8 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 2 11 51 10
2 5 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00 6
3 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 0 00 00 4
4 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 0 00 00
5 25 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGŻ 2 0 00 00
6 7 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
7 12 POL19920715* NOWAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 00
8 49 POL19830218 DETKO Artur LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 00
9 9 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 00
10 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 0 00 00
11 11 POL19890329 KUREK Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
12 31 POL19900917 GRADEK Kamil BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
13 29 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
14 44 POL19771223 WADECKI Adam LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 00
15 13 POL19870417 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
16 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 1 0 00 00
17 22 POL19830506 GIL Mariusz KWADRO-STANNAH 0 00 00
18 10 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
19 50 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 00
20 4 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 00
21 2 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
22 81 POL19920930* CZERKIES Michał KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 00
23 3 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
24 34 POL19890216 DĄBKOWSKI Konrad BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
25 45 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 00
26 51 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 00
27 40 POL19841114 PIERZGA Adam BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 00
28 18 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGŻ 1 0 00 00
29 28 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGŻ 1 0 00 00
30 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 2 0 00 00
31 35 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
32 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 0 00 00
33 24 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ 3 0 00 00
34 37 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
35 69 GER19920504* CATANIA Claudio TEAM MATRIX DORTMUND 0 00 00
36 47 POL19830527 HALEJAK Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 00
37 14 POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 00
38 33 POL19760216 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
39 6 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 00
40 94 POL19920403* KLEPACKI Rafał KLTC KONIN 0 00 00
41 95 POL19930622* BARTKIEWICZ Dorian KLTC KONIN 0 00 00
42 1 BUL19880408 MICHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 00
43 60 GER19921009* KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 00 00
44 16 POL19900719 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 0 00 00
45 27 POL19891103 TEKLIŃSKI Adrian BANK BGŻ 3 0 00 00
46 61 GER19840321 SCHUBERT Patric TEAM ISAAC TORGAU 0 00 00
47 30 POL19900524 BERNAS Paweł BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
48 23 POL19910313* NOWACZEK Mateusz BANK BGŻ 3 0 00 00
49 86 POL19921207* MŁYŃSKI Sebastian CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 00 00
50 73 GER19910909* VOLMERG Jonas TEAM MATRIX DORTMUND 0 00 00
51 36 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
52 46 POL19920609* WOJCIECHOWSKI Piotr LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 00 00
53 32 POL19930121* BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 1 0 00 00
54 38 POL19930822* LATOŃ Eryk BDC MARCPOL TEAM 2 0 00 00
55 77 POL19930910* OWSIAN Arkadiusz KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 00
56 66 POL19930927* KACZMAREK Jakub KLTC KONIN 0 00 00
57 64 GER19870414 FREIESIEBEN Ronny TEAM ISAAC TORGAU 0 00 00
58 93 POL19910426* PSZCZOLARSKI Wojciech KLTC KONIN 0 00 00
59 57 POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr ACTION 0 00 00
60 89 POL19930127* MICHCIŃSKI Michał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 00 00
4. etap Nowogard – Nowogard 96,8 km (22.05)
Andrzej Godlewski komputerowa obsługa imprez sportowych godlewski-sport@wp.pl tel.kom. 601 25 93 76, 780 570 921
http://godlewski-sport.cba.pl/ 2013-05-22 20:02 Strona 2
61 59 AUT19910713* REITER Daniel TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 00 00
62 79 POL19910327* MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 00
63 72 GER19890605 VOLMERG Frederik TEAM MATRIX DORTMUND 0 00 00
64 80 POL19910321* KIRPSZA Jacek KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 00 00
65 99 GER19940601* SCHINDLER Robin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 00 00
66 87 POL19930604* JEZIORSKI Rafał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 00 00
67 43 POL19900803 PLUCIŃSKI Leszek BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 00
68 97 GER19920422* BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT 0 00 40
69 42 POL19920312* FOLTYN Jakub BDC MARCPOL TEAM 3 0 00 43
70 48 POL19900208 SÓJKA Kornel LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 00 59
71 102 POL19910511* GROCHOWSKI Bartosz WARMIA I MAZURY 0 00 59
72 96 POL19910827* GODRAS Szymon KLTC KONIN 0 00 59
73 70 GER19920108* DOMBROWSKI Fred TEAM MATRIX DORTMUND 0 00 00
74 92 POL19930309* KARGUL Wojciech CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 02 07
75 53 POL19911202* TOMASIAK Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 02 07
76 65 GER19900718 REUTER Eric TEAM ISAAC TORGAU 0 02 10
77 56 POL19920229* ZATORSKI Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 02 10
78 55 POL19930212* ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 02 10
79 90 POL19940128* ŁAZAREWICZ Marek CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 02 10
80 103 POL19920103* SKRZESZEWSKI Paweł WARMIA I MAZURY 0 02 10
81 54 POL19910326* FORNALSKI Damian TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 02 10
82 100 GER19941026* BAUER Martin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 02 10
83 41 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 3 0 02 10
84 39 POL19930629* GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 0 02 10
85 68 GER19920929* NIESING Timo TEAM MATRIX DORTMUND 0 02 10
86 58 AUT19930424* MATZNER Stefan TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 02 10
87 85 POL19920408* KULAS Marek CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 02 10
88 62 GER19780306 DORREL Tobias TEAM ISAAC TORGAU 0 03 54
89 67 GER19921202* WOLF Alessio TEAM ISAAC TORGAU 0 04 19
90 71 GER19840721 ERB Daniel TEAM MATRIX DORTMUND 0 05 00
91 52 POL19931118* KOTT Konrad LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 03 54
92 101 POL19900805 KLIMCZYK Dawid WARMIA I MAZURY 0 05 41
Klasyfikacja Indywidualna po 4 etapie – koszulka żółta – sponsor Bank BGŻ
1 31 POL19900917 GRADEK Kamil BDC MARCPOL TEAM 1 10 06 23
2 4 POL19840619 TACIAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 00 17
3 1 BUL19880408 MICHAYLOV Nikolay CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 00 20
4 11 POL19890329 KUREK Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 00 25 2
5 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 0 00 47
6 29 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 0 01 01 5
7 13 POL19870417 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 0 01 02 3
8 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 0 01 12
9 8 POL19890324 STĘPNIAK Grzegorz CCC POLSAT POLKOWICE 0 01 16 10
10 30 POL19900524 BERNAS Paweł BDC MARCPOL TEAM 1 0 01 26
11 2 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 0 01 28
12 9 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 01 30 1
13 7 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 01 30
14 3 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 01 34 3
15 28 POL19810510 WITECKI Mariusz BANK BGŻ 1 0 01 39
16 14 POL19810426 MORAJKO Jacek CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 01 41
17 33 POL19760216 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 0 01 44
18 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 0 01 50 4
19 50 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 02 10
20 18 POL19890629 BRYLOWSKI Paweł BANK BGŻ 1 0 02 10
21 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 2 0 02 19
22 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 0 02 21
23 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 1 0 02 23
24 10 POL19881014 CHARUCKI Paweł CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 02 29
25 37 POL19890423 KOWALCZYK Jarosław BDC MARCPOL TEAM 2 0 02 35
26 6 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 0 02 41
27 5 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 0 02 58 6
28 81 POL19920930* CZERKIES Michał KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 03 39
29 12 POL19920715* NOWAK Mateusz CCC POLSAT POLKOWICE 3 0 03 43
30 40 POL19841114 PIERZGA Adam BDC MARCPOL TEAM 3 0 03 44
4. etap Nowogard – Nowogard 96,8 km (22.05)
Andrzej Godlewski komputerowa obsługa imprez sportowych godlewski-sport@wp.pl tel.kom. 601 25 93 76, 780 570 921
http://godlewski-sport.cba.pl/ 2013-05-22 20:02 Strona 3
31 77 POL19930910* OWSIAN Arkadiusz KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 04 08
32 51 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 04 09
33 24 POL19880513 PODLASKI Michał BANK BGŻ 3 0 04 17
34 46 POL19920609* WOJCIECHOWSKI Piotr LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 04 27
35 32 POL19930121* BANASZEK Adrian BDC MARCPOL TEAM 1 0 04 28
36 45 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 04 37
37 53 POL19911202* TOMASIAK Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 04 39
38 27 POL19891103 TEKLIŃSKI Adrian BANK BGŻ 3 0 04 53
39 41 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 3 0 05 13 2
40 57 POL19901103 SKARŻYŃSKI Piotr ACTION 0 05 45
41 35 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 0 06 02
42 93 POL19910426* PSZCZOLARSKI Wojciech KLTC KONIN 0 06 03
43 47 POL19830527 HALEJAK Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 06 07
44 44 POL19771223 WADECKI Adam LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 06 31
45 25 POL19830203 SMOLEŃ Tomasz BANK BGŻ 2 0 06 34
46 16 POL19900719 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 0 06 39
47 64 GER19870414 FREIESIEBEN Ronny TEAM ISAAC TORGAU 0 06 41
48 34 POL19890216 DĄBKOWSKI Konrad BDC MARCPOL TEAM 2 0 06 46
49 22 POL19830506 GIL Mariusz KWADRO-STANNAH 0 06 48
50 43 POL19900803 PLUCIŃSKI Leszek BDC MARCPOL TEAM 3 0 06 57
51 66 POL19930927* KACZMAREK Jakub KLTC KONIN 0 07 03
52 95 POL19930622* BARTKIEWICZ Dorian KLTC KONIN 0 07 22
53 49 POL19830218 DETKO Artur LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 07 28
54 86 POL19921207* MŁYŃSKI Sebastian CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 08 00
55 23 POL19910313* NOWACZEK Mateusz BANK BGŻ 3 0 08 01
56 61 GER19840321 SCHUBERT Patric TEAM ISAAC TORGAU 0 08 23
57 70 GER19920108* DOMBROWSKI Fred TEAM MATRIX DORTMUND 0 08 23
58 94 POL19920403* KLEPACKI Rafał KLTC KONIN 0 08 29
59 36 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 2 0 09 11
60 60 GER19921009* KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 09 13
61 89 POL19930127* MICHCIŃSKI Michał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 09 27
62 59 AUT19910713* REITER Daniel TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 10 09
63 54 POL19910326* FORNALSKI Damian TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 10 18
64 90 POL19940128* ŁAZAREWICZ Marek CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 10 22
65 55 POL19930212* ZAJĄC Bartosz TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 10 30
66 96 POL19910827* GODRAS Szymon KLTC KONIN 0 10 51
67 80 POL19910321* KIRPSZA Jacek KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 11 29
68 79 POL19910327* MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 0 11 35
69 58 AUT19930424* MATZNER Stefan TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 0 11 37
70 68 GER19920929* NIESING Timo TEAM MATRIX DORTMUND 0 11 39
71 39 POL19930629* GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 0 11 52
72 69 GER19920504* CATANIA Claudio TEAM MATRIX DORTMUND 0 12 00
73 38 POL19930822* LATOŃ Eryk BDC MARCPOL TEAM 2 0 12 11
74 73 GER19910909* VOLMERG Jonas TEAM MATRIX DORTMUND 0 12 39
75 102 POL19910511* GROCHOWSKI Bartosz WARMIA I MAZURY 0 12 40
76 72 GER19890605 VOLMERG Frederik TEAM MATRIX DORTMUND 0 12 51
77 56 POL19920229* ZATORSKI Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 0 12 59
78 103 POL19920103* SKRZESZEWSKI Paweł WARMIA I MAZURY 0 13 49
79 52 POL19931118* KOTT Konrad LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 0 13 52
80 42 POL19920312* FOLTYN Jakub BDC MARCPOL TEAM 3 0 14 10
81 92 POL19930309* KARGUL Wojciech CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 14 33
82 99 GER19940601* SCHINDLER Robin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 14 59
83 97 GER19920422* BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT 0 15 41 2
84 85 POL19920408* KULAS Marek CARTUSIA-STAL CYCLING 2 0 15 52
85 62 GER19780306 DORREL Tobias TEAM ISAAC TORGAU 0 16 55
86 100 GER19941026* BAUER Martin TEAM LAVMARKRANSTADT 0 17 16
87 48 POL19900208 SÓJKA Kornel LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 0 17 23
88 65 GER19900718 REUTER Eric TEAM ISAAC TORGAU 0 18 16
89 87 POL19930604* JEZIORSKI Rafał CARTUSIA-STAL CYCLING U23 0 22 06
90 71 GER19840721 ERB Daniel TEAM MATRIX DORTMUND 0 22 25
91 67 GER19921202* WOLF Alessio TEAM ISAAC TORGAU 0 22 26
92 101 POL19900805 KLIMCZYK Dawid WARMIA I MAZURY 0 23 00
4. etap Nowogard – Nowogard 96,8 km (22.05)
Andrzej Godlewski komputerowa obsługa imprez sportowych godlewski-sport@wp.pl tel.kom. 601 25 93 76, 780 570 921
http://godlewski-sport.cba.pl/ 2013-05-22 20:02 Strona 4
Klasyfikacja Górska po 4 etapie – koszulka zielona – sponsor CCC
1 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 12pkt
2 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 5
3 40 POL19841114 PIERZGA Adam BDC MARCPOL TEAM 3 4
4 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 3
5 19 POL19860412 CIEŚLIK Paweł BANK BGŻ 1 3
6 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 2
7 35 POL19840729 WALCZAK Damian BDC MARCPOL TEAM 2 2
8 50 POL19740227 RĘBIEWSKI Jarosław LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 1
Klasyfikacja Sprinterska 4 etapu – koszulka błękitna – sponsor Hotel JF Duet
16 1 29 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 Maszewo 3pkt 23km
2 41 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 3 Maszewo 2
3 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Maszewo 1
17 1 13 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE Goleniów 3pkt 49km
2 29 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 Goleniów 2
3 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Goleniów 1
18 1 97 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT Maszewo 3pkt 66km
2 17 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 Maszewo 2
3 53 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓWMaszewo 1
19 1 7 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 Nowogard 3pkt 90km
2 26 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 Nowogard 2
3 21 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 Nowogard 1
20 1 3 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 Nowogard 3pkt 92km
2 11 KUREK Adrian CCC POLSAT POLKOWICE Nowogard 2
3 9 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 Nowogard 1
21 1 2 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE Nowogard 3pkt 94km
2 17 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 Nowogard 2
3 15 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 Nowogard 1
Klasyfikacja Sprinterska po 4 etapie – koszulka błękitna – sponsor Hotel JF Duet
1 79 POL19910327 MIGDAŁ Wojciech KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 15pkt
2 97 GER19920422 BRUCKNER Matti TEAM LAVMARKRANSTADT 14
3 17 POL19820510 BODNAR Łukasz BANK BGŻ 1 10
4 3 POL19770623 KIENDYŚ Tomasz CCC POLSAT POLKOWICE 2 7
5 20 POL19880212 CZAJKOWSKI Konrad BANK BGŻ 2 7
6 13 POL19870417 MARYCZ Jarosław CCC POLSAT POLKOWICE 6
7 16 POL19900719 BULIK Mieszko BANK BGŻ 3 6
8 29 POL19750708 RADOSZ Robert BDC MARCPOL TEAM 1 5
9 15 POL19860427 BATEK Dariusz BANK BGŻ 1 5
10 60 GER19921009 KENDLER Benedikt TEAM ARBO GEBRUDER WEISS 5
11 7 POL19900325 GAWROŃSKI Piotr CCC POLSAT POLKOWICE 2 4
12 5 POL19840911 MATYSIAK Bartłomiej CCC POLSAT POLKOWICE 2 4
13 2 POL19810508 RUTKIEWICZ Marek CCC POLSAT POLKOWICE 3
14 21 POL19830127 JANIACZYK Błażej BANK BGŻ 2 3
15 77 POL19930910 OWSIAN Arkadiusz KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 3
16 51 POL19890422 SKARŻYŃSKI Wojciech LAS VEGAS ENERGY DRINK 2 3
17 45 POL19880303 ZIELIŃSKI Kamil LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 3
18 38 POL19930822 LATOŃ Eryk BDC MARCPOL TEAM 2 3
19 48 POL19900208 SÓJKA Kornel LAS VEGAS ENERGY DRINK 1 3
20 11 POL19890329 KUREK Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 2
21 26 POL19890710 STACHOWIAK Adam BANK BGŻ 2 2
22 33 POL19890216 SAPA Marcin BDC MARCPOL TEAM 1 2
23 41 POL19890527 KIRPSZA Piotr BDC MARCPOL TEAM 3 2
24 80 POL19910321 KIRPSZA Jacek KS POGŃ MOSTOSTAL PUŁAWY 2
25 9 POL19900224 OWSIAN Łukasz CCC POLSAT POLKOWICE 3 1
26 6 POL19880227 HONKISZ Adrian CCC POLSAT POLKOWICE 1
27 53 POL19911202 TOMASIAK Konrad TC CHROBRY LASOCKI GŁOGÓW 1
28 36 POL19850718 KOMAR Mateusz BDC MARCPOL TEAM 2 1
29 39 POL19930629 GRONKIEWICZ Kacper BDC MARCPOL TEAM 3 1
Close