. FINISHED
32 Mathias Bregnhøj Odder Cykel Klub 93 0 03:45:29 FINISHED
33 Marc Hester ONE Pro Cycling 116 0 03:45:31 FINISHED
34 Mathias Skov-Jensen Team Soigneur - FBL 30 0 s.t. FINISHED
35 Anders Hardahl Team TREFOR - Blue Water 10 0 s.t. FINISHED
36 Mads Hardahl Aalborg Cykle-Ring 107 0 s.t. FINISHED
37 Mathias Dam Westergaard Team Almeborg-Bornholm 15 0 s.t. FINISHED
38 Steffen Munk Christiansen Team Jutlander Bank 83 0 03:45:35 FINISHED
39 Aske Louring Vorre Team coloQuick 53 0 03:45:38 FINISHED
40 Nicklas Bøje Pedersen Team ABC Elite 57 0 s.t. FINISHED
41 Jesper Odgaard Nielsen Team coloQuick 45 0 03:45:40 FINISHED
42 Jonas Gregaard Wilsly Team TREFOR - Blue Water 9 0 s.t. FINISHED
43 Christoffer Lisson Team Almeborg-Bornholm 21 0 s.t. FINISHED
44 Emil Bækhøj Halvorsen Riwal Platform Cycling Team 39 0 03:45:42 FINISHED
45 Mads Lilholm Meyer Odder Cykel Klub 92 0 03:45:58 FINISHED
46 Thomas Nybo Riis Team TREFOR - Blue Water 3 0 03:46:36 FINISHED
47 Andreas Hyldgaard Jeppesen Team TREFOR - Blue Water 11 0 s.t. FINISHED
48 Daniel Foder Team TREFOR - Blue Water 12 0 s.t. FINISHED
49 Louis Bendixen Team ABC Elite 56 0 s.t. FINISHED
50 Marcus Svensson Team Argon 18 Scandinavia 68 0 03:46:39 FINISHED
51 Jonas Aaen Riwal Platform Cycling Team 36 0 03:46:44 FINISHED
52 Kasper Linde Jørgensen Riwal Platform Cycling Team 35 0 s.t. FINISHED
53 Jes Steengaard Team WeBike-CK Aarhus 111 0 03:47:11 FINISHED
54 Martin Grøn Riwal Platform Cycling Team 37 0 03:47:12 FINISHED
55 Anders Krogh Jensen Randers Cykleklub af 1910 99 0 03:47:16 FINISHED
56 Emil Ravnsholt Team Almeborg-Bornholm 14 0 03:47:21 FINISHED
57 Kristian Arnth Sørensen Herning Cykle Klub 75 0 03:47:25 FINISHED
58 Martin Toft Madsen Team Almeborg-Bornholm 19 0 03:47:32 FINISHED
59 Mathias Lindberg Mortensen Team Ltech 80 0 03:47:35 FINISHED
60 Jakob Frandsen Team Jutlander Bank 86 0 03:47:42 FINISHED
61 Christian Nyvang Lund Team coloQuick 46 0 s.t. FINISHED
62 Jacob Gye Madsen Team coloQuick 50 0 03:47:44 FINISHED
63 Emil Dam Sørensen Team Soigneur - FBL 27 0 03:49:19 FINISHED
64 Anders Holm Team Almeborg-Bornholm 13 0 03:49:22 FINISHED
65 Joakim Mikkel Svensson C.C. Gladsaxe 79 0 03:49:28 FINISHED
66 Jacques Stilling Randers Cykleklub af 1910 101 0 03:49:33 FINISHED
67 Jesper Mørkøv Riwal Platform Cycling Team 42 0 03:49:36 FINISHED
68 Kaspar Schjønnemann Larsen Riwal Platform Cycling Team 32 0 s.t. FINISHED
69 Christian Moberg Jørgensen Team coloQuick 54 0 s.t. FINISHED
70 Nikola Aistrup Riwal Platform Cycling Team 41 0 03:49:45 FINISHED
71 Peter Kjær Nielsen Herning Cykle Klub 73 0 03:49:56 FINISHED
72 Mikkel Bahnsen Randers Cykleklub af 1910 98 0 03:50:25 FINISHED
73 Sebastian Carlsbæk Møller Randers Cykleklub af 1910 96 0 03:52:39 FINISHED
74 Frederik Zeuner Herning Cykle Klub 76 0 s.t. FINISHED
75 Jamol Eastmond Randers Cykleklub af 1910 103 0 03:53:53 FINISHED
76 Rasmus Esmann Ginnerup Randers Cykleklub af 1910 102 0 s.t. FINISHED
77 Emil Toudal Team Almeborg-Bornholm 17 0 04:00:33 FINISHED
78 Daniel Bligaard Lyhne Team Jutlander Bank 88 0 s.t. FINISHED
79 Anders Ekh Team Argon 18 Scandinavia 69 0 s.t. FINISHED
80 Lasse Mortensgaard Team ABC Elite 55 0 s.t. FINISHED
Close