1
VAN AERT Wout
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19940915
U23CMC
57´40"
2
VERMEERSCH Gianni
SUNWEB-NAPOLEON GAMES
BEL19921119
U23.C
58´12"
+0´32"
3
MERLIER Tim
SUNWEB NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19921030
U23.C
58´15"
+0´35"
4
ADAMS Joeri
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19891015
EL.CMC
58´15"
+0´35"
5
DENUWELAERE Jan
VASTGOEDSERVICE CYCLING TEAM
BEL19880409
EL.CZC
58´37"
+0´57"
6
VANTHOURENHOUT Sven
CRELAN AA DRINK TEAM
BEL19810114
EL.MC
58´45"
+1´05"
7
WELLENS Bart
TELENET - FIDEA
BEL19780810
ELITE
59´14"
+1´34"
8
PAGE Jonathan
XCELLED
USA19760916
ELITE
59´24"
+1´44"
9
BRAET Vinnie
SUNWEB - NAPOLEON GAMES CYCLING TEAM
BEL19910812
ELITE
59´35"
+1´55"
10
MENUT David
CREUSE OXYGENE
FRA19920311
U23
59´46"
+2´06"
11
JOSEPH Thomas
LARES-DOLTCINI CT
BEL19961206
U23
59´55"
+2´15"
12
VANKEIRSBILCK Berne
CCN METALAC
BEL19941021
U23
1H00´00"
+2´20"
13
BERDEN Ben
RALEIGH
BEL19750929
ELITE
1H00´00"
+2´20"
14
BAZIN Nicolas
BH SR SUNTOUR KMC
FRA19830609
ELITE
1H00´27"
+2´47"
15
VAN COMPERNOLLE Kenneth
CCN METALAC
BEL19880330
ELITE
1H00´35"
+2´55"
16
VAN DEN BOSCH Tom
HARGROVES CYCLES SPECIALIZED TRANT
BEL19850506
ELITE
1H00´47"
+3´07"
17
VANSPEYBROUCK Pieter
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
BEL19870210
EL.CP
1H00´54"
+3´14"
18
HUYS Stijn
ZZPR.NL-ORANGE BABIES
BEL19860506
ELITE
1H01´10"
+3´30"
19
SWEECK Hendrik
CORENDON-KWADRO
BEL19920113
ELITE
1H01´19"
+3´39"
20
WALLAYS Jelle
TOPSPORT VLAANDEREN - BALOISE
BEL19890511
EL.CP
1H01´27"
+3´47"
21
PRUVOST Nicolas
AC CENTULOISE
FRA19950115
U23
1H01´32"
+3´52"
22
MORICHON Mathieu
CREUSE OXYGENE
FRA19950204
U23
1H01´42"
+4´02"
23
PAPRSTKA Tomas
REMERX-MERIDA TEAM
CZE19920301
U23
1H01´51"
+4´11"
24
KOYEN Niels
CCN METALAC
BEL19910727
ELITE
1H02´18"
+4´38"
25
COOLEN Yves
ROCK WERCHTER-TOEKOMSTVRIENDEN CYCLING TEAM
BEL19950925
U23
1H02´35"
+4´55"
26
SUAREZ FERNANDEZ Kevin
LA PAZ CLUB CICLISTA
ESP19940614
ELITE
1H03´32"
+5´52"
27
RAPHAEL Gay
CREUSE OXYGENE
FRA19951106
U23
1 r
28
HARING Martin
CK BANSKA BYSTRICA
SVK19861224
ELITE
2 r
29
LE BESQ Nicolas
AC CENTULOISE
FRA19811123
ELITE
2 r
30
ALDERWEIRELD Robin
CYCLING TEAM HOUTLAND-WESTKUST
BEL19961210
U23
2 r
31
H.MARION Robert
AMERICAN CLASSIC
USA19820127
ELITE
2 r
32
ULLRICH Theobald
RSV STUTTGART
GER19830823
ELITE
2 r
33
ROBERT Wardell
ORANGE MONKEY PRO TEAM
GBR19850615
ELITE
2 r
34
BOUTET Romain
CREUSE OXYGENE
FRA19950225
U23
2 r
35
CAVAZZANA Christophe
ES SEYNOD
FRA19810831
ELITE
3 r
36
MALIK Michal
NILFISK ALTO
CZE19890816
ELITE
4 r
37
ROTA CANO Arnau
BIKETRAINING CLUB CICLIST
ESP19780429
ELITE
4 r
38
POBLET DOT Albert
639 ESTEVE GRUP ESPORTIU
ESP19961019
U23
5 r
DNF
SPRAGG James
TEAM EURASIA
GBR19870719
ELITE
DNF
DURINN Jeremy
NEONVELO
USA19880811
ELITE
DNF
LHOTELLERIE Clément
TEAM PELTRAX
FRA19860309
ELITE
Close