1 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:30 21
2 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:30 0:00:00 28
3 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:30 0:00:00 11
4 13 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:34 0:00:04 7
5 14 SVK19890731 MAHĎAR Martin DUKLA TRENČÍN TREK 4:13:04 0:03:34 2
6 17 SVK19880708 VYŠŇA Matej DUKLA TRENČÍN TREK 4:13:08 0:03:38 6
7 16 SVK19880115 GAVENDA Róbert DUKLA TRENČÍN TREK 4:13:19 0:03:49
8 10 CZE19820702 HUDEČEK Petr Team Forman Cinelli 4:13:19 0:03:49 1
9 25 HUN19950419 PELIKÁN János CUBE Balaton Team 4:19:16 0:09:46
10 7 CZE19930218 KOŽUŠNÍK Adam Team Forman Cinelli 4:19:23 0:09:53
11 24 HUN19880715 MOLNÁR István Gábor CUBE Balaton Team 4:21:36 0:12:06
12 6 CZE19941024 LANT Antonín Team Forman Cinelli 4:21:48 0:12:18
13 8 CZE19930710 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 4:21:51 0:12:21
14 4 SVK19940717 GLAJZA Ondrej TREK KCK OSLANY 4:21:54 0:12:24
15 1 SVK19940216 HRUŠKA Marián CK EPIC Dohňany 4:21:54 0:12:24
16 23 HUN19880215 BERNÁRD Bendegúz Bence CUBE Balaton Team 4:21:58 0:12:28
17 18 SVK19820826 HAUSER Tomáš ProSport Team Košice 4:22:10 0:12:40
18 9 CZE19890615 MÍČEK Ondřej Team Forman Cinelli 4:22:16 0:12:46
19 21 HUN1980806 TOTH Attila CUBE Balaton Team 4:28:02 0:18:32
20 20 SVK19740407 SALOŇ Ivan BIKE PRO,s.r.o. Banská Bystrica 4:31:06 0:21:36
21 2 SVK19850607 KLIMENT Peter CYKLO TEAM Levice 4:39:49 0:30:19
22 22 HUN19720928 SPECZIAR Viktor CUBE Balaton Team 4:42:30 0:33:00
23 3 SVK19910129 MESZÁROS Jakub CYKLO TEAM Levice 4:43:54 0:34:24
24 19 SVK19831205 STACHURA Lukáš ProSport Team Košice 4:44:00 0:34:30
25 5 CZE19691121 KUDA Pavel SCS MIRVA Svitavy 4:44:06 0:34:36
Horská prémia - Mountain prize: Jahodná - 13 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 17 SVK19880708 VYŠŇA Matej DUKLA TRENČÍN TREK 5
2 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 3
3 14 SVK19890731 MAHĎAR Martin DUKLA TRENČÍN TREK 2
4 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 1
Horská prémia - Mountain prize: Folkmársky kopec - 26 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 5
2 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 3
3 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 2
4 13 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENČÍN TREK 1
Distance:
Time of winner:
Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
Starý Smokovec
24.5.2013
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
68. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
1. etapa - 1st stage
Rýchlostná prémia - Intermediate sprints: Krompachy - 46 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 3
2 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 2
3 10 CZE19820702 HUDEČEK Petr Team Forman Cinelli 1
Rýchlostná prémia - Intermediate sprints: Spišská Nová Ves - 72 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 3
2 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 2
3 17 SVK19880708 VYŠŇA Matej DUKLA TRENČÍN TREK 1
Horská prémia - Mountain prize: Vrch Abrahamovce - 102 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 5
2 13 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENČÍN TREK 3
3 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 2
4 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 1
Horská prémia - Mountain prize: Tatranské Matliare - 137 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 5
2 13 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENČÍN TREK 3
3 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 2
4 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 1
Cieľová prémia - Sprints: Starý Smokovec - 145 km
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 10
2 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 6
3 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 4
Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
Starý Smokovec
24.5.2013
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
68. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
Súťaž aktivity 1. etapa - Competitive activit 1st stage
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Body
Pos. St.No. UCI code Name Team Points
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 28
2 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 21
3 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 11
4 13 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENČÍN TREK 7
5 17 SVK19880708 VYŠŇA Matej DUKLA TRENČÍN TREK 6
6 14 SVK19890731 MAHĎAR Martin DUKLA TRENČÍN TREK 2
7 10 CZE19820702 HUDEČEK Petr Team Forman Cinelli 1
Anton Rusnák
hlavný rozhodca - chief referee
Starý Smokovec
24.5.2013
JUDr. Štefan Bružeňák
riaditeľ pretekov - director of the race
68. ROČNÍK MEDZINÁRODNÝCH CYKLISTICKÝCH PRETEKOV
"KOŠICE - TATRY - KOŠICE"
Výsledková listina po 1. etape - General results - 1st stage
145,0 km
4:09:02 Average speed of winner: 34,935 km/h
Por. Št.č. UCI kód Meno Klub Čas Odstup
Pos. St.No. UCI code Name Team Time Gap
1 11 SVK19770411 KOVÁČ Maroš DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:02
2 15 SVK19840808 JURČO Matej DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:09 0:00:07
3 12 SVK19761017 BRONIŠ Roman DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:19 0:00:17
4 13 SVK19870916 TYBOR Patrik DUKLA TRENČÍN TREK 4:09:27 0:00:25
5 17 SVK19880708 VYŠŇA Matej DUKLA TRENČÍN TREK 4:13:02 0:04:00
6 14 SVK19890731 MAHĎAR Martin DUKLA TRENČÍN TREK 4:13:02 0:04:00
7 10 CZE19820702 HUDEČEK Petr Team Forman Cinelli 4:13:18 0:04:16
8 16 SVK19880115 GAVENDA Róbert DUKLA TRENČÍN TREK 4:13:19 0:04:17
9 25 HUN19950419 PELIKÁN János CUBE Balaton Team 4:19:16 0:10:14
10 7 CZE19930218 KOŽUŠNÍK Adam Team Forman Cinelli 4:19:23 0:10:21
11 24 HUN19880715 MOLNÁR István Gábor CUBE Balaton Team 4:21:36 0:12:34
12 6 CZE19941024 LANT Antonín Team Forman Cinelli 4:21:48 0:12:46
13 8 CZE19930710 FIERLA Ondřej Team Forman Cinelli 4:21:51 0:12:49
14 4 SVK19940717 GLAJZA Ondrej TREK KCK OSLANY 4:21:54 0:12:52
15 1 SVK19940216 HRUŠKA Marián CK EPIC Dohňany 4:21:54 0:12:52
16 23 HUN19880215 BERNÁRD Bendegúz Bence CUBE Balaton Team 4:21:58 0:12:56
17 18 SVK19820826 HAUSER Tomáš ProSport Team Košice 4:22:10 0:13:08
18 9 CZE19890615 MÍČEK Ondřej Team Forman Cinelli 4:22:16 0:13:14
19 21 HUN1980806 TOTH Attila CUBE Balaton Team 4:28:02 0:19:00
20 20 SVK19740407 SALOŇ Ivan BIKE PRO,s.r.o. Banská Bystrica 4:31:06 0:22:04
21 2 SVK19850607 KLIMENT Peter CYKLO TEAM Levice 4:39:49 0:30:47
22 22 HUN19720928 SPECZIAR Viktor CUBE Balaton Team 4:42:30 0:33:28
23 3 SVK19910129 MESZÁROS Jakub CYKLO TEAM Levice 4:43:54 0:34:52
24 19 SVK19831205 STACHURA Lukáš ProSport Team Košice 4:44:00 0:34:58
25 5 CZE19691121 KUDA Pavel SCS MIRVA Svitavy 4:44:06 0:35:04
Close