1 Andrus Aug (Est) De Nardi Pasta Montgrappa 3.33.29
2 Arno Kaspret (Aut) Elk Haus Union Schrems
3 Jurgen Werner (Ger) Team Nurnberger Versicherung
4 Denis Silvestrin (Ita) S.C. Filmop Arcasa Saba
5 Adam Wadecki (Pol) Mroz
6 Zoltan Csomor (Hun) Mapei Kanizsa
7 Jaroslaw Zarebsky (Pol) CCC
8 Dennis Kraft (Ger) Team Berlin
9 Petr Herman (Cze) Gericom Bikedrive
10 Mariusz Kaminski (Pol) Legia
11 Jan Faltynek (Cze) Joko Velamos
12 Henrik Oldin (Swe) Team Mälarenergi
13 Borut Bozic (Slo) Radenska Rog
14 Arnold Eisel (Aut) Elk Haus Union Schrems
15 Samuel Faruhn (Ger) Nova Gorica
16 Paul Martens (Ger) ISPO Lotusein Cottbus
17 Adam Romolka (Cze) Gericom Bikedrive
18 Matej Marin (Slo) Perutnina Ptuj
19 Vasilis Anasstopolous (Gre) Volksbank Ideal
20 Richard Rettegi (Aut) Austrian National Team
21 Pavel Martinek (Cze) CK Brno
22 Daniel Czajkowski (Pol) Servisco - Koop
23 Michele Marinozzi (Ita) Mixte1
24 Simone Cadamoro (Ita) De Nardi Pasta Montgrappa
25 Christian Lademann (Ger) Wustenrot - ZVVZ
26 David Chassot (Swi) Team Jura Suisse
27 Christoph Kerschbaum (Aut) Austrian National Team
28 Hrvoje Miholjevic (Cro) Sava Kranj
29 David Krejci (Cze) PSK Remerx
30 Andrea Ballan (Ita) De Nardi Pasta Montgrappa
31 Artur Krzeszowiec (Pol) CCC
32 Mateusz Mroz (Pol) Mroz
33 Radoslav Rogina (Cro) Perutnina Ptuj Krka Telekom
34 Martin Vestby (Nor) Team Mälarenergi
35 Branislav Stejskal (Svk) Mixte1 (Ampro - Dukla Trencin)
36 Zolt Der (Yug) Yugoslavian National Team
37 Kimmo Kananen (Fin) Team Mälarenergi
38 Michael Mourecek (Cze) ASC Dukla Praha
39 Benjamin Minow (Ger) LTA - Quatro Logistics
40 Martin Laciak (Cze) Wustenrot - ZVVZ
41 Robert Otto (Ger) Team Berlin
42 Joachim Vollmann (Aut) Austrian National Team
43 Sascha Lutz (Ger) Team Berlin
44 Benedek Voros (Hun) Mapei Kanizsa
45 Uros Silar (Slo) Sava Kranj
46 Mathias Robliuk (Ger) ISPO Lotusein Cottbus
47 Holger Sievers (Ger) Team Nurnberger Versicherung
48 Bjorn Schroder (Ger) Team Berlin
49 Jörg Forster (Ger) Team Nurnberger Versicherung
50 Zak Fonovic (Cro) Kamen Cremcaffe Kavaimpex
51 Matija Kvasina (Cro) Radenska Rog
52 Fredrik Johansson (Swe) Team Mälarenergi
53 Giuseppe Ribolzi (Ita) Team Jura Suisse
54 Bostjan Mervar (Slo) Perutnina Ptuj Krka Telekom
55 Remigijus Lupeikis (Ltu) Mroz
56 Gregor Gazvoda (Slo) Perutnina Ptuj
57 David Demanuele (Cro) Perutnina Ptuj
58 Dominik Raza (Ger) Wustenrot - ZVVZ
59 Cesary Zamana (Pol) CCC
60 Ivan Sever (Cro) Radenska Rog
61 Philippe Schnyder (Swi) Volksbank Ideal
62 Mitja Mahoric (Slo) Perutnina Ptuj Krka Telekom
63 Pawel Zugaj (Pol) Mroz
64 Vojtech Muchka (Cze) Joko Velamos
65 Florian Ludi (Swi) Team Jura Suisse
66 Tomislav Danculovic (Cro) Perutnina Ptuj
67 Jurgen Pauritsch (Aut) Team Nurnberger Versicherung
68 Ivano Sanzovo (Ita) S.C. Filmop Arcasa Saba
69 Krystof Szafranski (Pol) CCC
70 Fredrik Modin (Swe) Team Mälarenergi
71 John Kelly (USA) Mapei Kanizsa
72 Marko Zepic (Slo) Sava Kranj
73 Sergeij Babenko (Rus) Nova Gorica
74 Radek Blahut (Cze) Joko Velamos
75 Sebastian Skiba (Pol) Legia
76 Gregor Zagorc (Slo) KRKA Telekom
77 Mauro Avallini (Ita) S.C. Filmop Arcasa Saba
78 Gabor Kisko (Hun) Mapei Kanizsa
79 Marek Blazej (Pol) Legia
80 Walter Bonca (Slo) Perutnina Ptuj Krka Telekom
81 Emanuele Barichello (Ita) S.C. Filmop Arcasa Saba
82 Martin Mares (Cze) PSK Remerx
83 Branko Filip (Slo) Perutnina Ptuj Krka Telekom
84 Jan Kruzic (Svk) De Nardi Pasta Montgrappa
85 Marek Galinski (Pol) CCC
86 Aleksandar Nikacevic (Yug) Yugoslavian National Team
87 Martin Prazdnovsky (Svk) De Nardi Pasta Montgrappa
88 Domen Blazek (Slo) Sava Kranj
89 Martin Cotar (Cro) Sava Kranj
90 Zbigniew Wyrzykowski (Pol) Mroz
91 Gregor Zoledziowski (Pol) Legia
92 Kasper Sowinski (Pol) Legia
93 Dennis Rasmussen (Den) Glud & Marstrand Horsens
94 Stanislav Kozubek (Cze) ASC Dukla Praha
95 Kamil Vrana (Cze) PSK Remerx
96 Juro Golcer (Slo) Perutnina Ptuj Krka Telekom
97 Martin Fischerlener (Aut) Volksbank Ideal
98 Massimo Demarin (Cro) Nova Gorica
99 Rafael Ballester (Spa) Team Mälarenergi
100 Tomaz Nose (Slo) KRKA Telekom
101 Lubos Pavlech (Cze) CK Brno
102 Frazer McMaster (NZl) Volksbank Ideal
103 Patrik Kofler (Aut) Volksbank Ideal
104 Marek Kaminski (Pol) Servisco - Koop
105 Alges Maasikmets (Est) Estonian National Team
106 Seweryn Kohut (Pol) De Nardi Pasta Montgrappa
107 Franz Stocher (Aut) Elk Haus Union Schrems
108 Rajmundas Vilcynskas (Ltu) Mroz
109 Hannes Hempel (Aut) Gericom Bikedrive
110 Sebastian Wolski (Pol) Team Nurnberger Versicherung
111 Valentin Zeller (Aut) Trodat Resch & Frisch Eybl
112 Fritz Berein (Aut) Elk Haus Union Schrems
113 Robert Nagy (Svk) Mapei Kanizsa
114 Stefan Richner (Swi) LTA - Quatro Logistics
115 Jure Zrimsek (Slo) KRKA Telekom
116 Heiko Sepp (Est) Estonian National Team 2.43
117 Zvonimir Pokupec (Cro) Dubrava
118 Alan Dumic (Cro) Dubrava
119 Karsten Volkmann (Ger) LTA - Quatro Logistics
120 Raivo Maimre (Est) Estonian National Team
121 Ronny Harts (Ger) ISPO Lotusein Cottbus
122 Marko Spasojevic (Yug) Yugoslavian National Team
123 David Crmelj (Slo) Nova Gorica
124 Jan Pokrandt (Ger) ISPO Lotusein Cottbus
125 Zoltan Csomor (Hun) Mapei Kanizsa 2.49
126 Pawel Sendal (Pol) Miche - Penna
127 Tomas Buchacek (Cze) Joko Velamos
128 Gregor Willwohl (Ger) Team Berlin
129 Zdenek Mlynar (Cze) CK Brno
130 Jaroslaw Welniak (Pol) Legia
131 David Vrana (Cze) CK Brno
132 Bartolomiej Ksobiak (Pol) Servisco - Koop
133 Tomislav Elkasovic (Cro) Dubrava
134 Jochen Summer (Aut) Volksbank Ideal
135 Goran Jensen (Den) Glud & Marstrand Horsens
136 Kamil Wolski (Ger) LTA - Quatro Logistics 3.13
137 Marek Macijewski (Pol) Servisco - Koop
138 Andreas Knapp (Aut) Austrian National Team 4.48
139 Josip Radakovic (Slo) KRKA Telekom
140 Bostjan Kavcnik (Slo) Radenska Rog 5.37
141 Franci Klun (Slo) Radenska Rog
142 Paul Kasis (Aut) Trodat Resch & Frisch Eybl
143 Petr Toman (Cze) Joko Velamos
144 Oliver Bierbaumer (Aut) Austrian National Team
145 Krzysztof Ciesielski (Pol) Servisco - Koop
146 Goran Santini (Cro) Kamen Cremcaffe Kavaimpex
147 Stefan Richter (Ger) ISPO Lotusein Cottbus 8.47
148 Anatolij Varvaruk (Ukr) Kamen Cremcaffe Kavaimpex
149 Marko Baloh (Slo) Kamen Cremcaffe Kavaimpex 9.50
150 Sergiy Stanishevsky (Ukr) Nova Gorica
151 David Colgan (Ita) S.C. Filmop Arcasa Saba
152 Jan Vodehnal (Cze) CK Brno 9.56
153 Gregor Zajc (Slo) Kamen Cremcaffe Kavaimpex
154 Patrick Holsche (Ger) Team Berlin
155 Otto Roland (Ger) Mixte1
156 Tomas Buchacek (Cze) Joko Velamos
157 Vojtech Dlouhy (Cze) ASC Dukla Praha
158 Jan Jespersen (Den) Glud & Marstrand Horsens
159 Vladimir Novotny (Cze) Gericom Bikedrive
160 Nikola Smutny (Cze) Joko Velamos
161 Zdenek Zdimal (Cze) PSK Remerx
162 Ondrej Slobodnik (Svk) Wustenrot - ZVVZ
163 Armin Kroniger (Ger) Team Nurnberger Versicherung
164 Paolo Cavichiollo (Ita) S.C. Filmop Arcasa Saba
165 Pierrre Ackermann (Swi) Team Jura Suisse
166 Simone Mori (Ita) Team Jura Suisse
167 Bostjan Krevs (Slo) Perutnina Ptuj
168 Andrej Omulec (Slo) Perutnina Ptuj
Close