Clasament general dupa 3 etape / General clasification after 3 stages - Elite
Loc Nr. Conc Cod U.C.I. Nume Echipa Timp Diferenta
Place Bib U.C.I. Code Name Team Time Gap
1 19 SRB19800101 IVAN Stevic Tusnad Cycling Team 3:06:01
2 11 MDA19880307 CIOBAN Sergiu Tusnad Cycling Team 3:06:15 0:00:14
3 12 MDA19931223 TANOVITKHII Nicolae Tusnad Cycling Team 3:06:48 0:00:47
4 26 ROU19900924 TINTEA Nicolae C.S. Petrolul Ploiesti 3:08:09 0:02:08
5 16 ROU19920325 LAZAR Nandor Csaba Tusnad Cycling Team 3:08:36 0:02:35
6 9 MDA19880305 BRAICO Alexander Tusnad Cycling Team 3:13:08 0:07:07
7 8 ESP19850217 SERGIO Carasco Tusnad Cycling Team 3:13:20 0:07:19
8 39 ROU19931230 PLESEA Valentin C.S. Petrolul Ploiesti 3:14:38 0:08:37
9 14 ROU19911215 SIPOS Zoltan Tusnad Cycling Team 3:15:19 0:09:18
10 25 ROU19931129 TEREBESI Istvan C.S. Dinamo - Mazicon 3:15:24 0:09:23
11 28 ROU19910119 CRISTA Daniel C.S. Petrolul Ploiesti 3:15:50 0:09:49
12 18 SLO19870218 TERNOVESK Marcel Tusnad Cycling Team 3:16:09 0:10:08
13 13 ROU19760728 NOVAK Carol Eduard Tusnad Cycling Team 3:16:14 0:10:13
14 22 ROU19910322 COMAN Bogdan C.S. Dinamo - Mazicon 3:16:37 0:10:36
15 43 ROU19800604 TAMAS Csicsaky C.S. Master SKI & Bike 3:16:41 0:10:40
16 41 ROU19790101 ILYES Ferenc C.S. Intersport 3:16:46 0:10:45
17 15 ROU19920323 SEBESTYEN Szabolcs Tusnad Cycling Team 3:16:48 0:10:47
18 30 ROU19931020 BUZAS Stefan C.S. Petrolul Ploiesti 3:16:57 0:10:56
19 17 ROU19930630 LUCKACS Arnalod Tusnad Cycling Team 3:17:24 0:11:23
20 29 ROU19930809 OPREA Lucian C.S. Petrolul Ploiesti 3:18:00 0:11:59
21 47 ROU19930614 SDRAILA Ionut Adrian C.S. Torpedo Zarnesti 3:26:48 0:20:47
22 40 ROU19810924 DOICESCU Cristian C.S. Bilal 2000 Constanta 3:28:46 0:22:45
23 21 ROU19800101 AIRINEI Adrian C.S. Dinamo - Mazicon 4:10:31 1:04:30
24 45 ROU19940318 OLTEANU Adrian C.S.Olimpic Team Autoconstruct 4:20:48 1:14:47
25 44 ROU19880101 KAPAS Antal Levente C.S. Master SKI & Bike 4:22:10 1:16:09
Clasament general dupa 3 etape / General clasification after 3 stages - Juniori
Loc Nr. Conc Cod U.C.I. Nume Echipa Timp Diferenta
Place Bib U.C.I. Code Name Team Time Gap
1 50 ROU19950531 ZAMFIR Adrian Dumitru C.S. Dinamo - Mazicon 3:15:48
2 68 ROU19950223 PISICA Robert C.S. Bilal 2000 Constanta 3:16:02 0:00:14
3 76 ROU19951208 DOBRE Vlad Nicolae C.S. Intersport 3:16:22 0:00:34
4 61 ROU19961006 BARBU Nicola Andrei C.S. Torpedo Zarnesti 3:16:26 0:00:38
5 93 ROU19970222 DIMA Emil C.S. Torpedo Zarnesti 3:16:45 0:00:57
6 70 ROU19960527 IORGA Catalin C.S. Bilal 2000 Constanta 3:17:00 0:01:12
7 69 ROU19950915 POENARU Alexandru C.S. Petrolul Ploiesti 3:17:00 0:01:12
8 55 ROU19950416 BADEA Cristian Monel C.S. Petrolul Ploiesti 3:17:01 0:01:13
9 75 ROU19960518 ANGHEL Razvan C.S. Olimpia 3:17:06 0:01:18
10 67 ROU19951024 MADARAS Daniel C.S. Muresul 3:17:35 0:01:47
11 63 ROU19950101 BALCU Demirel C.S. Torpedo Zarnesti 3:18:18 0:02:30
12 65 ROU19960104 DASCAL Daniel C.S. Muresul 3:18:31 0:02:43
13 56 ROU19950322 GANEA Andrei C.S. Petrolul Ploiesti 3:27:27 0:11:39
14 57 ROU19961211 COMAN Vladimir Costin C.S. Petrolul Ploiesti 3:28:39 0:12:51
15 64 ROU19960831 GHETE Sergiu Denis C.S. Torpedo Zarnesti 3:37:23 0:21:35
16 74 ROU19960415 DRAGOI Sabrin C.S. Veloclub 4:09:30 0:53:42
17 72 ROU19960615 SARANY Zsolt C.S. Intersport 4:18:04 1:02:16
18 62 ROU19950122 BUTUZA Ovidiu C.S. Torpedo Zarnesti 4:18:10 1:02:22
19 100 ROU19970227 KOCZKA Cristian Roland C.S. Vointa Arad 4:19:40 1:03:52
20 53 ROU19960517 COJOCARIU Daniel C.S. Veloclub 4:22:15 1:06:27
21 51 ROU19960101 BARBU Leonard C.S. Dinamo - Mazicon 4:29:26 1:13:38
22 52 ROU19960101 TACHE Razvan C.S.Olimpic Team Autoconstruct 4:31:29 1:15:41
23 85 ROU19970411 PARVAN Mihai C.S. Olimpia 4:32:08 1:16:20
24 54 ROU19960101 TANASE George C.S. Olimpia 4:36:46 1:20:58
Close