1
VAN AERT Wout
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19940915
U23CMC
1H05´01"
2
VANTORNOUT Klaas
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19820519
EL.CMC
1H06´21"
+1´20"
3
MERLIER Tim
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19921030
EL.CMC
1H06´26"
+1´25"
4
PEETERS Rob
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19850702
EL.CMC
1H06´26"
+1´25"
5
NYS Sven
CRELAN AA DRINK TEAM
BEL19760617
EL.MC
1H06´33"
+1´32"
6
VERMEERSCH Gianni
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19921119
EL.CMC
1H07´17"
+2´16"
7
ADAMS Joeri
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19891015
EL.CMC
1H07´31"
+2´30"
8
ADAMS Jens
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19920605
EL.CMC
1H07´48"
+2´47"
9
PEETERS Yannick
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19961115
U23.C
1H08´09"
+3´08"
10
VAN COMPERNOLLE Kenneth
COLBA SUPERANO HAM
BEL19880330
EL.CZC
1H08´51"
+3´50"
11
DENUWELAERE Jan
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19880409
EL.CZC
1H09´03"
+4´02"
12
VAN DEN BOSCH Tom
HARGROVES CYCLES RACE TEAM
BEL19850506
ELITE
1H09´22"
+4´21"
13
VAN TICHELT Yorben
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19940712
U23.C
1H10´14"
+5´13"
14
JOSEPH Thomas
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19961206
U23.C
1H10´43"
+5´42"
15
CLEPPE Nicolas
TELENET FIDEA CYCLING TEAM
BEL19951212
U23.C
1 r
16
BRAET Vinnie
COLBA SUPERANO HAM
BEL19910812
EL.CZC
1 r
17
VANKEIRSBILCK Berne
INDIVIDUEEL
BEL19941021
U23
1 r
18
CANT Kevin
CORENDON-KWADRO
BEL19880311
EL.CZC
1 r
19
BERDEN Ben
RALLY
BEL19750929
ELITE
1 r
20
HOFMAN Bart
NODRUGS HEROES FLANDERS
BEL19850820
ELITE
2 r
21
VANDEVELDE Ruben
MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
BEL19880212
ELITE
2 r
22
SCHUERMANS Jelle
VASTGOEDSERVICE GOLDEN PALACE CT
BEL19961203
U23.C
2 r
23
BRACKMAN Jelle
WETTERSE DAKWERKEN-TRAWOBO-VDM CT
BEL19891217
ELITE
3 r
24
DE CLEYN Dave
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19880802
ELITE
3 r
25
GIL Mariusz
PROJECT CROSS
POL19830506
ELITE
3 r
26
WILLEMYNS Mathieu
MEZ TEAM BELGIUM SNELLEGEM
BEL19900711
ELITE
3 r
27
VAN ROOSBROECK Pieter
VAN ASSCHE - ALPHA MOTORHOMES CT
BEL19961107
U23
3 r
28
KOYEN Niels
BIKE EXPERIENCE CYCLING TEAM
BEL19910727
ELITE
3 r
29
ALDERWEIRELD Robin
CYCLING TEAM OOSTKUST
BEL19961210
U23
4 r
30
SPRAGG James
GBR19870719
ELITE
4 r
31
VANCOMPERNOLLE Jan
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19910822
ELITE
4 r
32
GARRIGAN Mike
CAN19811024
ELITE
4 r
33
DE WISPELAERE Bert
DMC- CYCLING TEAM
BEL19820516
ELITE
4 r
34
MILLBURN Garry
CYCLING TEAM AUSTRALIA
AUS19870202
ELITE
5 r
35
DUBOIS Camille
UC IFS HEROUVILLE
FRA19920717
ELITE
5 r
36
BIANCO Marco
ITA19821211
ELITE
5 r
37
HOGAN Jack
CYCLING TEAM AUSTRALIA
AUS19960412
U23
5 r
38
REDENBACH Paul
CYCLING TEAM AUSTRALIA
AUS19780411
ELITE
6 r
DNF
AERNOUTS Jim
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19890323
EL.CMC
DNF
TAKENOUCHI Yu
VERANCLASSIC
JPN19880901
ELITE
DNF
VANTHOURENHOUT Sven
CRELAN AA DRINK TEAM
BEL19810114
EL.MC
DNF
VAN EMPEL Micki
TEAM CRELAN - AA DRINK
NED19900724
ELITE
DNF
DE CLERCQ Angelo
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19911210
EL.CZC
DNF
RONDELEZ Björn
LINGIER VERSLUYS BEACHBIKERS VZW
BEL19760723
ELITE
DNF
UYTDEWILLIGEN Ingmar
CYCLING TEAM ZEMST VZW
BEL19911008
ELITE
DNF
DEGROOTE Jonas
FCP - GLASCENTRA CT
BEL19951017
U23
Close