1 29 BETALU,Josep ELITE GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:19:52
2 44 GOZALBEZ,Iñaki SUB23 MUTUA LEVANTE-DELIKIA 02:19:56 4 seg.
3 6 REGUERO,Gabriel SUB23 CAJAMAR COSTA ALMERIA 02:19:59 7 seg.
4 57 COLOME,Oriol ELITE ESTEVE GRUP ESPORTIU 02:21:44 1:52 min.
5 65 MERINO,Pedro ELITE MMR BIKES 02:21:44 1:52 min.
6 9 GREGORI,Pedro ELITE MUTUA LEVANTE-DELIKIA 02:21:44 1:52 min.
7 8 MANTECON,Sergio ELITE WILD WOLF TREK PRO RACING 02:21:44 1:52 min.
8 30 MARTINEZ,Ivan ELITE GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:21:49 1:57 min.
9 58 MULLER,Mauricio wal ELITE ESTEVE GRUP ESPORTIU 02:22:00 2:08 min.
10 71 CASANOVA,Sergio ELITE ATIKA SPORT-ASMEVAL 02:22:00 2:08 min.
11 28 RUIZ,José-luis ELITE GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:22:00 2:08 min.
12 73 MARTINEZ,Miquel ELITE ESTEVE GRUP ESPORTIU 02:22:00 2:08 min.
13 55 PERALES,Oscar SENIO CLINICONFORT-BICISPRINT 02:22:00 2:08 min.
14 62 ITURAT,Victor ELITE MUTUA LEVANTE-DELIKIA 02:22:00 2:08 min.
15 1 AMORES,Julio albert SUB23 CAJA RURAL 02:22:00 2:08 min.
16 52 ESCOLA,Miquel ELITE ESTEVE GRUP ESPORTIU 02:22:00 2:08 min.
17 21 QUINTANILLA,Jesus ELITE CAJAMAR COSTA ALMERIA 02:22:00 2:08 min.
18 60 VALIENTE,Eric SUB23 MUTUA LEVANTE-DELIKIA 02:22:00 2:08 min.
19 54 CANTENYS,Albert ELITE ESTEVE GRUP ESPORTIU 02:22:00 2:08 min.
20 51 ROLDAN,Jose luis ELITE ATIKA SPORT-ASMEVAL 02:22:00 2:08 min.
21 43 ANDRES,Gaspar ELITE ATIKA SPORT-ASMEVAL 02:22:00 2:08 min.
22 40 SANCHEZ,German SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:22:00 2:08 min.
23 45 GARCIA,Francisco ELITE GRUP ESPORTIU VOLATA 02:22:00 2:08 min.
24 23 RAMIREZ,Juan carlos SUB23 MOBEL-MURCIA 02:22:00 2:08 min.
25 34 LOPEZ,David SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:22:00 2:08 min.
26 3 MARTINEZ,Alvaro SUB23 CAJAMAR COSTA ALMERIA 02:22:08 2:16 min.
27 66 ARANZAZU,William ELITE CONTROLPACK U.C. LA SNIA 02:24:47 4:55 min.
28 41 MIRAMBELL,Jorge SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:24:47 4:55 min.
29 39 TAMAYO,Juan jose SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:24:47 4:55 min.
30 47 CANOVAS,Antonio ELITE MOBEL-MURCIA 02:24:47 4:55 min.
31 75 SOLA,Jose carlos SUB23 IBENSE 02:24:47 4:55 min.
32 36 ALTUR,Marcos SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:24:47 4:55 min.
33 37 PASCUAL,Francesc SUB23 GSPORT-VALENCIA TERRA I M 02:24:47 4:55 min.
34 72 REYES,Daniel ELITE ESTEVE GRUP ESPORTIU 02:24:47 4:55 min.
35 10 MARTINEZ,Jose Rafael ELITE DIPUTACION DE LEON-ARTE T 02:25:00 5:08 min.
36 50 CAÑAVERAS,Manuel ELITE MOBEL-MURCIA 02:25:37 5:45 min.
37 13 VALERO,Javier SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 02:25:37 5:45 min.
38 64 MULERO,Francisco da ELITE MOBEL-MURCIA 02:25:37 5:45 min.
39 77 CAYUELA,Marc SUB23 LIZARTE 02:25:37 5:45 min.
40 19 DIAZ,Dany ELITE GANDIA CAPITAL DEL TURISM 02:25:43 5:51 min.
41 79 MAHIQUES,Francisco j SUB23 BENICASSIM ME GUSTA-LUK 02:25:43 5:51 min.
42 16 ANTON,Carlos SUB23 METAL LUBE-OFERTBIKES.ES 02:27:09 7:17 min.
Close