1
16
SRB19880708
Stanković
Marko
CCN-Metalac
Kraljevo
1:42:32
90
2
9
SRB19930423*
Danilović
Marko
Borac
Čačak
1:42:32
70
3
20
SRB19821231
Šmelcerović
Goran
Radnički
Kragujevac
1:42:32
55
4
17
SRB19800312
Stević
Ivan
OBK
Beograd
1:43:37
30
5
8
SRB19940506*
Stefanović
Stefan
Borac
Čačak
1:43:37
20
6
7
SRB19910120*
Zekavica
Jovan
Borac
Čačak
1:43:37
18
7
14
SRB19940309*
Borisavljević
Miloš
CCN-Metalac
Kraljevo
1:43:37
16
8
18
SRB19910921*
Marić
Dejan
Radnički
Kragujevac
1:43:47
14
9
5
SRB19940824*
Antonijević
Goran
Borac
Čačak
1:45:15
12
10
25
SRB19911216*
Kozomara
Nikola
OBK
Beograd
1:45:15
11
11
11
SRB19910313*
Nešić
Milan
Orlovac Sistem FPS
Crna Trava
1:45:17
10
12
19
SRB19850124
Hasanović
Esad
Radnički
Kragujevac
1:45:20
9
13
21
SRB19790518
Tomić
Đorđe
Cyclemania
Kragujevac
1:48:32
8
14
2
SRB19810602
Ćurčić
Marko
Progressive
Beograd
1:50:09
7
15
10
SRB19941117*
Marton
Dario
AS
Apatin
1:50:09
6
16
13
SRB19940102*
Polumirac
Marko
CCN-Metalac
Kraljevo
1:51:35
5
17
4
SRB19940217*
Ambruš
Nemanja
Partizan
Beograd
1:52:35
4
18
15
SRB19600121
Pavlović
Zoran
CCN-Metalac
Beograd
1:54:56
3
3
SRB19670701
Jemcov
Igor
Progressive
Beograd
DNF
12
SRB19941211*
Stanković
Ognjen
Orlovac Sistem FPS
Crna Trava
DNS
SENIORI EKIPNI PLASMAN
Pl. St. br. takmičara Klub Mesto Vreme Bod
1
9, 8, 7
Borac
Čačak
5:09:46
100
2
20, 18, 19
Radnički
Kragujevac
5:11:39
70
3
16, 14, 13
CCN-Metalac
Kraljevo
5:17:44
50
38. „VELIKA NAGRADA NIŠA“
IX „MEMORIJAL TOME BLAGOJEVIĆA“
LIGA SRBIJE 2013
Mesto i datum
Niš, 13.10.2013. godine Organizator
Biciklistički klub „Železničar MBN“ i Biciklistički savez Srbije Kategorija
JUNIORI Staza
Kružna staza dužine 3200 m Dužina staze
64 km (20 krugova) Vreme trke
1:43:37 Prosečna brzina
37,06 km/h
JUNIORI REZULTATI
POJEDINAČNI PLASMAN
Pl. St.br UCI kod Prezime Ime Klub Mesto Vreme Bod
1
39
SRB19960525
Kalaba
Dušan
Partizan
Beograd
1:43:37
90
2
35
SRB19950127
Kotur
Luka
Partizan
Beograd
1:43:37
70
3
45
SRB19960209
Bogdanović
Milan
Železničar MBN
Niš
1:44:12
55
4
47
SRB19960410
Hernaus
Andrej
S team
Sombor
1:45:20
30
5
46
SRB19960227
Dragojević
Milan
Spartak
Subotica
1:51:11
20
6
44
SRB19960427
Kostić
Miljan
Železničar MBN
Niš
1:51:20
18
7
51
SRB19950805
Miladinović
Miloš
CCN-Metalac
Kraljevo
1:51:50
16
8
42
SRB19960819
Ostrogonac
Aleksa
Sombor
Sombor
1:54:35
14
9
50
SRB19950423
Filipović
Stefan
CCN-Metalac
Kraljevo
1:54:35
12
10
33
SRB19951012
Ibrahimović
Nusret
Novi Pazar
Novi Pazar
1:54:56
11
11
41
SRB19960925
Bajić
Miloš
Partizan
Beograd
1:58:50
10
12
34
SRB19960128
Beganović
Ernad
Trnava
Novi Pazar
2:02:28
9
13
49
SRB19961004
Jovanović
Stefan
CCN-Metalac
Kraljevo
2:04:57
8
31
SRB19950622
Veljković
Aleksa
Bike M
Pirot
DNF
43
SRB19960819
Janković
Strahinja
Železničar MBN
Niš
DNF
JUNIORI EKIPNI PLASMAN
Pl. St. br. takmičara Klub Mesto Vreme Bod
1
39, 35, 41
Partizan
Beograd
5:26:04
100
2
51,
Close