1. MOTTE David (Wetterse Dakwerken-Trawobo-VDM CT) de 139 km in 03:24:09
2. COMMEYNE Davy (Smartphoto Cycling Team) op 10"
3. SMULDERS Jonas (Royal Cureghem Sportief) z.t.
4. PEYSKENS Dimitri (Lotto Belisol U23) z.t.
5. STIENS Matti (Van Eyck Sport) op 16"
6. ODEYN Seppe (Bianchi-Lotto-Nieuwe Hoop Tielen) op 18"
7. POLAZZI Fabio (To Win Josan CT) op 31"
8. YDENS Andrew (T.Palm-Pôle Continental Wallon) z.t.
9. VAN DER TRAPPEN Bert (Team Thielemans-De Hauwere)
10.CREFFIER Laurent (WSC Hand in Hand Baal)
11.DE PAUW Stijn (WSC Hand in Hand Baal)
12.LISON Bjorn (Pajottenland Sportief)
13.SCHOOLMEESTERS Atse (VL Technics-Abutriek CT)
14.VANSUMERE Ian (To Win Josan CT)
15.POLAZZI Michael (individueel)
16.NEEFS Bert (Royal Cureghem Sportief)
17.HOFMANS Laurence (KWC Heist Zuiderkempen)
18.VAN HORENBEEK Giel (Terra Safety Shoes)
19.REIGEL Roel (Pajottenland Sportief)
20.RENTMEESTERS Benjamin (WK Noord-West Brabant)
21.COOREMAN Stijn (United CT St Truiden)op 50"
22.DENYS Geoffrey (Van Eyck Sport)
23.SMISMANS Jef (Van Eyck Sport) op 53"
24.MOMMAERS Ward (WSC Hand in Hand Baal)op 54"
25.GIJSEMBERGT Kevin (Zannata CT) z.t.
26.PENNINCKX Tom (Royal Cureghem Sportief)
27.MORIS Sven (United CT St Truiden)
28.COSYN Joris (Royal Cureghem Sportief) op 59"
29.VANDERBORGHT Laurent (Team Thielemans-De Hauwere) op 01'03"
30.VAN ROY Stijn (Bofrost-Prorace CT) z.t.
31.VAN ROY Simon (Bofrost-Prorace CT) op 01'12"
32.DE BLOCK Nick (KWC De Rupelspurters Boom) z.t.
33.HEYMANS Jeroen (Zannata CT) op 01'14"
34.VAN CAUTER Matthias (Royal Cureghem Sportief) z.t.
35.PIOT Stijn (De Dijlespurters VV Mechelen)
36.KEMERLINCKX Kristof (Zannata CT)
37.DE KOKER Bram (WC De Sprinters Malderen)
38.LAUWEREYS Kristof (Team Fuga)
39.NIEUWBORG Gert (Team Fuga) op 01'41"
40.VERJANS Frank (Poorten Feryn Team)z.t.
41.VAN DER SANDEN Mathias (Snake CT Koningshooikt) op 01'54"
42.VAN CAUWENBERGH Yentl (CT 2020) op 02'10"
43.GOOSSENS Quentin (WSC Hand in Hand Baal) op 5'10"
44.VLASSELAER Maarten (Bofrost-Prorace CT) z.t.
45.THIELEMANS Mike (WK Noord-West Brabant)
46.VAN DE PERRE Dimitri (Van Eyck Sport) op 5'23"
DNF ANDRIEU Thierry (WSC Hand in Hand Baal)
DNF BEIRNAERT Wim (Team Thielemans-De Hauwere)
DNF BIJL Gert (Team Thielemans-De Hauwere)
DNF CAUWBERGHS Stan (Individueel)
DNF DE KOKER Jens (Snacky Riposte CT)
DNF FEYTENS Gerrit (individueel)
DNF GLORIEUX Steven (Van Eyck Sport)
DNF MARISSENS Jitse (Van Eyck Sport)
DNF MUYLST Andy (Zannata CT)
DNF NYS Kris (individueel)
DNF PIETER Cornelis (Mirmil CT)
DNF PIRON Jo (Zannata CT)
DNF SCHOL Dieter (WSC Hand in Hand Baal)
DNF SCHOL Steven (WSC Hand in Hand Baal)
DNF UYTTERSPROT Dieter (Van Eyck Sport)
DNF VAN GORP Yves (Zannata CT)
DNF VANDEVELDE Stefan (Jonge Rakkers Vollezele)
DNF VERHOEVEN Kenneth (WC De Sprinters Malderen)
DNF VERMEULEN Stef (KWC Heist Zuiderkempen)
DNF VERMUNICHT Nick (De Toekomstvrienden Baal)
DNF VOGELEER Hans (Royal Cureghem Sportief)
DNF VROLIJX Bart (United CT St Truiden)
DNF LAHOU Wouter (Entente Cycliste de Wallonie)
DNF VAN ZEEBROECK Jan (Deplasco-VDBG Steenhouwerij CT)
DNF BRUWIERE Nicolas (MTB Team Langdorp)
Close