Clasamentului al etapei 3 / Stage Clasification 3 - Elite
Circuit Centrul Mun.Reghin - 50 km
Loc Nr. Conc Cod U.C.I. Nume Echipa Timp Diferenta
Place Bib U.C.I. Code Name Team Time Gap
1 9 MDA19880305 BRAICO Alexander Tusnad Cycling Team 0:13:07
2 19 SRB19800101 IVAN Stevic Tusnad Cycling Team 0:13:20 0:00:13
3 28 ROU19910119 CRISTA Daniel C.S. Petrolul Ploiesti 0:13:20 0:00:13
4 8 ESP19850217 SERGIO Carasco Tusnad Cycling Team 0:13:20 0:00:13
5 14 ROU19911215 SIPOS Zoltan Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
6 11 MDA19880307 CIOBAN Sergiu Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
7 46 ROU19920904 GROSU Eduard Michael Overall Cycling Team 0:14:08 0:01:01
8 22 ROU19910322 COMAN Bogdan C.S. Dinamo - Mazicon 0:14:08 0:01:01
9 26 ROU19900924 TINTEA Nicolae C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:08 0:01:01
10 12 MDA19931223 TANOVITKHII Nicolae Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
11 18 SLO19870218 TERNOVESK Marcel Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
12 23 ROU19930101 SZABO Norbert C.S. Dinamo - Mazicon 0:14:08 0:01:01
13 16 ROU19920325 LAZAR Nandor Csaba Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
14 17 ROU19930630 LUCKACS Arnalod Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
15 25 ROU19931129 TEREBESI Istvan C.S. Dinamo - Mazicon 0:14:08 0:01:01
16 47 ROU19930614 SDRAILA Ionut Adrian C.S. Torpedo Zarnesti 0:14:08 0:01:01
17 43 ROU19800604 TAMAS Csicsaky C.S. Master SKI & Bike 0:14:08 0:01:01
18 41 ROU19790101 ILYES Ferenc C.S. Intersport 0:14:08 0:01:01
19 15 ROU19920323 SEBESTYEN Szabolcs Tusnad Cycling Team 0:14:08 0:01:01
20 30 ROU19931020 BUZAS Stefan C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:08 0:01:01
21 39 ROU19931230 PLESEA Valentin C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:08 0:01:01
22 29 ROU19930809 OPREA Lucian C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:15 0:01:08
23 13 ROU19760728 NOVAK Carol Eduard Tusnad Cycling Team 0:14:19 0:01:12
24 40 ROU19810924 DOICESCU Cristian C.S. Bilal 2000 Constanta 0:14:40 0:01:33
25 44 ROU19880101 KAPAS Antal Levente C.S. Master SKI & Bike 1:07:00 0:53:53
26 21 ROU19800101 AIRINEI Adrian C.S. Dinamo - Mazicon 1:07:00 0:53:53
27 45 ROU19940318 OLTEANU Adrian C.S.Olimpic Team Autoconstruct 1:07:00 0:53:53
28 42 ROU19930101 CSALA Csongor C.S. Intersport 1:10:00 0:56:53
Clasamentului etapei 3 / Stage Clasification 3 - Juniori
Circuit Centrul Mun.Reghin - 50 km
Loc Nr. Conc Cod U.C.I. Nume Echipa Timp Diferenta
Place Bib U.C.I. Code Name Team Time Gap
1 50 ROU19950531 ZAMFIR Adrian Dumitru C.S. Dinamo - Mazicon 0:14:08
2 70 ROU19960527 IORGA Catalin C.S. Bilal 2000 Constanta 0:14:08 0:00:00
3 69 ROU19950915 POENARU Alexandru C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:08 0:00:00
4 64 ROU19960831 GHETE Sergiu Denis C.S. Torpedo Zarnesti 0:14:08 0:00:00
5 76 ROU19951208 DOBRE Vlad Nicolae C.S. Intersport 0:14:08 0:00:00
6 75 ROU19960518 ANGHEL Razvan C.S. Olimpia 0:14:08 0:00:00
7 93 ROU19970222 DIMA Emil C.S. Torpedo Zarnesti 0:14:08 0:00:00
8 68 ROU19950223 PISICA Robert C.S. Bilal 2000 Constanta 0:14:08 0:00:00
9 63 ROU19950101 BALCU Demirel C.S. Torpedo Zarnesti 0:14:08 0:00:00
10 55 ROU19950416 BADEA Cristian Monel C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:08 0:00:00
11 61 ROU19961006 BARBU Nicola Andrei C.S. Torpedo Zarnesti 0:14:08 0:00:00
12 65 ROU19960104 DASCAL Daniel C.S. Muresul 0:14:08 0:00:00
13 56 ROU19950322 GANEA Andrei C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:20 0:00:12
14 57 ROU19961211 COMAN Vladimir Costin C.S. Petrolul Ploiesti 0:14:35 0:00:27
15 67 ROU19951024 MADARAS Daniel C.S. Muresul 0:14:52 0:00:44
16 72 ROU19960615 SARANY Zsolt C.S. Intersport 1:05:00 0:50:52
17 62 ROU19950122 BUTUZA Ovidiu C.S. Torpedo Zarnesti 1:05:00 0:50:52
18 100 ROU19970227 KOCZKA Cristian Roland C.S. Vointa Arad 1:05:00 0:50:52
19 74 ROU19960415 DRAGOI Sabrin C.S. Veloclub 1:05:00 0:50:52
20 51 ROU19960101 BARBU Leonard C.S. Dinamo - Mazicon 1:05:00 0:50:52
21 53 ROU19960517 COJOCARIU Daniel C.S. Veloclub 1:07:00 0:52:52
22 85 ROU19970411 PARVAN Mihai C.S. Olimpia 1:07:00 0:52:52
23 52 ROU19960101 TACHE Razvan C.S.Olimpic Team Autoconstruct 1:07:00 0:52:52
24 73 ROU19960322 SZASZ Botond C.S. Intersport 1:08:00 0:53:52
25 54 ROU19960101 TANASE George C.S. Olimpia 1:10:00 0:55:52
Close