1. DUPONT Kevin (Cycling Team 99 Schriek) de 90 km in 02:17:00
2. VAN LAER Ward (De Kastelse Durvers) z.t.
3. MOL Max (Young Cycling Team Hofstade) op 17"
4. PIETTE Julien (Avia Crabbe Cycling Team) op 18"
5. PEETERS Vincent (Young Telenet Fidea CT)
6. FAUTE Robin (Jonge Rakkers Vollezele)
7. CRAS Steff (Avia Crabbe CT)
8. GOOSSENS Kobe (Young Telenet Fidea CT)
9. BISSCHOP Niels (Davo Cycling Team Tongeren)
10.CUYVERS Jurian (Young Cycling Team)
11.SPRUYT Joren (DCM Cycling Team)
12.NIJS Yente (Young Cycling Team)
13.AERTS Thijs (Cycling Team 99 Schriek)
14.ANDRIES Jordi (Cycling Team 99 Schriek) op 47"
15.WIRTGEN Tom (UC Dippach)Lux
16.VANDERAERDEN Timothy (Lotto Olympia Tienen) op 1'02"
17.BRIESEN Brent (Davo Cycling Team Tongeren)
18.HOULMONT Matthias (Davo Cycling Team Tongeren) op 1'05"
19.PAUWELS Sander (Young Cycling Team) op 1'08"
20.BASTIAENS Loorin (Afdeling Antwerpen -WBV)
21.DELANGHE Jelle (Lotto Olympia Tienen)
22.MICHIELSEN Joran (De Dijlespurters Mechelen)
23.WOUTERS Jarin (De Demerspurters)
24.LEYNEN Thomas (Kon. Balen BC) op 1'12"
25.VERBIST Gilles (De Demerspurters)
26.VAN HASSEL Jonas (Royal Cureghem Sportief)
27.HOEFKENS Lennert (Kon. Balen BC)
28.GOESSENS Dean (KSC Denderstreek Labiekes)
29.VANCAMPENHOUT Ignace (Young Cycling Team)
30.COOLS Bram (Goeman Scott Cycling)
31.VAN DEN BORNE Tom (DCM Cycling Team)
32.VANDEN DRIES Jelle (Enertherm-BKCP)
33.VAN ENGELAND Wouter (De Dijlespurters VV Mechelen)
34.VANSNICK Jelle (WC Onder Ons Parike)
35.SCHUERMANS Jelle (Avia Crabbe CT)
36.BALAND Paulin (Verandas Willems - CC Chevigny)
37.KLOECK Dario (Cycling Team 99 Schriek)
38.LAUWERS Senne (DCM Cycling Team)
39.MARTENS Axel (Lotto Olympia Tienen) NED
40.PAASSCHENS Mathijs (Lotto Olympia Tienen)
41.VANDERHEYDEN Jens (Lotto Olympia Tienen)
42.JACQUEMIN Jason (Lotto-VC Ardennes)
43.HERREMANS Zino (KSV Deerlijk Gaverzicht-Matexi)
44.VERHAEGEN Tom (Lotto Olympia Tienen)
45.SLAGMULDERS Yorick (Jonge Rakkers Vollezele)
46.PHILIPS Stijn (WSC Hand in Hand Baal)
47.LAUWERS Jordy (De Kastelse Durvers)
48.PARDON Ward (De Demerspurters)
49.MEERSSCHAERT Jeroen (KSV Deerlijk Gaverzicht-Matexi)
50.VERBRAKEN Jorn (DNCS/Pro 2012 CT)
51.DE WINTER Hugo (Verandas Willems-CC Chevigny)
52.DALAIDEN Nicolas (Verandas Willems-CC Chevigny)
53.BOVERIE Lionel (RVC Ottignies)
54.VERBESTEL Robin (Cube-Spie-Douterloigne CT)
55.DIERICKX Anthony (Tieltse Rennersclub)
56.DE AMICIS Alessandro (SC Velocipedique Marchovelette)
57.NAGELS Bertrand (Young Cycling Team)
58.VAN DER HOEVEN Nicolas (KSC Denderstreek Labiekes)
59.VAN UYTHEM Lander (WSC Hand in Hand Baal)
60.LA ROSE Dimitri (Sprint 2000 Charleroi)
61.VAN MOL Caine (Cube-Spie-Douterloigne CT)
DNF HAENEN Lennert (Cycling Team 99 Schriek)
DNF LEONARD Maxime (Lotto-VC Ardennes)
DNF VERHEYDEN Jess (Kon. Balen BC)
DNF VANDEPUTTE Youri (VC Virginalois-Virginal-Ittre)
DNF MICHIELS Mathieu (Wielerclub Noord-Limburg)
DNF VAN DIJCK Yves (Lotto Olympia Tienen)
DNF CROMBEZ Edward (Lotto Olympia Tienen)
DNF NAGELS Maarten (WSC Hand in Hand Baal)
DNF GEERTS Bjarne (Sport en Steun Leopoldsburg)
DNF PEETERS Arno (Lotto Olympia Tienen)
DNF WOUTERS Beau (DNCS/Pro 2012 CT)
DNF TIBACKX Lawrence (DNCS/Pro 2012 CT)
DNF DEGUIDE Benoit (Sprint 2000 Charleroi)
DNF GARROUSSE Keanu (Kon. Balen BC)
DNF VANDER ELST Kjell (De Demerspurters)
DNF VAN NUFFELEN Niels (Young Cycling Team)
DNF ROELANTS Laurenz (DCM Cycling Team)
DNF HASPESLAGH Lander (De Demerspurters)
DNF DEBOUDT Kelvin (Cycling Team 99 Schriek)
DNF LECLERC Gaëtan (Lotto-VC Ardennes)
DNF CASTERMANS Jarne (WSC Hand in Hand Baal)
DNF GOESSENS Cedric (Napoleon Games - St Martinus CT - Kerksken)
DNF LAMBERTIN Kevin (Napoleon Games - St Martinus CT - Kerksken)
DNF SCHIETECATTE Mathias (De Dijlespurters VV Mechelen)
DNF GOOSSENS Arno (Royal Cureghem Sportief)
DNF MECHANT Benjamin (Sport en Steun Leopoldsburg)
DNF VLUYMANS Janic (WC Steeds Vooraan Kontich)
DNF WILLEMET Maxime (Verandas Willems-CC Chevigny)
DNF BOUTS Jordy (Cycling Team Zemst)
DNF VANQUICKENBORNE Andreas (De Dijlespurters VV Mechelen)
DNF VERBESSELT Bjarne (Hageland Cycling Team)
DNF THYS Jorne (De Dijlespurters VV Mechelen)
DNF CARLIER Maxence (SC Vélocipédique Marchovelette)
DNF MICHIELS Sander (WSC Hand in Hand Baal)
DNF VANDIKKELEN Mathias (Avia Crabbe CT)
DNF CUYPERS Senne (WSC Hand in Hand Baal)
DNF ROEKENS Witse (Hageland Cycling Team)
DNF NERINCKX Tim (KSC Deenderstreek Labiekes)
DNF BOEN Brent (Young Cycling Tema)
Close