1 DUCULTY BASTIEN CHAMBERY CF en 6h23'25''
2 FRAISSIGNES FABIEN OCCITANE CYCLISME FORMATION 8
3 COLAS VINCENT TEAM U NANTES ATLANTIQUE 8
4 BONNET PIERRE CC ETUPES 10
5 LIPONNE JULIEN TEAM PROBIKESHOP-SAINT-ETIENNE LOIRE 30
6 FAUSSURIER ROMAIN CR4C ROANNE 57
7 LE BOULCH DIMITRI BIGMAT-AUBER 93 59
8 CAPUS DAMIEN OCCITANE CYCLISME FORMATION 1 7
9 ROLLAND SYLVAIN AC BISONTINE 1 7
10 MANDRI RENE TEAM PROBIKESHOP-SAINT-ETIENNE LOIRE 1 7
11 CHADEFAUX NICOLAS TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1 7
12 OMIRZAKOV DIAS KAZAKHSTAN 1 7
13 GIRARD THOMAS CR4C ROANNE 1 7
14 MAINARD JEROME CR4C ROANNE 1 7
15 GATSKIY PAVEL KAZAKHSTAN 1 22
16 LEDANOIS KEVIN TEAM U NANTES ATLANTIQUE 1 22
17 NAULEAU BRYAN VENDEE U 1 22
18 HASPOT ANTHONY VENDEE U 1 23
19 GOULOT KEVIN CC ETUPES 1 27
20 GIOUX ROMAIN CRC LIMOUSIN 1 27
21 DUFOUR VALENTIN VENDEE U 1 27
22 DEQUIPPE RONAN TEAM U NANTES ATLANTIQUE 1 27
23 ICARD FLORENT CR4C ROANNE 1 27
24 PEREIRA FLORENT TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1 27
25 RACAULT CENERIC CRC LIMOUSIN 1 27
26 GUICHARD MICKAEL UC FELLETIN-EN-CREUSE 1 27
27 BONNEFOY ADRIEN TEAM PROBIKESHOP-SAINT-ETIENNE LOIRE 1 27
28 SYKALA WOJCIECH CHARVIEU-CHAVAGNEUX IC 1 27
29 BOUTEILLE THOMAS CC ETUPES 1 27
30 LEROY ROMAIN OCEANE U-TOP 16 1 27
31 HALLEGUEN MATHIEU BIC 2000 1 27
32 CALMEJANE LILIAN OCCITANE CYCLISME FORMATION 1 27
33 OLAVARRIA CRISTOBAL TEAM PROBIKESHOP-SAINT-ETIENNE LOIRE 1 27
34 TRONET STEVEN BIGMAT-AUBER 93 1 27
35 DAVID NICOLAS BIC 2000 1 27
36 KRAINER TARUIA VENDEE U 1 27
37 LEBLOND VICTOR AS CORBEIL-ESSONNES 1 27
38 ESTEVES PAUL VICTOR AC BISONTINE 1 27
39 GAUTHIER GUILLAUME AC BISONTINE 1 27
40 BROSSAIS CLEMENT CHAMBERY CF 1 27
41 CLOAREC MATHIEU TEAM U NANTES ATLANTIQUE 1 27
42 GUEZENNEC VINCENT BIC 2000 1 27
43 LE CALVEZ CLEMENT CHARVIEU-CHAVAGNEUX IC 1 27
44 JASSERAND BENJAMIN CHAMBERY CF 1 27
45 THEVENOT GUILLAUME VENDEE U 1 27
46 LUKYANOV DIMITRY KAZAKHSTAN 1 27
47 FAYOLLE CEDRIC CHARVIEU-CHAVAGNEUX IC 1 27
48 BOUILLAUX DAVID AS CORBEIL-ESSONNES 1 27
49 BONA ROMAIN AS CORBEIL-ESSONNES 1 27
50 PETERS NANS CHAMBERY CF 1 27
51 SCHICK JULIEN OCCITANE CYCLISME FORMATION 1 27
52 CAM MAXIME BIC 2000 1 27
53 MASDUPUY J. LUC UC FELLETIN-EN-CREUSE 1 27
54 KISTOWSKI KACPER CHARVIEU-CHAVAGNEUX IC 1 27
55 ORLHAC BORIS TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1 27
56 CAUQUIL YOHAN CHARVIEU-CHAVAGNEUX IC 1 27
57 MAZET JULIEN CRC LIMOUSIN 1 27
58 LEBRAT DORIAN CHAMBERY CF 1 27
59 SHUMOV NIKOLAI AC BISONTINE 1 27
60 BOUCHEREAU LOIC OCCITANE CYCLISME FORMATION 1 27
61 ROLLAND FABIEN BIC 2000 1 27
62 GRELLIER FABIEN VENDEE U 1 27
63 BACON ROMAIN BIGMAT-AUBER 93 1 27
64 VIMPERE THEO BIGMAT-AUBER 93 1 27
65 WELTER THOMAS CR4C ROANNE 1 27
66 NUNS THIBAUT OCEANE U-TOP 16 1 27
67 FOURNET FAYARD S. TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1 27
68 ZHAKSYLYK PAZYLBEK KAZAKHSTAN 1 27
69 FAUCON GUILLAUME BIGMAT-AUBER 93 1 27
70 LEMOINE MATHIEU TEAM PRO IMMO NICOLAS ROUX 1 27
71 SAINT MARTIN CLEMENT OCEANE U-TOP 16 1 27
72 JANVIER NICOLAS BIC 2000 1 27
73 GERBAUD GUILLAUME OCEANE U-TOP 16 1 27
74 BRUN XAVIER TEAM PROBIKESHOP-SAINT-ETIENNE LOIRE 1 27
75 LAMY JULIEN CREUSE OXYGENE 1 42
76 LOUYEST EDOUARD TEAM U NANTES ATLANTIQUE 1 46
77 THIRE JONATHAN TEAM U NANTES ATLANTIQUE 2 18
78 LAWSON RICHARD CHARVIEU-CHAVAGNEUX IC 2 51
79 COLOMBATTO LAURENT AC BISONTINE 7 45
80 CALLAOU YVAN CR4C ROANNE 11 2
81 VALADE JAYSON CREUSE OXYGENE 17 9
82 VILAIN ALEXIS CC ETUPES 17 9
83 GAINULAIN BAKYT KAZAKHSTAN 25 12
84 STIEVENARD NICOLAS CRC LIMOUSIN 31 0
Close