1 124 GADAY,Julian Paulo ELITE SEL. ARGENTINA 02:27:00
2 5 HERRERO,Jesus ELITE GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:27:00 mt.
3 84 GOMEZ,Victor Gabri ELITE SPORTPUBLIC ODC 02:27:00 mt.
4 122 TOLOSA,Sebastian ELITE SEL. ARGENTINA 02:27:00 mt.
5 126 CRESPO,Marcos ELITE SEL. ARGENTINA 02:27:00 mt.
6 56 RODRIGUEZ,Pablo ELITE CONSTRUCCIONES PAULINO 02:27:00 mt.
7 116 AMENABAR,Unai ELITE FULLGAS.ORG-GIPUZKOA 02:27:00 mt.
8 108 GOMEZ,Julian SUB23 LIZARTE 02:27:00 mt.
9 46 SARDA,Javier ELITE CIUDAD DE OVIEDO-NESTA 02:27:00 mt.
10 79 VICENTE,Adolfo ELITE CAMBRE CAEIRO 02:27:00 mt.
11 64 EIZAGIRRE,Jon SUB23 GIPUZKOA-EKI SPORT 02:27:00 mt.
12 102 HERNANDEZ,Mikel ELITE DEBABARRENA 02:27:00 mt.
13 44 HASSAN,Robert SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
14 112 MERINO,Pedro ELITE MUTUA LEVANTE-DELIKIA 02:27:00 mt.
15 * 2 GONZALEZ,Hugo ELITE GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:27:00 mt.
15 * 3 PEREZ,Juan Ignacio ELITE GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:27:00 mt.
15 * 6 RODRIGUEZ,Ivan ELITE GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:27:00 mt.
15 * 10 ARRIBAS,Alejandro SUB23 GOMUR-CANTABRIA DEPORTE-F 02:27:00 mt.
15 * 28 GUTIERREZ,Angel SUB23 RECAMBIOS CALLEJO 02:27:00 mt.
15 * 32 DE PABLOS,David SUB23 RECAMBIOS CALLEJO 02:27:00 mt.
15 * 35 CORTES,Unai SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 36 GARCIA,Javier SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 37 GONZALEZ,Adrian SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 38 KAREAGA,Jon Mikel SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 40 PLAGARO,Cristian SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 41 PORTILLO,Xabier SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 42 SANCHEZ,Angel Lorenz SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 43 URKIJO,Lander SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
15 * 48 VALLARINO,Eduardo Do ELITE CIUDAD DE OVIEDO-NESTA 02:27:00 mt.
15 * 54 NORIEGA,Diego SUB23 CIUDAD DE OVIEDO-NESTA 02:27:00 mt.
15 * 59 LUCAS,Alberto SUB23 CONSTRUCCIONES PAULINO 02:27:00 mt.
15 * 60 CARTIN,Victor SUB21 CONSTRUCCIONES PAULINO 02:27:00 mt.
15 * 63 DEL,Joseba ELITE GIPUZKOA-EKI SPORT 02:27:00 mt.
15 * 65 LIZARRALDE,Eneko SUB23 GIPUZKOA-EKI SPORT 02:27:00 mt.
15 * 70 GUTIERREZ,Mario ELITE GIPUZKOA-EKI SPORT 02:27:00 mt.
15 * 74 MARIÑO,Jose Luis ELITE SUPERMERCADOS FROIZ 02:27:00 mt.
15 * 76 CAO,Anxo SUB23 CAMBRE CAEIRO 02:27:00 mt.
15 * 78 GONZALEZ,Justo ELITE CAMBRE CAEIRO 02:27:00 mt.
15 * 81 PLAZAOLA,Patxi ELITE IKOLAN LANALDI-ORDIZIAKO 02:27:00 mt.
15 * 82 MENDIKUTE,Unai ELITE KANPAZAR HARROBIA-BAÑU ET 02:27:00 mt.
15 * 86 IBARGUREN,Antton ELITE TELCO´M 02:27:00 mt.
15 * 92 LARREA,Ignacio ELITE HOSTAL LATORRE 02:27:00 mt.
15 * 95 GONZALEZ,Sergio ELITE CITROÓN - ALVARO VILLACAÑ 02:27:00 mt.
15 * 100 ALONSO,Aitor SUB23 DEBABARRENA 02:27:00 mt.
15 * 101 ABASOLO,Borja ELITE DEBABARRENA 02:27:00 mt.
15 * 104 ORTEGO,Armando ELITE LIZARTE 02:27:00 mt.
15 * 105 MURGIA,Urtzi ELITE LIZARTE 02:27:00 mt.
15 * 107 CAYUELA,Marc SUB23 LIZARTE 02:27:00 mt.
15 * 109 FERNANDEZ,Higinio ELITE LIZARTE 02:27:00 mt.
15 * 110 RUIZ DE,Javier ELITE LIZARTE 02:27:00 mt.
15 * 113 PEREZ,Sergio ELITE CONCELLO DO PORRIÑO 02:27:00 mt.
15 * 117 ELORRIAGA,Unai ELITE EUSTRAK 02:27:00 mt.
15 * 119 SUAREZ,Kevin SUB23 BIO-RACER/CARAVANAS ERAND 02:27:00 mt.
15 * 128 LEZICA,Facundo SUB23 SEL. ARGENTINA 02:27:00 mt.
15 * 129 SIVORI,Ariel SUB23 SEL. ARGENTINA 02:27:00 mt.
15 * 130 SANCHEZ,Ruben ELITE AUTRONIC 02:27:00 mt.
57 34 BARRENETXEA,Ander SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt. 58 90 CRUZ,Pablo cesar SUB23 TELCO´M 02:27:00 mt.
59 99 GONZALEZ,Miguel ELITE TELCO´M 02:27:00 mt.
60 45 VALDESPINO,Eddy SUB23 IBAIGANE OPEL 02:27:00 mt.
61 106 GONZALEZ,Aitor ELITE LIZARTE 02:27:00 mt.
62 115 MURGOITIO,Egoitz ELITE GRUPO HIRUMET TALDEA 02:27:00 mt.
63 88 ESCOLANO,Oriol ELITE TELCO´M 02:27:00 mt.
64 121 PEREZ,Walter ELITE SEL. ARGENTINA 02:27:00 mt.
65 123 AGOSTINI,Mauro Andre ELITE SEL. ARGENTINA 02:27:00 mt.
66 71 MAEZTU,Asier ELITE GIPUZKOA-EKI SPORT 02:27:30 30 seg.
67 83 DIEZ,Jose Antonio ELITE BIKEZONA.COM BILBAO C.D.C 02:27:35 35 seg.
68 66 MITXELENA,Julen ELITE GIPUZKOA-EKI SPORT 02:27:38 38 seg.
69 22 COSTALES,Enol SUB23 LAS MESTAS E.C. 02:27:53 53 seg.
70 94 CALLE,Ruben SUB23 CITROÓN - ALVARO VILLACAÑ 02:29:35 2:35 min.
71 33 MARTINEZ,Alvaro SUB23 RECAMBIOS CALLEJO 02:29:35 2:35 min.
72 93 MILLAS,Jorge SUB23 HOSTAL LATORRE 02:29:35 2:35 min.
73 131 LINARES,Jesus Maria ELITE AUTRONIC 02:29:35 2:35 min
Close