1 Teghillo Florent VC Caladois
2 Barroso Romain Club Champagne Charlott\'
3 Vuillier Damien VC Dolois
4 Marche Nicolas CC Etupes
5 Marchal Nicolas ASPTT Nancy
6 Dutang Kévin Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
7 Gagliardi Axel Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin
8 Sonnery Blaise VC Caladois
9 Goulot Kévin CC Etupes
10 Charreyron Damien VC Corbas
11 Rouzet Gwenaël Team Macadam’s Cowboys
12 Cozzi Théo Grenoble Métropole Cyclisme 38
13 Cunningham Dylan Chambéry Cyclisme Compétition
14 Summo Corentin VCC Morteau-Montbenoît
15 Crousaz Adrien Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
16 Dubois Romain Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
17 Comparat Alban Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin
18 Fernandes Mathieu CC Etupes
19 Chevalier Pierre Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
20 Hugentobler Loïc Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin
21 Lhomme Bastien EC Saint-Etienne Loire
22 Labous Quentin Jura Cyclisme
23 Hoekstra Sven UC Montmeyran Valence.
24 Sallet François VC Corbas
25 Demesy Franck ASPTT Nancy
26 Chirpaz Lucas UCA Pélussin
27 Kerguen Jordan Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
28 Milliat Cyril-Claude VC Dolois
29 Moreau Philippe ASPTT Mulhouse
30 Mothion Lionel CC Chatillonnais
31 Barrier Nicolas UC Montmeyran Valence.
32 Messaoud-Nacer Fodil VC Corbas
33 Anderegg Damien Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
34 Desbois Fabrice EC Salaise Péage Roussillon
35 Bessy Geoffrey Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin
36 Menini Christophe VC Corbas
37 Callet Florian VS Romanais Péageois
38 Ruphy Maxime VCC Morteau-Montbenoît
39 Vermion Valéry Team Macadam’s Cowboys
40 Gouillon Jérémie EC Saint-Etienne Loire
41 Chapuis Sylvain Grenoble Métropole Cyclisme 38
42 Molinot Clément VC Dolois
43 Boin Maxime Grenoble Métropole Cyclisme 38
44 Peters Hans UC Montmeyran Valence.
45 Del Piro Maxime ASPTT Mulhouse
46 Cognet Stéphane Chambéry Cyclisme Compétition
47 Gosselin Simon Chambéry Cyclisme Compétition Junior
48 Revaux Valentin Annecy Cyclisme Compétition
49 Lamarre-Mathore Sony Team Vulco - VC Vaulx-en-Velin
50 Thomasset Charles Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme Junior
51 Salamacha Corentin Lyon Sprint Evolution
52 Bereziat Benjamin EC Bourg-en-Bresse
53 Picquier Alexandre Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
54 Bessière Jérémie EC Pierre-Bénite SGL
55 Bergeret Sébastien CC Etupes
56 Rollet David UV Chalon
57 Di Toma Nicola UV Veley
58 Buttner Simon Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
59 Locatelli Martial SCO Dijon
60 Richard Cédric Saint-Denis Cyclisme
61 Béranger Eddy EC Saint-Etienne Loire
62 Wagon Eric Grenoble Métropole Cyclisme 38
63 Ure Gavin VS Mâcon
64 Collin Antoine EC Rance Frémur
65 Sainz Bertrand Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
66 Rocchi Raphaël Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
67 Jullien Sébastien Bourg-en-Bresse Ain Cyclisme
68 Villain Alexis CC Etupes
69 Thévenet Ugo UCA Pélussin
70 Dutang Jordan Thyez Cyclisme 74
71 Ravinel Stéphane Club Viennois d\'Animation Cycliste
72 Copetti Fabrice VC Corbas
73 Galvain Mathis Grenoble Métropole Cyclisme 38 Junior
74 Bruyas Cyril UCA Pélussin
Close